Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
OPP Juniorek i Juniorów
K±ty Wrocławskie, 10-11.03.2012
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -81 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 26
Liczba startujących zawodników 38
Liczba walk 50
Liczba reprezentowanych województw 14
Startujące roczniki 1993 - 1996
Średnia wieku zawodników 17 lat 235 dni
Średnia wieku medalistów 18 lat 264 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 18 lat 94 dni
Najmłodszy zawodnik Kamil Witalec (15 lat 257 dni)
Najstarszy zawodnik Tomasz Szczepaniak (19 lat 26 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KS Gwardia Wrocław (6 zawodników)
UKJ 225 Warszawa (3 zawodników)
TS Gwardia Opole (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk KS Gwardia Wrocław (15 walk)
UKJ 225 Warszawa (10 walk)
Klub Judo AZS Opole (6 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Tomasz Szczepaniak
Klub Judo AZS Opole
2
Patryk Iwaszkiewicz
KS Gwardia Wrocław
3
Marcin Witkowski
UKJ 225 Warszawa
3
Karol Kurzej
KS Gwardia Wrocław
5
Wojciech Jelonek
KS Gwardia Wrocław
5
Piotr Kuczera
KS Polonia Rybnik
7
Arkadiusz Szyszkowski
KŚ AZS Gliwice
7
Damian Pruszkowski
MMKS Wojownik Skierniewice

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaDamian PruszkowskiMMKS Wojownik SkierniewiceHubert IdĽkowskiUKS Narew Łapy10  
I rundaKacper Zara¶UKJ 225 WarszawaWojciech PiotrowskiUKS Ippon MDK Kutno10  
I rundaPiotr DługoszTS Gwardia OpolePrzemysław G±siorowskiKS Gwardia Wrocław10  
I rundaSebastian BanaszekUKJ 225 WarszawaAdrian ¦wiczerewskiKU AZS UKW Bydgoszcz 
I rundaMichał MajcherUKJ Millenium RzeszówNorbert PaszkowskiKSJ Gwardia Koszalin10  
I rundaTomasz SzczepaniakKlub Judo AZS OpoleWojciech PękalaUKS Sokół Pisarzowice 
II rundaDamian PruszkowskiMMKS Wojownik SkierniewiceFilip BazelaMKS Olimpijczyk Włocławek10  
II rundaPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławŁukasz RydwańskiAKS Strzegom10  
II rundaKacper Zara¶UKJ 225 WarszawaFilip LewandowskiSGKS Wybrzeże Gdańsk 
II rundaKamil WitalecUKJ Millenium RzeszówMichał KawczykGKS Czarni Bytom 
II rundaPiotr DługoszTS Gwardia OpoleFilip Ł±tkaPałac Młodzieży Tarnów 
II rundaPiotr KuczeraKS Polonia RybnikMaciej GugałaWKS Flota Gdynia10  
II rundaŁukasz MusiołKŚ AZS GliwiceJakub KlimaUKS Olimp Rawicz10  
II rundaWojciech JelonekKS Gwardia WrocławKrzysztof ¦mietańskiUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki10  
II rundaKarol KurzejKS Gwardia WrocławSebastian BanaszekUKJ 225 Warszawa10  
II rundaRobert RybczyńskiUKS Judo Kontra Mińsk MazowieckiIgor WojdonUKS Olimpia-Judo Elbląg10  
II rundaArkadiusz SzyszkowskiKŚ AZS GliwiceMichał MajcherUKJ Millenium Rzeszów10  
II rundaMaciej BielińskiTS Gwardia OpoleMateusz ZakrzewskiSGKS Wybrzeże Gdańsk10  
II rundaTomasz SzczepaniakKlub Judo AZS OpoleBartosz ¦winiarskiTS Gwardia Olsztyn10  
II rundaOskar KowalewskiKS Gwardia WrocławAdam KlimekWKS Gwardia Warszawa10  
II rundaArkadiusz KisielewiczKS Gwardia WrocławMichał SoroczyńskiMKS Judo Chełm10  
II rundaMarcin WitkowskiUKJ 225 WarszawaMateusz KogutKS AZS AWFiS Gdańsk10  
III rundaPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławDamian PruszkowskiMMKS Wojownik Skierniewice10  
III rundaKacper Zara¶UKJ 225 WarszawaKamil WitalecUKJ Millenium Rzeszów10  
III rundaPiotr KuczeraKS Polonia RybnikPiotr DługoszTS Gwardia Opole 
III rundaWojciech JelonekKS Gwardia WrocławŁukasz MusiołKŚ AZS Gliwice10  
III rundaKarol KurzejKS Gwardia WrocławRobert RybczyńskiUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki10  
III rundaArkadiusz SzyszkowskiKŚ AZS GliwiceMaciej BielińskiTS Gwardia Opole10  
III rundaTomasz SzczepaniakKlub Judo AZS OpoleOskar KowalewskiKS Gwardia Wrocław10  
III rundaMarcin WitkowskiUKJ 225 WarszawaArkadiusz KisielewiczKS Gwardia Wrocław10  
ćwierćfinałPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławKacper Zara¶UKJ 225 Warszawa10  
ćwierćfinałPiotr KuczeraKS Polonia RybnikWojciech JelonekKS Gwardia Wrocław10  
ćwierćfinałKarol KurzejKS Gwardia WrocławArkadiusz SzyszkowskiKŚ AZS Gliwice 
ćwierćfinałTomasz SzczepaniakKlub Judo AZS OpoleMarcin WitkowskiUKJ 225 Warszawa10  
półfinałPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławPiotr KuczeraKS Polonia Rybnik 
półfinałTomasz SzczepaniakKlub Judo AZS OpoleKarol KurzejKS Gwardia Wrocław10  
finałTomasz SzczepaniakKlub Judo AZS OpolePatryk IwaszkiewiczKS Gwardia Wrocław10  
repasaże - II rundaDamian PruszkowskiMMKS Wojownik SkierniewiceŁukasz RydwańskiAKS Strzegom 
repasaże - II rundaMaciej GugałaWKS Flota GdyniaPiotr DługoszTS Gwardia Opole 
repasaże - III rundaDamian PruszkowskiMMKS Wojownik SkierniewiceKacper Zara¶UKJ 225 Warszawa 
repasaże - III rundaWojciech JelonekKS Gwardia WrocławMaciej GugałaWKS Flota Gdynia  
repasaże - finałWojciech JelonekKS Gwardia WrocławDamian PruszkowskiMMKS Wojownik Skierniewice10  
o III miejsceKarol KurzejKS Gwardia WrocławWojciech JelonekKS Gwardia Wrocław10  

Repasaże II
repasaże - I rundaWojciech PękalaUKS Sokół PisarzowiceBartosz ¦winiarskiTS Gwardia Olsztyn10  
repasaże - II rundaSebastian BanaszekUKJ 225 WarszawaRobert RybczyńskiUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki10  
repasaże - II rundaOskar KowalewskiKS Gwardia WrocławWojciech PękalaUKS Sokół Pisarzowice 
repasaże - III rundaArkadiusz SzyszkowskiKŚ AZS GliwiceSebastian BanaszekUKJ 225 Warszawa10  
repasaże - III rundaMarcin WitkowskiUKJ 225 WarszawaOskar KowalewskiKS Gwardia Wrocław 
repasaże - finałMarcin WitkowskiUKJ 225 WarszawaArkadiusz SzyszkowskiKŚ AZS Gliwice 
o III miejsceMarcin WitkowskiUKJ 225 WarszawaPiotr KuczeraKS Polonia Rybnik10  

Polityka prywatności Judostat.pl