Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Puchar Polski - OTK Juniorow i Juniorek młodszych
ŁódĽ, 15.09.2007
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -60 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 11
Liczba startujących zawodników 14
Liczba walk 19
Liczba reprezentowanych województw 7
Startujące roczniki 1991 - 1994
Średnia wieku zawodników 15 lat 289 dni
Średnia wieku medalistów 15 lat 330 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 15 lat 359 dni
Najmłodszy zawodnik Patryk Iwaszkiewicz (13 lat 215 dni)
Najstarszy zawodnik Roman Bober (16 lat 253 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KS Gwardia Łódź (3 zawodników)
STS Gryf-3 Słupsk (2 zawodników)
AKS Strzegom (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk KS Gwardia Łódź (5 walk)
STS Gryf-3 Słupsk (5 walk)
AKS Strzegom (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Sebastian Przybysz
STS Gryf-3 Słupsk
2
Marcin Waliszek
KS Gwardia Łódź
3
Michał Rydwański
AKS Strzegom
3
Aleksander Beta
KS Gwardia Łódź
5
Adrian Błażejewski
PTS Walter Rzeszów
5
Mikołaj Trze¶niewski
WKS Gwardia Warszawa
7
Roman Bober
KS Polonia Rybnik
7
Jacek Mackus
STS Gryf-3 Słupsk

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaSebastian PrzybyszSTS Gryf-3 SłupskJakub PonieckiKS Gwardia Łódź  
I rundaMichał RydwańskiAKS StrzegomPaweł KrzywoszUKJ Ryś Warszawa  
I rundaRoman BoberKS Polonia RybnikPaweł G±dekKS Błękitni Tarnów  
I rundaIgor Ole¶niewiczUKS-GKJ GłogówIgor PegzaUKJ AON Rembertów  
I rundaMarcin WaliszekKS Gwardia ŁódźJacek MackusSTS Gryf-3 Słupsk  
I rundaAdrian BłażejewskiPTS Walter RzeszówPatryk IwaszkiewiczMKS Juvenia Wrocław  
ćwierćfinałSebastian PrzybyszSTS Gryf-3 SłupskMichał RydwańskiAKS Strzegom  
ćwierćfinałAleksander BetaKS Gwardia ŁódźRoman BoberKS Polonia Rybnik  
ćwierćfinałMarcin WaliszekKS Gwardia ŁódźIgor Ole¶niewiczUKS-GKJ Głogów  
ćwierćfinałMikołaj Trze¶niewskiWKS Gwardia WarszawaAdrian BłażejewskiPTS Walter Rzeszów  
półfinałSebastian PrzybyszSTS Gryf-3 SłupskAleksander BetaKS Gwardia Łódź  
półfinałMarcin WaliszekKS Gwardia ŁódźMikołaj Trze¶niewskiWKS Gwardia Warszawa  
finałSebastian PrzybyszSTS Gryf-3 SłupskMarcin WaliszekKS Gwardia Łódź  
repasaże - I rundaMichał RydwańskiAKS StrzegomJakub PonieckiKS Gwardia Łódź  
repasaże - finałMichał RydwańskiAKS StrzegomRoman BoberKS Polonia Rybnik  
o III miejsceMichał RydwańskiAKS StrzegomMikołaj Trze¶niewskiWKS Gwardia Warszawa  

Repasaże II
repasaże - I rundaJacek MackusSTS Gryf-3 SłupskIgor Ole¶niewiczUKS-GKJ Głogów  
repasaże - finałAdrian BłażejewskiPTS Walter RzeszówJacek MackusSTS Gryf-3 Słupsk  
o III miejsceAleksander BetaKS Gwardia ŁódźAdrian BłażejewskiPTS Walter Rzeszów  

Polityka prywatności Judostat.pl