Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych
Skierniewice, 13-14.03.2010
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -73 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 15
Liczba startujących zawodników 21
Liczba walk 29
Liczba reprezentowanych województw 9
Startujące roczniki 1994 - 1996
Średnia wieku zawodników 15 lat 132 dni
Średnia wieku medalistów 15 lat 131 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 15 lat 173 dni
Najmłodszy zawodnik Kamil Witalec (13 lat 259 dni)
Najstarszy zawodnik Jakub Łuszczyk (16 lat 66 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników MKS Juvenia Wrocław (5 zawodników)
KS Gwardia Łódź (2 zawodników)
UKJ 225 Warszawa (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk MKS Juvenia Wrocław (13 walk)
MOSiR Bochnia (4 walk)
KS Gwardia Łódź (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Patryk Iwaszkiewicz
MKS Juvenia Wrocław
2
Wojciech Jelonek
MKS Juvenia Wrocław
3
Rafał Kozłowski
MKS Juvenia Wrocław
3
Michał Le¶niak
MOSiR Bochnia
5
Tomasz Lota
KS Gwardia Łódź
5
Piotr Czyżowicz
GKS Czarni Bytom
7
Krzysztof Matynia
KS AZS-AWF Warszawa
7
Arkadiusz Szyszkowski
KŚ AZS Gliwice

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaKamil WitalecPTS Walter RzeszówMaciej GugałaWKS Flota Gdynia10:00  
I rundaKrzysztof MatyniaKS AZS-AWF WarszawaJakub ŁuszczykUKS Judo 48 Częstochowa10:00  
I rundaTomasz LotaKS Gwardia ŁódźMarcin AdamusUKJ 225 Warszawa07:00  
I rundaRobert RybczyńskiUKS Judo Kontra Mińsk MazowieckiTomasz BębenUKS Judo Sitkówka-Nowiny10:00  
I rundaPrzemysław G±siorowskiMKS Juvenia WrocławMarcin KobalczykKS Gwardia Łódź05:00  
II rundaWojciech JelonekMKS Juvenia WrocławKamil WitalecPTS Walter Rzeszów10:00  
II rundaKrzysztof MatyniaKS AZS-AWF WarszawaDawid StanekKS Błękitni Tarnów10:00  
II rundaTomasz LotaKS Gwardia ŁódźRobert KortowskiMKS Juvenia Wrocław10:00  
II rundaMichał Le¶niakMOSiR BochniaBartosz ¦winiarskiTS Gwardia Olsztyn10:00  
II rundaPatryk IwaszkiewiczMKS Juvenia WrocławRobert RybczyńskiUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki10:00  
II rundaRafał KozłowskiMKS Juvenia WrocławKacper Zara¶UKJ 225 Warszawa10:00  
II rundaFilip LewandowskiSGKS Wybrzeże GdańskPrzemysław G±siorowskiMKS Juvenia Wrocław07:00  
II rundaPiotr CzyżowiczGKS Czarni BytomArkadiusz SzyszkowskiKŚ AZS Gliwice05:00  
ćwierćfinałWojciech JelonekMKS Juvenia WrocławKrzysztof MatyniaKS AZS-AWF Warszawa10:00  
ćwierćfinałTomasz LotaKS Gwardia ŁódźMichał Le¶niakMOSiR Bochnia10:00  
ćwierćfinałPatryk IwaszkiewiczMKS Juvenia WrocławRafał KozłowskiMKS Juvenia Wrocław07:00  
ćwierćfinałPiotr CzyżowiczGKS Czarni BytomFilip LewandowskiSGKS Wybrzeże Gdańsk05:00  
półfinałWojciech JelonekMKS Juvenia WrocławTomasz LotaKS Gwardia Łódź07:00  
półfinałPatryk IwaszkiewiczMKS Juvenia WrocławPiotr CzyżowiczGKS Czarni Bytom10:00  
finałPatryk IwaszkiewiczMKS Juvenia WrocławWojciech JelonekMKS Juvenia Wrocław10:00  
repasaże - I rundaRobert KortowskiMKS Juvenia WrocławMarcin AdamusUKJ 225 Warszawa10:00  
repasaże - II rundaKrzysztof MatyniaKS AZS-AWF WarszawaKamil WitalecPTS Walter Rzeszów05:00  
repasaże - II rundaMichał Le¶niakMOSiR BochniaRobert KortowskiMKS Juvenia Wrocław10:00  
repasaże - finałMichał Le¶niakMOSiR BochniaKrzysztof MatyniaKS AZS-AWF Warszawa10:00  
o III miejsceMichał Le¶niakMOSiR BochniaPiotr CzyżowiczGKS Czarni Bytom05:00  

Repasaże II
repasaże - II rundaRafał KozłowskiMKS Juvenia WrocławRobert RybczyńskiUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki10:00  
repasaże - II rundaArkadiusz SzyszkowskiKŚ AZS GliwiceFilip LewandowskiSGKS Wybrzeże Gdańsk10:00  
repasaże - finałRafał KozłowskiMKS Juvenia WrocławArkadiusz SzyszkowskiKŚ AZS Gliwice10:00  
o III miejsceRafał KozłowskiMKS Juvenia WrocławTomasz LotaKS Gwardia Łódź07:00  

Polityka prywatności Judostat.pl