Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -60 kg | -66 kg | -73 kg | -81 kg | -90 kg | -100 kg | +100 kg |
Kobiety | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | -78 kg | +78 kg |
kategoria: -90 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kula Karol (KS Polonia Rybnik) | |||||||
Kula K. | |||||||
Lechniuk Paweł (UKS Galeon Gdynia) | |||||||
Kula K. | |||||||
Karwowski Marcin (WOSW KS Warszawa) | |||||||
Zalewski R. | |||||||
Zalewski Robert (SGKS Wybrzeże Gdańsk) |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ko¶niewski Marcin (Z¦ AZS Opole) | |||||||
Ko¶niewski M. | |||||||
Płoński Paweł (KS AZS-AWF Warszawa) | |||||||
Ko¶niewski M. | |||||||
Kowalski Szymon (KJ Koka Jastrzębie-Zdrój) | |||||||
Kowalski S. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tworzydło Wiktor (KS AZS-AWF Warszawa) | |||||||
Tworzydło W. | |||||||
Tomaszewski Michał (KS AZS AWFiS Gdańsk) | |||||||
Tworzydło W. | |||||||
Ko¶ka Andrzej (GKS Czarni Bytom) | |||||||
Ko¶ka A. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Larem Kacper (WKS Gwardia Warszawa) | |||||||
Larem K. | |||||||
Skorupski Jan (AZS OŚ Łódź) | |||||||
Larem K. | |||||||
Ludwiczak Szymon (UKS Pankration Konin) | |||||||
Ludwiczak S. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kula K. | |||||||
Kula K. | |||||||
Ko¶niewski M. | |||||||
Tworzydło W. | |||||||
Tworzydło W. | |||||||
Tworzydło W. | |||||||
Larem K. |