Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Aurelia Karpińska
 


Zw./por.NazwiskoKlubDataZawodyMiejsceKategoriaRundaFilm
porażka Bielecka Łucja UKS Chojrak Warszawa 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -35 kg I runda  
zwycięstwo Matusiak Maja Czarni Bytom Bytom 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -35 kg repasaże - I runda  
porażka Stankiewicz Oliwia Czarni Bytom Bytom 09.03.2019 Ikizama Cup U12 zaawansowani Piaseczno -35 kg repasaże - finał  
porażka Utrata Adrianna Judo Legia Warszawa 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa -34 kg    
porażka Salymon Anastasiia Ukraine Kiev 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa -34 kg    
porażka Kubaszewska Maja UKJ Lemur Warszawa 03.11.2018 V Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołeki U10 Warszawa -34 kg    
porażka Piwowar Pola UKJ Lemur Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -34 kg ćwierćfinał  
zwycięstwo Kalisz Julia Judo Legia Warszawa 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -34 kg repasaże - I runda  
zwycięstwo Nowomińska Blanka UKS SameJudo 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -34 kg repasaże - finał  
zwycięstwo Perz Paulina UKS SameJudo 14.10.2018 III Turniej o Puchar Burmistrza Bemowa U10 Warszawa -34 kg o III miejsce  
porażka Jarosz Katarzyna UKJ Ryś Warszawa 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Warszawa K-05    
porażka Młynik Hanna UKS Ronin-Team Warszawa 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Warszawa K-05    
porażka Mickiewicz Alicja UKJ Lemur Warszawa 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Warszawa K-05    
zwycięstwo Czarkowska Pola UKS Ronin-Team Warszawa 17.03.2018 II Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Warszawa K-05    
zwycięstwo Celejewska Aniela UKS Chojrak Warszawa 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło K-04    
zwycięstwo Truszkowska Aleksandra Judo Legia Warszawa 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło K-04    
zwycięstwo Teperska Malina UKJ Ookami Warszawa 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło K-04    
zwycięstwo Szot Małgorzata Judo Legia Warszawa 04.02.2018 I Liga WOM Funny Judo 2018 U9 Mysiadło K-04    
zwycięstwo Maniak Lena UKJ Champion Warszawa 05.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (pocz±tkuj±cy) Warszawa -28 kg    
porażka Kubaszewska Maja UKJ Lemur Warszawa 05.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (pocz±tkuj±cy) Warszawa -28 kg    
zwycięstwo Niezgoda Celia UKJ Lemur Warszawa 05.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (pocz±tkuj±cy) Warszawa -28 kg półfinał  
porażka Kubaszewska Maja UKJ Lemur Warszawa 05.11.2017 IV Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U9 (pocz±tkuj±cy) Warszawa -28 kg finał  
porażka Teperska Malina UKJ Ookami Warszawa 11.06.2017 IV Funny WOM U9 Warszawa K-05    
zwycięstwo Kubaszewska Maja UKJ Lemur Warszawa 11.06.2017 IV Funny WOM U9 Warszawa K-05    
zwycięstwo Romanow Wanda UKS Ronin-Team Warszawa 11.06.2017 IV Funny WOM U9 Warszawa K-05    
porażka Rybarczyk Wiktoria UKJ Champion Warszawa 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U9 Warszawa K-04    
porażka Młynik Hanna UKS Ronin-Team Warszawa 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U9 Warszawa K-04    
porażka Teperska Malina UKJ Ookami Warszawa 11.03.2017 II Liga WOM 2017 - U9 Warszawa K-04    
zwycięstwo Gala Hanna Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U9 Mysiadło K-04    
porażka Rybarczyk Wiktoria UKJ Champion Warszawa 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U9 Mysiadło K-04    
porażka Szczypta Zuzanna UKJ Champion Warszawa 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U9 Mysiadło K-04    
zwycięstwo Młynik Hanna UKS Ronin-Team Warszawa 05.02.2017 I Liga WOM 2017 - U9 Mysiadło K-04    

Polityka prywatności Judostat.pl