Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
OPP - Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi Młodziczek i Młodzików
ŁódĽ, 26.05.2012
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg +81 kg
Kobiety -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

 kategoria: -50 kg
Ćwiartka A
 
Gołembiewski Rafał (KS Gwardia Łódź)
Wojtasiak Jakub (MKS Olimpijczyk Włocławek) Wojtasiak J. 
Soha R. 
Soha Ruslan ( Łotwa) Soha R. 
Drzymał Paweł (GKS Czarni Bytom)
Soha R. 
Szawarejko Stefan (UKS Conrad Gdańsk)
Buczek Dawid (MOSiR Bochnia) Buczek D. 
Jesionek S. 
Jesionek Stanisław (Klub Judo AZS Opole) Jesionek S. 
Gryglewicz Krzysztof (MKS Juvenia Wrocław)


Ćwiartka B
 
Korgol Jakub (TS Wisła Kraków)
Rek Marcel (KS Gwardia Łódź) Korgol J. 
Korgol J. 
Kosmowski Szymon (MKS Juvenia Wrocław) Litwin P. 
Litwin Przemysław (KS MaKo Judo Wrocław)
Lochmajer O. 
Lochmajer Oliwier (KŚ AZS Gliwice)
Pachała Kamil (MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski) Lochmajer O. 
Lochmajer O. 
Wichrowski Kajetan (GKS Czarni Bytom) Wichrowski K. 
 


Ćwiartka C
 
Pilypyuk Evgeny ( Rosja)
Artemiuk Damian (KJ Politechniki Białostockiej Białystok) Artemiuk D. 
Artemiuk D. 
Punda Wojciech (MKS Juvenia Wrocław) Punda W. 
Maćkowski Bartosz (Akademia Judo KS Warszawa)
Stanuszek K. 
Fuchs Friedrich ( Niemcy)
Nojek Ignac (UKJ Champion Warszawa) Fuchs F. 
Stanuszek K. 
Stanuszek Konrad (MOSiR Bochnia) Stanuszek K. 
 


Ćwiartka D
 
Włdarski Kacper (UKS Siódemka Sochaczew)
Le¶niak Patryk (KS Gwardia Łódź) Włdarski K. 
Jogeva T. 
Tempski Aleksander (PTS Gwardia Bydgoszcz) Jogeva T. 
Jogeva Tarvo ( Estonia)
Jogeva T. 
Babiński Paweł (UKS Conrad Gdańsk)
Niedziela Filip (GKS Czarni Bytom) Babiński P. 
Babiński P. 
Wanke Jan (UKS Górnik Judo Konin) Wanke J. 
 


Repasaże
 
Drzymał P. 
Wojtasiak J. 
Wojtasiak J.  Jesionek S. 
Jesionek S. 
Jesionek S. 
Pachała K. 
Wichrowski K. 
Wichrowski K.  Korgol J. 
Korgol J.  Stanuszek K. 
Stanuszek K. 
 
Fuchs F. 
Fuchs F.  Artemiuk D. 
Artemiuk D. 
Włdarski K. 
Tempski A. 
Włdarski K. 
Włdarski K.  Włdarski K. 
Babiński P.  Włdarski K. 
Lochmajer O. 


Półfinały / Finał
 
Soha R. 
Soha R. 
Lochmajer O. 
Soha R. 
Stanuszek K. 
Jogeva T. 
Jogeva T. 

Polityka prywatności Judostat.pl