Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | -81 kg | -90 kg | -100 kg | +100 kg |
Kobiety | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | -78 kg | +78 kg |
kategoria: -63 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Skupień Patrycja (KS Gwardia Łódź) | |||||||
Dutka S. | |||||||
Dutka Snishana ( Ukraina) | |||||||
Latusek M. | |||||||
Latusek Monika (UKS Dwójka Tarnowskie Góry) | |||||||
Latusek M. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Piela Anna (KS Gwardia Bielsko-Biała) | |||||||
Piela A. | |||||||
Piela A. | |||||||
Szelkowska Dorota (UKS Judo Eljot Płock) | |||||||
Szelkowska D. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bartyzel Paulina (MOSiR Bochnia) | |||||||
Szewczyk J. | |||||||
Szewczyk Justyna (UKS Siódemka Sochaczew) | |||||||
Włodarczyk P. | |||||||
Włodarczyk Paulina (KS Gwardia Bielsko-Biała) | |||||||
Włodarczyk P. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Lniany Sonia (GKS Czarni Bytom) | |||||||
Lniany S. | |||||||
Lniany S. | |||||||
Matyszczuk Martyna (KJ Samuraj Koszalin) | |||||||
Matyszczuk M. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dutka S. | |||||||
Dutka S. | |||||||
Dutka S. | |||||||
Szelkowska D. | |||||||
Szelkowska D. | |||||||
Dutka S. | |||||||
Włodarczyk P. | |||||||
Szewczyk J. | |||||||
Szewczyk J. | |||||||
Szewczyk J. | |||||||
Matyszczuk M. | |||||||
Matyszczuk M. | |||||||
Latusek M. | |||||||
Latusek M. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Latusek M. | |||||||
Piela A. | |||||||
Piela A. | |||||||
Lniany S. | |||||||
Włodarczyk P. | |||||||
Lniany S. | |||||||
Lniany S. |