Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporzšdzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyœmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatnoœci Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibš we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujšcych . Oœwiadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczšcymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastšpić przez przesłanie korespondencji pocztš za poœrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
RANKINGI
 

SENIORZY JUNIORZY JUNIORZY MŁODSI MŁODZICY

Ranking juniorów
(zasady rankingu)
Data publikacji rankingu: 2019-11-12
-55kg.
1(1)Zaborowski PiotrUKJ ASzWoj Warszawa87.5
2(2)Zielski TomaszUKS Galeon Gdynia65.0
3(3)Szleja GracjanMKS Truso Elbląg45.5
4(4)Pieczyński HubertUKS Górnik Judo Konin28.0
5(5)Wójcik JakubKS Judo Czechowice-Dziedzice21.0
6(6)Wójcik MichałUKS Spartakus Lublin14.0
6(6)Alwaqedi OmarMKS Truso Elbląg14.0
8(8)Waniszewski ArkadiuszMKS Juvenia Wrocław7.0
8(8)Shulha VitaliiMUKS Kokoro Łódź7.0
10(10)Szołtysik ŁukaszUKS Judo Ahinsa Tarnowskie Góry3.5
-60kg.
1(1)Biedrzycki JakubUKS Conrad Gdańsk52.5
2(2)Kozak KrzysztofMOSiR Bochnia49.0
3(3)Matusiak IgorUKJ Yuko Józefów21.0
4(4)Jesionek JanKlub Judo AZS Opole14.5
5(5)Tylek PawełTS Wisła Kraków14.0
6(6)Przybyłowicz SzymonTS Gwardia Olsztyn11.0
7(7)Korzeniewski KacperUKS Sakura Judo Płock7.0
7(7)Zielski TomaszUKS Galeon Gdynia7.0
7(7)Papke PrzemysławPTS Gwardia Bydgoszcz7.0
10(10)Stańczyk MaciejMKS Juvenia Wrocław5.5
-66kg.
1(1)Kaczor KacperGKS Czarni Bytom130.5
2(2)Litwin PrzemysławKS AZS-AWF Wrocław42.0
3(3)Makowski SebastianUKS Olimpia-Judo Elbląg38.5
4(4)Pawlicki BartoszGKS Olimpia Grudziądz35.0
5(5)Pazdaj OskarUKS 3 Piła21.0
6(6)Papke PrzemysławPTS Gwardia Bydgoszcz14.0
6(6)Flejma BolesławGKS Czarni Bytom14.0
8(8)Kocima FilipKS AZS AWF Katowice11.0
9(9)Kokosza PiotrKS Budowlani Sosnowiec7.0
10(10)Wiewióra BartłomiejUMKS Żak Kielce3.5
-73kg.
1(1)Stodolski AdamUKS Leśnik Kaczory42.0
2(2)Szołtysek FilipKS AZS AWF Katowice23.0
2(2)Kumidor WiktorSGKS Wybrzeże Gdańsk23.0
4(4)Nawrot JakubTSJ Gryf Słupsk18.0
5(5)Stodolski AdamUKS Leśnik Kaczory17.5
6(6)Pankowski JakubKlub Judo AZS Opole10.5
7(7)Wala ŁukaszKS "Kejza Team" Rybnik Rybnik7.0
8(8)Kokosza PiotrKS Budowlani Sosnowiec3.5
-81kg.
1(1)Hoppe AleksanderKSJ Gwardia Koszalin38.5
2(2)Szaniawski BartoszTSJ Gryf Słupsk17.0
3(3)Leśniak PatrykKS Gwardia Łódź14.5
4(4)Widuch KacperKS Polonia Rybnik14.0
5(5)Szatkowski KonradKS Gwardia Wrocław11.0
6(6)Sokół DawidUKS Judo Wolbrom7.0
7(7)Kuckowski IgorUKJ Ryś Warszawa3.5
-90kg.
1(1)Ołdak SebastianUKJ Arcus Warszawa41.0
2(2)Zajączkowski ŁukaszWKS Gwardia Warszawa28.0
3(3)Zajączkowski ŁukaszAKS Strzegom23.0
4(4)Bolimowski MateuszMMKS Wojownik Skierniewice21.5
5(5)Maćkowski BartoszUKJ 225 Warszawa14.0
6(6)Węsierski JakubGKS Olimpia Grudziądz11.0
7(7)Przyborek KrystianKSJ Gwardia Koszalin3.5
7(7)Kubiak KacperKS Akademia Judo Poznań3.5
9(9)Sadło KacperKS AZS-AWF Wrocław3.0
-100kg.
1(1)Ołdak SebastianUKJ Arcus Warszawa52.5
2(2)Szewczyk MateuszGKS Czarni Bytom21.0
3(3)Sadło KacperKS AZS-AWF Wrocław14.0
3(3)Grzegorzek MiłoszKS Gwardia Bielsko-Biała14.0
