Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów
Jastrzębie - Zdrój, 14-15.04.2012
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -81 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 23
Liczba startujących zawodników 36
Liczba walk 47
Liczba reprezentowanych województw 13
Startujące roczniki 1993 - 1995
Średnia wieku zawodników 17 lat 305 dni
Średnia wieku medalistów 18 lat 10 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 18 lat 16 dni
Najmłodszy zawodnik Piotr Goszka (16 lat 164 dni)
Najstarszy zawodnik Tomasz Szczepaniak (19 lat 61 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KS Gwardia Wrocław (6 zawodników)
UKJ 225 Warszawa (3 zawodników)
UKS Narew Łapy (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk KS Gwardia Wrocław (14 walk)
UKJ 225 Warszawa (9 walk)
KŚ AZS Gliwice (6 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Sebastian Banaszek
UKJ 225 Warszawa
2
Piotr Kuczera
KS Polonia Rybnik
3
Karol Kurzej
KS Gwardia Wrocław
3
Marcin Witkowski
UKJ 225 Warszawa
5
Piotr Długosz
TS Gwardia Opole
5
Arkadiusz Szyszkowski
KŚ AZS Gliwice
7
Tomasz Szczepaniak
Klub Judo AZS Opole
7
Arkadiusz Kisielewicz
KS Gwardia Wrocław

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaWojciech JelonekKS Gwardia WrocławMaciej BielińskiTS Gwardia Opole10  
I rundaBartłomiej NiewęgłowskiAZS UW WarszawaKonrad Rz±caUKS Narew Łapy10  
I rundaMichał KoziełKS Gwardia ŁódźMichał WojtczykKS Budowlani Sosnowiec10  
I rundaHubert TobisUKS Gimnazjon Suchy LasJakub GłuchowskiKS AZS AWF Gorzów Wlk. 
II rundaWojciech JelonekKS Gwardia WrocławPiotr GoszkaWKS Flota Gdynia10  
II rundaPiotr KuczeraKS Polonia RybnikRobert RybczyńskiUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki10  
II rundaBartosz ¦winiarskiTS Gwardia OlsztynWojciech PękalaUKS Sokół Pisarzowice10  
II rundaTomasz SzczepaniakKlub Judo AZS OpoleRafał MajdanKS AZS AWFiS Gdańsk10  
II rundaMarcin WitkowskiUKJ 225 WarszawaBartłomiej NiewęgłowskiAZS UW Warszawa10  
II rundaKarol KurzejKS Gwardia WrocławMichał MajcherUKJ Millenium Rzeszów 
II rundaOskar KowalewskiKS Gwardia WrocławPatryk KarkoszKS Budowlani Sosnowiec 
II rundaŁukasz MusiołKŚ AZS GliwiceAdam KlimekWKS Gwardia Warszawa 
II rundaMichał KoziełKS Gwardia ŁódźPrzemysław G±siorowskiKS Gwardia Wrocław 
II rundaPiotr DługoszTS Gwardia OpoleKacper Zara¶UKJ 225 Warszawa10  
II rundaHubert IdĽkowskiUKS Narew ŁapyKrzysztof ¦mietańskiUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki10  
II rundaArkadiusz KisielewiczKS Gwardia WrocławDamian PruszkowskiMMKS Wojownik Skierniewice 
II rundaArkadiusz SzyszkowskiKŚ AZS GliwiceHubert TobisUKS Gimnazjon Suchy Las10  
II rundaSebastian BanaszekUKJ 225 WarszawaMichał SoroczyńskiMKS Judo Chełm  
II rundaAdrian ¦wiczerewskiKU AZS UKW BydgoszczRafał SabantyUKS Bushi Łódź10  
II rundaPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławMateusz KogutKS AZS AWFiS Gdańsk10  
III rundaPiotr KuczeraKS Polonia RybnikWojciech JelonekKS Gwardia Wrocław 
III rundaTomasz SzczepaniakKlub Judo AZS OpoleBartosz ¦winiarskiTS Gwardia Olsztyn10  
III rundaMarcin WitkowskiUKJ 225 WarszawaKarol KurzejKS Gwardia Wrocław10  
III rundaŁukasz MusiołKŚ AZS GliwiceOskar KowalewskiKS Gwardia Wrocław10  
III rundaPiotr DługoszTS Gwardia OpoleMichał KoziełKS Gwardia Łódź10  
III rundaArkadiusz KisielewiczKS Gwardia WrocławHubert IdĽkowskiUKS Narew Łapy10  
III rundaSebastian BanaszekUKJ 225 WarszawaArkadiusz SzyszkowskiKŚ AZS Gliwice10  
III rundaPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławAdrian ¦wiczerewskiKU AZS UKW Bydgoszcz 
ćwierćfinałPiotr KuczeraKS Polonia RybnikTomasz SzczepaniakKlub Judo AZS Opole10  
ćwierćfinałMarcin WitkowskiUKJ 225 WarszawaŁukasz MusiołKŚ AZS Gliwice10  
ćwierćfinałPiotr DługoszTS Gwardia OpoleArkadiusz KisielewiczKS Gwardia Wrocław10  
ćwierćfinałSebastian BanaszekUKJ 225 WarszawaPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia Wrocław 
półfinałPiotr KuczeraKS Polonia RybnikMarcin WitkowskiUKJ 225 Warszawa10  
półfinałSebastian BanaszekUKJ 225 WarszawaPiotr DługoszTS Gwardia Opole 
finałSebastian BanaszekUKJ 225 WarszawaPiotr KuczeraKS Polonia Rybnik 
repasaże - II rundaWojciech JelonekKS Gwardia WrocławRobert RybczyńskiUKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki10  
repasaże - II rundaKarol KurzejKS Gwardia WrocławBartłomiej NiewęgłowskiAZS UW Warszawa10  
repasaże - III rundaTomasz SzczepaniakKlub Judo AZS OpoleWojciech JelonekKS Gwardia Wrocław10  
repasaże - III rundaKarol KurzejKS Gwardia WrocławŁukasz MusiołKŚ AZS Gliwice 
repasaże - finałKarol KurzejKS Gwardia WrocławTomasz SzczepaniakKlub Judo AZS Opole 
o III miejsceKarol KurzejKS Gwardia WrocławPiotr DługoszTS Gwardia Opole10  

Repasaże II
repasaże - II rundaMichał KoziełKS Gwardia ŁódźKacper Zara¶UKJ 225 Warszawa10  
repasaże - II rundaArkadiusz SzyszkowskiKŚ AZS GliwiceMichał SoroczyńskiMKS Judo Chełm10  
repasaże - III rundaArkadiusz KisielewiczKS Gwardia WrocławMichał KoziełKS Gwardia Łódź10  
repasaże - III rundaArkadiusz SzyszkowskiKŚ AZS GliwicePatryk IwaszkiewiczKS Gwardia Wrocław10  
repasaże - finałArkadiusz SzyszkowskiKŚ AZS GliwiceArkadiusz KisielewiczKS Gwardia Wrocław10  
o III miejsceMarcin WitkowskiUKJ 225 WarszawaArkadiusz SzyszkowskiKŚ AZS Gliwice10  

Polityka prywatności Judostat.pl