Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych
Piła, 28-29.03.2009
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -73 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 19
Liczba startujących zawodników 24
Liczba walk 34
Liczba reprezentowanych województw 11
Startujące roczniki 1993 - 1995
Średnia wieku zawodników 15 lat 152 dni
Średnia wieku medalistów 15 lat 246 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 15 lat 144 dni
Najmłodszy zawodnik Tomasz Lota (13 lat 314 dni)
Najstarszy zawodnik Tomasz Szczepaniak (16 lat 43 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników MKS CM Jordan Kraków (2 zawodników)
MKS Juvenia Wrocław (2 zawodników)
KS AZS AWFiS Gdańsk (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk KS AZS-AWF Warszawa (5 walk)
UKJ 225 Warszawa (5 walk)
MMKS Wojownik Skierniewice (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Marcin Witkowski
UKJ 225 Warszawa
2
Tomasz Szczepaniak
Z¦ AZS Opole
3
Damian Lesiak
MMKS Wojownik Skierniewice
3
Marcin Gmurek
KS AZS-AWF Warszawa
5
Mariusz Krueger
TKS Judo Toruń
5
Piotr Majewski
UKS Tomita Elbląg
7
Piotr Długosz
KS Gwardia Opole
7
Grzegorz Słabiak
KS Judo Czechowice-Dziedzice

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaMarcin GmurekKS AZS-AWF WarszawaRafał ŁukasikPTS Walter Rzeszów10:00  
I rundaMarcin WitkowskiUKJ 225 WarszawaKarol MurzynMKS CM Jordan Kraków10:00  
I rundaMariusz KruegerTKS Judo ToruńTomasz LotaKS Gwardia Łódź10:00  
I rundaMateusz KrzempekUKS Sokół PisarzowiceRafał MajdanKS AZS AWFiS Gdańsk07:00  
I rundaGrzegorz SłabiakKS Judo Czechowice-DziedziceMichał KoreńKS AZS AWFiS Gdańsk10:00  
I rundaOskar KowalewskiMKS Juvenia WrocławPrzemysław BrzezikUKJ Siódemka Mława10:00  
I rundaMarcin CzajaMKS CM Jordan KrakówPaweł PukKS Polonia Rybnik07:00  
I rundaTomasz SzczepaniakZ¦ AZS OpoleDamian LesiakMMKS Wojownik Skierniewice10:00  
II rundaMarcin GmurekKS AZS-AWF WarszawaMichał Dzi±bkowskiKS Polonia Rybnik10:00  
II rundaMarcin WitkowskiUKJ 225 WarszawaPatryk IwaszkiewiczMKS Juvenia Wrocław10:00  
II rundaMariusz KruegerTKS Judo ToruńKamil ¦wi±tekKU AZS UKW Bydgoszcz07:00  
II rundaPiotr DługoszKS Gwardia OpoleMateusz KrzempekUKS Sokół Pisarzowice01:00  
II rundaPiotr MajewskiUKS Tomita ElblągGrzegorz SłabiakKS Judo Czechowice-Dziedzice01:00  
II rundaOskar KowalewskiMKS Juvenia WrocławDominik Wi¶niewskiUKS 3 Piła01:00  
II rundaMarcin CzajaMKS CM Jordan KrakówKrzysztof MatyniaKS AZS-AWF Warszawa05:00  
II rundaTomasz SzczepaniakZ¦ AZS OpolePatryk KarkoszUKS Judo Mysłowice05:00  
ćwierćfinałMarcin WitkowskiUKJ 225 WarszawaMarcin GmurekKS AZS-AWF Warszawa05:00  
ćwierćfinałMariusz KruegerTKS Judo ToruńPiotr DługoszKS Gwardia Opole05:00  
ćwierćfinałPiotr MajewskiUKS Tomita ElblągOskar KowalewskiMKS Juvenia Wrocław05:00  
ćwierćfinałTomasz SzczepaniakZ¦ AZS OpoleMarcin CzajaMKS CM Jordan Kraków10:00  
półfinałMarcin WitkowskiUKJ 225 WarszawaMariusz KruegerTKS Judo Toruń10:00  
półfinałTomasz SzczepaniakZ¦ AZS OpolePiotr MajewskiUKS Tomita Elbląg05:00  
finałMarcin WitkowskiUKJ 225 WarszawaTomasz SzczepaniakZ¦ AZS Opole07:00  
repasaże - I rundaPatryk IwaszkiewiczMKS Juvenia WrocławKarol MurzynMKS CM Jordan Kraków10:00  
repasaże - I rundaKamil ¦wi±tekKU AZS UKW BydgoszczTomasz LotaKS Gwardia Łódź  
repasaże - II rundaMarcin GmurekKS AZS-AWF WarszawaPatryk IwaszkiewiczMKS Juvenia Wrocław10:00  
repasaże - II rundaPiotr DługoszKS Gwardia OpoleKamil ¦wi±tekKU AZS UKW Bydgoszcz10:00  
repasaże - finałMarcin GmurekKS AZS-AWF WarszawaPiotr DługoszKS Gwardia Opole01:00  
o III miejsceMarcin GmurekKS AZS-AWF WarszawaPiotr MajewskiUKS Tomita Elbląg01:00  

Repasaże II
repasaże - I rundaDamian LesiakMMKS Wojownik SkierniewicePatryk KarkoszUKS Judo Mysłowice  
repasaże - II rundaGrzegorz SłabiakKS Judo Czechowice-DziedziceOskar KowalewskiMKS Juvenia Wrocław  
repasaże - II rundaDamian LesiakMMKS Wojownik SkierniewiceMarcin CzajaMKS CM Jordan Kraków05:00  
repasaże - finałDamian LesiakMMKS Wojownik SkierniewiceGrzegorz SłabiakKS Judo Czechowice-Dziedzice07:00  
o III miejsceDamian LesiakMMKS Wojownik SkierniewiceMariusz KruegerTKS Judo Toruń  

Polityka prywatności Judostat.pl