5(5)Surma PrzemysławUKS Sparta Sława11.0
6(6)Michałkiewicz MichałKS Judo Koch Szczecin7.0
7(7)Kućmierz AdamKlub Judo AZS Opole3.5
7(7)Popko PiotrUKS Tomita Elbląg3.5
+100kg.
1(1)Mazurczak WiktorUMKS Żak Kielce38.5
2(2)Pietras MichałUKS Arashi Łódź35.0
3(3)Jaworski DominikKlub Judo AZS Opole14.0
3(3)Grodecki ArturGKS Czarni Bytom14.0
5(5)Raszewski SzymonULKS Ippon Jarocin7.0
5(5)Sworowski FilipGKS Olimpia Grudziądz7.0
7(7)Stachowski ArkadiuszUKS Szóstka Rawicz5.5
7(7)Tomczak KrystianKS Akademia Judo Łódź5.5
-44kg.
1(1)Olejnik IzabelaKS Akademia Judo Poznań70.0
2(2)Polkowska AleksandraUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki57.5
3(3)Brągiel OliwiaUKS ASW-Judo Jasło42.0
3(3)Brzezińska KatarzynaMKS Juvenia Wrocław42.0
5(5)Olejnik IzabelaKS AZS-AWF Poznań35.0
6(6)Reśkiewicz BeataUKS Górnik Judo Konin14.0
7(7)Alwaqedi NadaMKS Truso Elbląg10.5
-48kg.
1(1)Kuraś MartaUKS Judo Wolbrom87.5
2(2)Szlachta PaulinaUKS Judo Wolbrom38.5
3(3)Janeczko AleksandraUKJ Arcus Warszawa28.0
4(4)Olczyk MonikaUKS Sakura Judo Płock14.0
4(4)Nocula JoannaUKS ASW-Judo Jasło14.0
-52kg.
1(1)Kostyra MarylaUKS Narew Łapy49.0
2(2)Tąta JagodaKJ Koka Jastrzębie-Zdrój38.5
3(3)Ukuś AgnieszkaGKS Czarni Bytom21.0
4(4)Kobierzycka KlaudiaMKS Zryw Łowicz11.0
-57kg.
1(1)Szymańska AndżelikaMKS Olimpijczyk Włocławek37.0
2(2)Obal ŁucjaUKS Halinów Team Halinów31.5
3(3)Walczyk WiktoriaGKS Czarni Bytom28.0
4(4)Przyczyna KatarzynaUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki19.0
5(5)Kolbusz KatarzynaGKS Czarni Bytom14.5
6(6)Kozłowska NataliaUKS Judo Wolbrom7.0
7(7)Szatan AleksandraUKS Judo Wolbrom3.0
-63kg.
1(1)Kropska NataliaGKS Czarni Bytom70.0
2(2)Butlewska AleksandraSGKS Wybrzeże Gdańsk65.0
3(3)Fałtynowicz BarbaraSGKS Wybrzeże Gdańsk46.0
4(4)Jarkowska MagdalenaMUKS Kokoro Łódź42.5
5(5)Szymańska AndżelikaMKS Olimpijczyk Włocławek37.5
6(6)Tomczak WiktoriaMKS Olimpijczyk Włocławek37.0
7(7)Kuczera WiolettaKS "Kejza Team" Rybnik Rybnik17.5
8(8)Kaleta AnnaUKS Judo Wolbrom16.5
9(9)Zygmunt AgataUKJ Legion Zamość14.0
10(10)Aniszewska MartaUKJ 225 Warszawa11.0
-70kg.
1(1)Wróblewska ElizaKS Akademia Judo Poznań224.0
2(2)Szota PatrycjaUKS Olimp Nowa Sól42.0
3(3)Marciniak WiktoriaGKS Czarni Bytom40.5
4(4)Jaśkiewicz JuliaSGKS Wybrzeże Gdańsk25.0
5(5)Tomczak WiktoriaMKS Olimpijczyk Włocławek20.0
6(6)Dudek AlicjaSGKS Wybrzeże Gdańsk18.0
7(7)Bączek MariaWKS Gwardia Warszawa10.5
8(8)Licznerska NelBKS Judo Bydgoszcz5.5
9(9)Paś AnnaUKS Judo Wolbrom3.5
9(9)Sokołowska AleksandraKJ Politechniki Białostockiej Białystok3.5
-78kg.
1(1)Woźniak OliwiaGKS Czarni Bytom72.0
2(2)Tomczak WiktoriaMKS Olimpijczyk Włocławek70.0
3(3)Gaj AleksandraGKS Czarni Bytom45.5
4(4)Kędzierska AleksandraTKS Judo Toruń28.0
5(5)Chojnowska JuliaUKS Drako 79 Warszawa21.0
6(6)Orzechowska KajaKS Budowlani Sosnowiec19.5
7(7)Czarniecka KarolinaKS Gwardia Bielsko-Biała14.0
8(8)Pietraszewska AlicjaUKS Ronin-Team Warszawa11.0
+78kg.
1(1)Świątkiewicz JuliaUKJ Lemur Warszawa98.5
2(2)Sokołowska AlicjaUKJ Yuko Józefów28.0
3(3)Zawidzka AgnieszkaKS Gwardia Bielsko-Biała14.0
4(4)Księżyk JuliaKS AZS AWF Katowice7.0
4(4)Woźny KamilaUKJ Millenium Rzeszów7.0
6(6)Demska KatarzynaMKS Juvenia Wrocław5.5

Polityka prywatności Judostat.pl