Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
RANKINGI
 

SENIORZY JUNIORZY JUNIORZY MŁODSI MŁODZICY

Ranking seniorów
(zasady rankingu)
Data publikacji rankingu: 2019-01-22
-60kg.
1(1)Garbacik BartłomiejKS AZS AWF Katowice54.0
2(2)Wala AdrianKS AZS AWF Katowice42.0
3(3)Grzywacz DominikKS AZS AWF Katowice34.0
4(4)Łoziak PatrykGKS Czarni Bytom31.5
5(5)D±browski FranciszekAZS UW Warszawa27.0
6(6)Kot BartłomiejAZS UW Warszawa22.5
7(7)Wawrzkiewicz MarekKS Gwardia Wrocław12.5
8(8)Dyba MichałKS AZS-AWF Wrocław4.5
8(8)Sojka SebastianKS Gwardia Bielsko-Biała4.5
8(8)Pintara MarcinWKS Gwardia Warszawa4.5
-66kg.
1(1)Beta AleksanderKS Gwardia ŁódĽ334.5
2(2)Wawrzyczek PatrykKS AZS AWF Katowice291.0
3(3)Bartusik MichałUKJ Millenium Rzeszów89.0
4(4)Dobranowski BartoszKlub Judo AZS Opole45.0
5(5)Zagrodnik PawełGKS Czarni Bytom43.0
6(6)Makarewicz ArkadiuszKS Gwardia Wrocław31.5
7(7)Zacheja MaciejWKS Gwardia Warszawa28.5
8(8)Kuganda MateuszUKS Judo Wolbrom27.0
9(9)Kokosza PiotrKS Budowlani Sosnowiec22.5
9(9)Jasiński SzymonUKS Galeon Gdynia22.5
9(9)Golus ŁukaszGKS Czarni Bytom22.5
-73kg.
1(1)Szwarnowiecki DamianKS Gwardia Wrocław230.0
2(2)Zagrodnik PawełGKS Czarni Bytom125.5
3(3)Bartusik MichałUKJ Millenium Rzeszów112.0
4(4)Garbacz MateuszUMKS Żak Kielce49.5
5(5)Mrówczyński WiktorKS AZS AWF Katowice44.0
6(6)Wawrzyczek PawełKS AZS AWF Katowice22.5
7(7)Krogulski MaciejUKJ 225 Warszawa21.0
8(8)Zacheja MaciejWKS Gwardia Warszawa20.5
9(9)Tchórzewski CezaryKS AZS AWF Katowice18.0
10(10)Brysz JacekKS AZS AWF Katowice15.5
-81kg.
1(1)Szwarnowiecki DamianKS Gwardia Wrocław654.0
2(2)Kubieniec JakubKS AZS AWF Katowice368.0
3(3)Błach ŁukaszWKS ¦l±sk Wrocław134.5
4(4)Marcinkiewicz SebastianKS Gwardia Wrocław112.0
5(5)Stępień DamianAZS UW Warszawa87.0
6(6)Koszczyński RadosławKS AZS-AWF Warszawa65.0
7(7)Kurzej KarolKS Gwardia Wrocław58.5
8(8)Wrona AleksanderTS Wisła Kraków27.0
9(9)Ponichtera BartoszMMKS Wojownik Skierniewice24.0
10(10)Punda WojciechKS AZS-AWF Wrocław21.0
-90kg.
1(1)Kuczera PiotrKS "Kejza Team" Rybnik Rybnik869.0
2(2)Szczepaniak TomaszKlub Judo AZS Opole268.0
3(3)Ciechomski PatrykKS AZS AWF Katowice222.0
4(4)Kozłowski RafałKS Gwardia Wrocław30.0
5(5)Punda WojciechKS AZS-AWF Wrocław27.0
5(5)Szyszkowski ArkadiuszK¦ AZS Gliwice27.0
7(7)Koszczyński RadosławKS AZS-AWF Warszawa18.0
8(8)Ołdak SebastianUKJ Arcus Warszawa16.0
9(9)Ozimek JakubKS AZS-AWF Warszawa15.0
10(10)Ryciak ErykAZS UW Warszawa10.5
-100kg.
1(1)Lysenko OleksiiKS AZS-AWF Warszawa81.0
2(2)Wójcik JakubKS Judo Czechowice-Dziedzice78.0
3(3)Krueger MariuszWKS Gwardia Warszawa47.5
4(4)Domański TomaszKS AZS AWFiS Gdańsk43.0
5(5)Dzierżanowski IgorUKJ ASzWoj Warszawa36.0
6(6)Niedziela KamilK¦ AZS Gliwice25.5
7(7)Wójcik JakubWKS ¦l±sk Wrocław22.5
8(8)Broniec PatrykUKJ 225 Warszawa20.5
9(9)Trze¶niewski MikołajWKS Gwardia Warszawa18.0
10(10)Moskal DanielUKS Kodokan Toruń16.0
+100kg.
1(1)Sarnacki MaciejTS Gwardia Olsztyn1294.0
2(2)Grabowski KamilGKS Czarni Bytom198.0
3(3)Załęczny KrzysztofTKS Judo Toruń130.0
4(4)Tałach TomaszSGKS Wybrzeże Gdańsk59.5
5(5)Nasiadko DamianSGKS Wybrzeże Gdańsk36.0
6(6)Broniec PatrykUKJ 225 Warszawa31.5
7(7)Riss RafałKS Budowlani Sosnowiec18.0
