Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Puchar Polski Juniorek i Juniorów mlodszych
Olsztyn, 17.11.2007
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -60 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 13
Liczba startujących zawodników 16
Liczba walk 23
Liczba reprezentowanych województw 7
Startujące roczniki 1992 - 1994
Średnia wieku zawodników 15 lat 4 dni
Średnia wieku medalistów 15 lat 98 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 15 lat 135 dni
Najmłodszy zawodnik Marcin Gmurek (13 lat 215 dni)
Najstarszy zawodnik Krzysztof Gaik (15 lat 319 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KS Gwardia Łódź (2 zawodników)
MKS Juvenia Wrocław (2 zawodników)
KŚ AZS Gliwice (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk KS Gwardia Łódź (5 walk)
PTS Walter Rzeszów (4 walk)
AKS Strzegom (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Michał Rydwański
AKS Strzegom
2
Jakub Poniecki
KS Gwardia Łódź
3
Dawid Przychodzeń
SGKS Wybrzeże Gdańsk
3
Wiktor Konopelski
PTS Walter Rzeszów
5
Robert Szudy
KS Strzybnica Tarnowskie Góry
5
Krzysztof Gaik
KŚ AZS Gliwice
7
Roman Błoński
STS Gryf-3 Słupsk
7
Bartłomiej Kopera
KS Gwardia Łódź

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaMichał RydwańskiAKS StrzegomMichał PogorzelskiKŚ AZS Gliwice  
I rundaBartłomiej KoperaKS Gwardia ŁódźBartosz AbramowiczMKS Juvenia Wrocław  
I rundaWiktor KonopelskiPTS Walter RzeszówMarcin GmurekUKJ Białołęka Warszawa  
I rundaDawid PrzychodzeńSGKS Wybrzeże GdańskKamil PrusWKS Gwardia Warszawa  
I rundaDamian IgnasiakUKS Opty GdyniaKamil PiórkowskiUKS Tomita Elbląg  
I rundaJakub PonieckiKS Gwardia ŁódźRobert SzudyKS Strzybnica Tarnowskie Góry  
I rundaRoman BłońskiSTS Gryf-3 SłupskJakub BrodowskiUKJ 225 Warszawa  
I rundaKrzysztof GaikKŚ AZS GliwicePatryk IwaszkiewiczMKS Juvenia Wrocław  
ćwierćfinałMichał RydwańskiAKS StrzegomBartłomiej KoperaKS Gwardia Łódź  
ćwierćfinałDawid PrzychodzeńSGKS Wybrzeże GdańskWiktor KonopelskiPTS Walter Rzeszów  
ćwierćfinałJakub PonieckiKS Gwardia ŁódźDamian IgnasiakUKS Opty Gdynia  
ćwierćfinałKrzysztof GaikKŚ AZS GliwiceRoman BłońskiSTS Gryf-3 Słupsk  
półfinałMichał RydwańskiAKS StrzegomDawid PrzychodzeńSGKS Wybrzeże Gdańsk  
półfinałJakub PonieckiKS Gwardia ŁódźKrzysztof GaikKŚ AZS Gliwice  
finałMichał RydwańskiAKS StrzegomJakub PonieckiKS Gwardia Łódź  
repasaże - I rundaBartłomiej KoperaKS Gwardia ŁódźMichał PogorzelskiKŚ AZS Gliwice  
repasaże - I rundaWiktor KonopelskiPTS Walter RzeszówKamil PrusWKS Gwardia Warszawa  
repasaże - finałWiktor KonopelskiPTS Walter RzeszówBartłomiej KoperaKS Gwardia Łódź  
o III miejsceWiktor KonopelskiPTS Walter RzeszówKrzysztof GaikKŚ AZS Gliwice  

Repasaże II
repasaże - I rundaRobert SzudyKS Strzybnica Tarnowskie GóryDamian IgnasiakUKS Opty Gdynia  
repasaże - I rundaRoman BłońskiSTS Gryf-3 SłupskPatryk IwaszkiewiczMKS Juvenia Wrocław  
repasaże - finałRobert SzudyKS Strzybnica Tarnowskie GóryRoman BłońskiSTS Gryf-3 Słupsk  
o III miejsceDawid PrzychodzeńSGKS Wybrzeże GdańskRobert SzudyKS Strzybnica Tarnowskie Góry  

Polityka prywatności Judostat.pl