Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta
Sochaczew, 03-04.09.2011
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -81 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 25
Liczba startujących zawodników 34
Liczba walk 45
Liczba reprezentowanych województw 10
Startujące roczniki 1992 - 1996
Średnia wieku zawodników 17 lat 195 dni
Średnia wieku medalistów 18 lat 206 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 18 lat 95 dni
Najmłodszy zawodnik Łukasz Hatliński (15 lat 115 dni)
Najstarszy zawodnik Adam Wi¶niewski (19 lat 224 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników Ukraina (3 zawodników)
KS Gwardia Wrocław (3 zawodników)
MMKS Jutrzenka Płock (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk KS Gwardia Wrocław (10 walk)
Ukraina (8 walk)
Klub Judo AZS Opole (5 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Tomasz Szczepaniak
Klub Judo AZS Opole
2
Pavlo Golodnyk
Ukraina
3
Piotr Długosz
TS Gwardia Opole
3
Karol Kurzej
KS Gwardia Wrocław
5
Kamil Prus
WKS Gwardia Warszawa
5
Patryk Iwaszkiewicz
KS Gwardia Wrocław
7
Volodymyr Andreyuchuk
Ukraina
7
Wojciech Jelonek
KS Gwardia Wrocław

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaWojciech PękalaUKS Sokół PisarzowicePrzemysław BalcerakMMKS Jutrzenka Płock10:00  
I rundaRafał SabantyUKS Bushi ŁódźPatryk GrabowskiUKS Grot Kraków10:00  
II rundaWojciech PękalaUKS Sokół PisarzowiceAdrian ¦wiczerewskiKU AZS UKW Bydgoszcz10:00  
II rundaPavlo Golodnyk UkrainaRafał MajdanKS AZS AWFiS Gdańsk10:00  
II rundaFilip Ł±tkaPałac Młodzieży TarnówPiotr KuczeraKS Polonia Rybnik10:00  
II rundaPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławTomasz KwiatkowskiGKS Czarni Bytom10:00  
II rundaBartosz ¦winiarskiTS Gwardia OlsztynKrzysztof MatyniaKS AZS-AWF Warszawa10:00  
II rundaPiotr DługoszTS Gwardia OpoleWojciech JelonekKS Gwardia Wrocław10:00  
II rundaDaniel GastSGKS Wybrzeże GdańskAdam KlimekWKS Gwardia Warszawa10:00  
II rundaAndriy Nalyvayko UkrainaBogusz SucheckiMMKS Wojownik Skierniewice10:00  
II rundaMateusz KogutKS AZS AWFiS GdańskRafał SabantyUKS Bushi Łódź10:00  
II rundaŁukasz HatlińskiUKS Orkan Judo SochaczewWojciech PiotrowskiUKS Ippon MDK Kutno10:00  
II rundaTomasz SzczepaniakKlub Judo AZS OpoleArkadiusz SzyszkowskiKŚ AZS Gliwice10:00  
II rundaKamil PrusWKS Gwardia WarszawaSławomir WojtasMOSiR Bochnia10:00  
II rundaVolodymyr Andreyuchuk UkrainaFilip BazelaMKS Olimpijczyk Włocławek10:00  
II rundaKamil KrocMMKS Wojownik SkierniewiceWojciech BełczowskiMOSiR Stalowa Wola05:00  
II rundaAdam Wi¶niewskiMMKS Jutrzenka PłockFilip LewandowskiSGKS Wybrzeże Gdańsk10:00  
II rundaKarol KurzejKS Gwardia WrocławRafał KozłowskiMKS Juvenia Wrocław10:00  
III rundaPavlo Golodnyk UkrainaWojciech PękalaUKS Sokół Pisarzowice10:00  
III rundaPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławFilip Ł±tkaPałac Młodzieży Tarnów10:00  
III rundaPiotr DługoszTS Gwardia OpoleBartosz ¦winiarskiTS Gwardia Olsztyn01:00  
III rundaDaniel GastSGKS Wybrzeże GdańskAndriy Nalyvayko Ukraina10:00  
III rundaŁukasz HatlińskiUKS Orkan Judo SochaczewMateusz KogutKS AZS AWFiS Gdańsk01:00  
III rundaTomasz SzczepaniakKlub Judo AZS OpoleKamil PrusWKS Gwardia Warszawa05:00  
III rundaVolodymyr Andreyuchuk UkrainaKamil KrocMMKS Wojownik Skierniewice07:00  
III rundaKarol KurzejKS Gwardia WrocławAdam Wi¶niewskiMMKS Jutrzenka Płock10:00  
ćwierćfinałPavlo Golodnyk UkrainaPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia Wrocław05:00  
ćwierćfinałPiotr DługoszTS Gwardia OpoleDaniel GastSGKS Wybrzeże Gdańsk05:00  
ćwierćfinałTomasz SzczepaniakKlub Judo AZS OpoleŁukasz HatlińskiUKS Orkan Judo Sochaczew10:00  
ćwierćfinałKarol KurzejKS Gwardia WrocławVolodymyr Andreyuchuk Ukraina10:00  
półfinałPavlo Golodnyk UkrainaPiotr DługoszTS Gwardia Opole10:00  
półfinałTomasz SzczepaniakKlub Judo AZS OpoleKarol KurzejKS Gwardia Wrocław10:00  
finałTomasz SzczepaniakKlub Judo AZS OpolePavlo Golodnyk Ukraina10:00  
repasaże - II rundaRafał MajdanKS AZS AWFiS GdańskWojciech PękalaUKS Sokół Pisarzowice10:00  
repasaże - II rundaWojciech JelonekKS Gwardia WrocławBartosz ¦winiarskiTS Gwardia Olsztyn  
repasaże - III rundaPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławRafał MajdanKS AZS AWFiS Gdańsk  
repasaże - III rundaWojciech JelonekKS Gwardia WrocławDaniel GastSGKS Wybrzeże Gdańsk  
repasaże - finałPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławWojciech JelonekKS Gwardia Wrocław10:00  
o III miejsceKarol KurzejKS Gwardia WrocławPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia Wrocław01:00  

Repasaże II
repasaże - II rundaKamil PrusWKS Gwardia WarszawaArkadiusz SzyszkowskiKŚ AZS Gliwice07:00  
repasaże - II rundaAdam Wi¶niewskiMMKS Jutrzenka PłockRafał KozłowskiMKS Juvenia Wrocław05:00  
repasaże - III rundaKamil PrusWKS Gwardia WarszawaŁukasz HatlińskiUKS Orkan Judo Sochaczew05:00  
repasaże - III rundaVolodymyr Andreyuchuk UkrainaAdam Wi¶niewskiMMKS Jutrzenka Płock10:00  
repasaże - finałKamil PrusWKS Gwardia WarszawaVolodymyr Andreyuchuk Ukraina10:00  
o III miejscePiotr DługoszTS Gwardia OpoleKamil PrusWKS Gwardia Warszawa05:00  

Polityka prywatności Judostat.pl