Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (kobiety)
ŁódĽ, 04-05.07.2013
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

 kategoria: -52 kg
Ćwiartka A
 
Cygan Klaudia (KJ Samuraj Koszalin)
Kowalczyk Julia (KS Polonia Rybnik) Kowalczyk J. 
Kowalczyk J. 
Łoso¶ Roksana (UKS 3 Piła) Łoso¶ R. 
 
Kowalczyk J. 
Kolaczek Magdalena (Stowarzyszenie Sportowe Dąb Dębowiec)
  Kolaczek M. 
Kolaczek M. 
Puszcz Sylwia (MKS Truso Elbląg) Puszcz S. 
 


Ćwiartka B
 
Sumela Patrycja (AZS-WSPiA Poznań)
Cie¶lik Klaudia (UKS Judo Wolbrom) Cie¶lik K. 
Cie¶lik K. 
Eszer Weronika (UKS Ósemka Nowa Sól) Eszer W. 
 
Cie¶lik K. 
Łukasiak Marta (KS Start Radom)
  Łukasiak M. 
Łukasiak M. 
Mazur Aleksandra (UKS Tomita Elbląg) Mazur A. 
 


Ćwiartka C
 
Komarek Zuzanna (KS Polonia Rybnik)
Szuba-łata Klaudia (TS Wisła Kraków) Komarek Z. 
Komarek Z. 
Banaszek Weronika (UKS Judo Fight Club Warszawa) Banaszek W. 
 
Komarek Z. 
Walkowiak Anna (PKS Olimpia Poznań)
  Walkowiak A. 
Walkowiak A. 
Mróz Dominika (UKS Drako 79 Warszawa) Mróz D. 
 


Ćwiartka D
 
Szymańska Andżelika (MKS Olimpijczyk Włocławek)
Czerepko Alicja (UKS Olimpia-Judo Elbląg) Szymańska A. 
Szymańska A. 
Kura Weronika (UKS Ippon MDK Kutno) Kura W. 
 
Szymańska A. 
Kaleta Aleksandra (UKS Judo Wolbrom)
  Kaleta A. 
Kaleta A. 
Jankowiak Zuzanna (MKS Juvenia Wrocław) Jankowiak Z. 
 


Repasaże
 
Cygan K. 
Łoso¶ R. 
Łoso¶ R.  Łoso¶ R. 
Kolaczek M. 
Łukasiak M. 
Sumela P. 
Eszer W. 
Eszer W.  Łukasiak M. 
Łukasiak M.  Szymańska A. 
Szymańska A. 
Szuba-łata K. 
Banaszek W. 
Banaszek W.  Walkowiak A. 
Walkowiak A. 
Kaleta A. 
Czerepko A. 
Czerepko A. 
Kura W.  Kaleta A. 
Kaleta A.  Cie¶lik K. 
Cie¶lik K. 


Półfinały / Finał
 
Kowalczyk J. 
Kowalczyk J. 
Cie¶lik K. 
Kowalczyk J. 
Komarek Z. 
Komarek Z. 
Szymańska A. 

Polityka prywatności Judostat.pl