7(7)Dudek MichałSGKS Wybrzeże Gdańsk18.0
9(9)Sawiniec BartoszTS Gwardia Olsztyn13.5
10(10)Rusin PatrykKSJ Gwardia Koszalin9.0
-48kg.
1(1)Konieczny EwaGKS Czarni Bytom266.5
2(2)Stankiewicz JoannaKS AZS-AWF Warszawa107.0
3(3)Wiszniewska KatarzynaUKS 3 Piła72.5
4(4)Kura¶ MartaUKS Judo Wolbrom27.0
5(5)Janeczko AleksandraUKJ Arcus Warszawa18.0
6(6)Apraksin MartynaKJ Politechniki Białostockiej Białystok16.0
7(7)Majcher DanutaTS Wisła Kraków9.0
7(7)Olejnik AnnaUKS Gimnazjon Suchy Las9.0
-52kg.
1(1)Perenc AgataKS Polonia Rybnik1245.0
2(2)Pieńkowska KarolinaAZS UW Warszawa674.5
3(3)Cie¶lik KlaudiaUKS Judo Wolbrom134.5
4(4)Siwek JuliannaUKS Grot Kraków54.0
5(5)Janeczko AleksandraUKJ Arcus Warszawa45.0
6(6)Polkowska AleksandraUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki27.0
7(7)Suwińska AdelaWKS Gwardia Warszawa18.0
8(8)Pepera BeataUKS Judo Wolbrom13.5
8(8)Jankowiak DominikaMKS Juvenia Wrocław13.5
10(10)Smorzewska DorotaUKS Judo Sensei Płock9.0
-57kg.
1(1)Borowska AnnaKS "Kejza Team" Rybnik Rybnik1303.0
2(2)Kowalczyk JuliaKS Polonia Rybnik656.0
3(3)Podolak ArletaGKS Czarni Bytom364.0
4(4)D±browska AnnaMKS Juvenia Wrocław84.0
5(5)Pieńkowska KarolinaAZS UW Warszawa45.0
6(6)Komarek ZuzannaKS "Kejza Team" Rybnik Rybnik27.0
6(6)Obal ŁucjaUKS Halinów Team Halinów27.0
8(8)Gęsikowska MartaTS Gwardia Opole18.0
9(9)Pepera BeataUKS Judo Wolbrom13.5
9(9)Machnicka VanessaKS Akademia Judo Poznań13.5
-62kg.
1(1)Krawczyk AnitaUKJ ASzWoj Warszawa45.0
2(2)Janeczko JoannaUKJ Arcus Warszawa27.0
-63kg.
1(1)Ozdoba AgataKS AZS-AWF Wrocław1752.0
2(2)Tałach KarolinaSGKS Wybrzeże Gdańsk749.5
3(3)Podolak ArletaWKS Gwardia Warszawa45.0
4(4)Zacheja AgataWKS Gwardia Warszawa36.0
5(5)Błach DominikaTS Gwardia Opole29.5
6(6)Szymańska AndżelikaMKS Olimpijczyk Włocławek27.0
7(7)Isenko AnnaSGKS Wybrzeże Gdańsk22.5
7(7)Lniany SoniaGKS Czarni Bytom22.5
7(7)Wykupil MartaGKS Czarni Bytom22.5
10(10)Langiewicz AleksandraKS AZS-AWF Wrocław9.0
10(10)Głaska-Zielińska KlaudiaAZS UW Warszawa9.0
+62kg.
1(1)¦liwa JustynaUKJ ASzWoj Warszawa45.0
2(2)B±czek MariaWKS Gwardia Warszawa27.0
-70kg.
1(1)Kłys KatarzynaUKS Judo Kraków623.0
2(2)Lickun SandraAZS UW Warszawa56.0
3(3)Białas BarbaraGKS Czarni Bytom55.5
4(4)Hofman UrszulaKS AZS-AWF Wrocław54.0
5(5)Wróblewska ElizaKS Akademia Judo Poznań49.5
6(6)Pogorzelec DariaSGKS Wybrzeże Gdańsk45.0
7(7)Ja¶kiewicz JuliaSGKS Wybrzeże Gdańsk31.5
8(8)Grygiel AleksandraULKS Ippon Jarocin18.0
8(8)Miller KarolinaKS AZS AWFiS Gdańsk18.0
10(10)Hanelt KasandraKU AZS UKW Bydgoszcz13.5
-78kg.
1(1)Pacut BeataGKS Czarni Bytom1062.0
2(2)Pogorzelec DariaSGKS Wybrzeże Gdańsk148.0
3(3)Kułaga PaulaTDK Trzcianka67.5
4(4)Przyczyna PaulinaKS AZS-AWF Wrocław40.5
5(5)Tymann DariaGKS Czarni Bytom31.5
6(6)Lorenc PatrycjaUKS Drako 79 Warszawa27.0
6(6)Sitko JustynaKS Budowlani Sosnowiec27.0
8(8)Pasternak KamilaMKS Juvenia Wrocław7.0
+78kg.
1(1)Formela AnitaUKS Conrad Gdańsk281.5
2(2)Furmanek KatarzynaKS AZS AWFiS Gdańsk125.0
3(3)Załęczna AnnaTKS Judo Toruń120.5
4(4)¦wi±tkiewicz JuliaUKJ Lemur Warszawa49.5
5(5)Madajewska KatarzynaKS AZS AWFiS Gdańsk18.0
6(6)Sokołowska AlicjaUKJ Yuko Józefów14.0
7(7)Lis WiktoriaKS Budowlani Sosnowiec9.0

Polityka prywatności Judostat.pl