Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -60 kg | -66 kg | -73 kg | -81 kg | -90 kg | -100 kg | +100 kg |
Kobiety | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | -78 kg | +78 kg |
kategoria: -63 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rainczuk Weronika (KS AZS AWFiS Gdańsk) | |||||||
Rainczuk W. | |||||||
Kukieła Malwina (KS Pantera Brwinów) | |||||||
Rainczuk W. | |||||||
Twardzik Adrianna (KS Polonia Rybnik) | |||||||
Twardzik A. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Goszczyńska Sandra (Z¦ AZS Opole) | |||||||
Goszczyńska S. | |||||||
Marszałek Barbara (GKS Czarni Bytom) | |||||||
Goszczyńska S. | |||||||
Deptuła Sylwia (KS AZS AWFiS Gdańsk) | |||||||
Deptuła S. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Stanczewska Ewelina (KS Polonia Rybnik) | |||||||
HaręĽlak B. | |||||||
HaręĽlak Barbara (KS AZS AWFiS Gdańsk) | |||||||
Wróbel K. | |||||||
Wróbel Katarzyna (KS Błękitni Tarnów) | |||||||
Wróbel K. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Fojcik Magdalena (KS Polonia Rybnik) | |||||||
Fojcik M. | |||||||
Fojcik M. | |||||||
Wawro Judyta (KJ Koka Jastrzębie-Zdrój) | |||||||
Wawro J. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kukieła M. | |||||||
Twardzik A. | |||||||
Twardzik A. | |||||||
Twardzik A. | |||||||
Marszałek B. | |||||||
Deptuła S. | |||||||
Deptuła S. | |||||||
Twardzik A. | |||||||
Fojcik M. | |||||||
HaręĽlak B. | |||||||
HaręĽlak B. | |||||||
Wawro J. | |||||||
Wawro J. | |||||||
Wawro J. | |||||||
Goszczyńska S. | |||||||
Goszczyńska S. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rainczuk W. | |||||||
Rainczuk W. | |||||||
Goszczyńska S. | |||||||
Wróbel K. | |||||||
Wróbel K. | |||||||
Wróbel K. | |||||||
Fojcik M. |