Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Puchar Polski Juniorek i Juniorów
Bochnia, 05-06.03.2011
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -81 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 21
Liczba startujących zawodników 32
Liczba walk 43
Liczba reprezentowanych województw 10
Startujące roczniki 1992 - 1996
Średnia wieku zawodników 17 lat 173 dni
Średnia wieku medalistów 18 lat 52 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 18 lat 23 dni
Najmłodszy zawodnik Mateusz KoĽlik (14 lat 292 dni)
Najstarszy zawodnik Adam Wi¶niewski (19 lat 43 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KS Gwardia Wrocław (4 zawodników)
KS AZS AWFiS Gdańsk (3 zawodników)
SGKS Wybrzeże Gdańsk (3 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk WKS Gwardia Warszawa (8 walk)
KS Gwardia Wrocław (8 walk)
Klub Judo AZS Opole (5 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Tomasz Szczepaniak
Klub Judo AZS Opole
2
Mikołaj Trze¶niewski
WKS Gwardia Warszawa
3
Karol Kurzej
KS Gwardia Wrocław
3
Marcin Witkowski
UKJ 225 Warszawa
5
Rafał Majdan
KS AZS AWFiS Gdańsk
5
Kamil Prus
WKS Gwardia Warszawa
7
Filip Ł±tka
Pałac Młodzieży Tarnów
7
Tomasz Kwiatkowski
GKS Czarni Bytom

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaWojciech DudaKS AZS-AWF WrocławAleksander GaliKS Gwardia Wrocław01:00  
I rundaTomasz SzczepaniakKlub Judo AZS OpoleAdam Wi¶niewskiMMKS Jutrzenka Płock01:00  
I rundaRoman BłońskiSTS Gryf-3 SłupskPrzemysław BrzezikUKJ Siódemka Mława01:00  
I rundaKamil PrusWKS Gwardia WarszawaMichał JabłońskiKS AZS AWFiS Gdańsk01:00  
I rundaTomasz KwiatkowskiGKS Czarni BytomKamil KrocMMKS Wojownik Skierniewice01:00  
I rundaMarcin WitkowskiUKJ 225 WarszawaPiotr DługoszTS Gwardia Opole01:00  
I rundaFilip LewandowskiSGKS Wybrzeże GdańskBartłomiej NiewęgłowskiAZS UW Warszawa01:00  
I rundaPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławArkadiusz SzyszkowskiKŚ AZS Gliwice01:00  
I rundaKarol KurzejKS Gwardia WrocławFilip Ł±tkaPałac Młodzieży Tarnów01:00  
I rundaDawid JastrzębskiAKS StrzegomMateusz KogutKS AZS AWFiS Gdańsk01:00  
I rundaŁukasz MusiołKŚ AZS GliwiceMateusz ZakrzewskiSGKS Wybrzeże Gdańsk01:00  
I rundaDamian LesiakMMKS Wojownik SkierniewiceFilip BazelaMKS Olimpijczyk Włocławek01:00  
I rundaMikołaj Trze¶niewskiWKS Gwardia WarszawaJakub Gu¶pielUKS 15 Krosno01:00  
I rundaRafał MajdanKS AZS AWFiS GdańskMichał SoroczyńskiMKS Judo Chełm01:00  
I rundaWojciech JelonekKS Gwardia WrocławWojciech PękalaUKS Sokół Pisarzowice01:00  
I rundaDaniel GastSGKS Wybrzeże GdańskMateusz KoĽlikGKS Czarni Bytom01:00  
II rundaTomasz SzczepaniakKlub Judo AZS OpoleWojciech DudaKS AZS-AWF Wrocław01:00  
II rundaKamil PrusWKS Gwardia WarszawaRoman BłońskiSTS Gryf-3 Słupsk01:00  
II rundaMarcin WitkowskiUKJ 225 WarszawaTomasz KwiatkowskiGKS Czarni Bytom01:00  
II rundaPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławFilip LewandowskiSGKS Wybrzeże Gdańsk01:00  
II rundaKarol KurzejKS Gwardia WrocławDawid JastrzębskiAKS Strzegom01:00  
II rundaDamian LesiakMMKS Wojownik SkierniewiceŁukasz MusiołKŚ AZS Gliwice01:00  
II rundaMikołaj Trze¶niewskiWKS Gwardia WarszawaRafał MajdanKS AZS AWFiS Gdańsk01:00  
II rundaWojciech JelonekKS Gwardia WrocławDaniel GastSGKS Wybrzeże Gdańsk01:00  
ćwierćfinałTomasz SzczepaniakKlub Judo AZS OpoleKamil PrusWKS Gwardia Warszawa01:00  
ćwierćfinałMarcin WitkowskiUKJ 225 WarszawaPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia Wrocław01:00  
ćwierćfinałKarol KurzejKS Gwardia WrocławDamian LesiakMMKS Wojownik Skierniewice01:00  
ćwierćfinałMikołaj Trze¶niewskiWKS Gwardia WarszawaWojciech JelonekKS Gwardia Wrocław01:00  
półfinałTomasz SzczepaniakKlub Judo AZS OpoleMarcin WitkowskiUKJ 225 Warszawa01:00  
półfinałMikołaj Trze¶niewskiWKS Gwardia WarszawaKarol KurzejKS Gwardia Wrocław01:00  
finałTomasz SzczepaniakKlub Judo AZS OpoleMikołaj Trze¶niewskiWKS Gwardia Warszawa  
repasaże - I rundaAdam Wi¶niewskiMMKS Jutrzenka PłockWojciech DudaKS AZS-AWF Wrocław01:00  
repasaże - I rundaTomasz KwiatkowskiGKS Czarni BytomPiotr DługoszTS Gwardia Opole01:00  
repasaże - II rundaKamil PrusWKS Gwardia WarszawaAdam Wi¶niewskiMMKS Jutrzenka Płock01:00  
repasaże - II rundaTomasz KwiatkowskiGKS Czarni BytomPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia Wrocław01:00  
repasaże - finałKamil PrusWKS Gwardia WarszawaTomasz KwiatkowskiGKS Czarni Bytom01:00  
o III miejsceKarol KurzejKS Gwardia WrocławKamil PrusWKS Gwardia Warszawa  

Repasaże II
repasaże - I rundaFilip Ł±tkaPałac Młodzieży TarnówDawid JastrzębskiAKS Strzegom01:00  
repasaże - I rundaRafał MajdanKS AZS AWFiS GdańskJakub Gu¶pielUKS 15 Krosno01:00  
repasaże - II rundaFilip Ł±tkaPałac Młodzieży TarnówDamian LesiakMMKS Wojownik Skierniewice01:00  
repasaże - II rundaRafał MajdanKS AZS AWFiS GdańskWojciech JelonekKS Gwardia Wrocław01:00  
repasaże - finałRafał MajdanKS AZS AWFiS GdańskFilip Ł±tkaPałac Młodzieży Tarnów01:00  
o III miejsceMarcin WitkowskiUKJ 225 WarszawaRafał MajdanKS AZS AWFiS Gdańsk  

Polityka prywatności Judostat.pl