Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
OPP Seniorek i Seniorów
Luboń, 29.04.2012
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: +100 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 8
Liczba startujących zawodników 8
Liczba walk 15
Liczba reprezentowanych województw 5
Startujące roczniki 1984 - 1995
Średnia wieku zawodników 21 lat 34 dni
Średnia wieku medalistów 23 lat 195 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 21 lat 34 dni
Najmłodszy zawodnik Mateusz Kwiatkowski (16 lat 276 dni)
Najstarszy zawodnik Robert Biegaj (27 lat 264 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKS Tomita Elbląg (1 zawodników)
GKS Czarni Bytom (1 zawodników)
UKS Judo Wolbrom (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk TS Gwardia Olsztyn (5 walk)
UKS Judo Wolbrom (4 walk)
KŚ AZS Gliwice (2 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Maciej Sarnacki
TS Gwardia Olsztyn
2
Robert Biegaj
UKS Judo Wolbrom
3
Artur Tyc
KŚ AZS Gliwice
3
Damian Nasiadko
SGKS Wybrzeże Gdańsk
5
Adrian Ło¶
UKS Tomita Elbląg
5
Kamil Grabowski
GKS Czarni Bytom
7
Mateusz Kwiatkowski
KS Gwardia Wrocław
7
Artur Pujszo
KS AZS AWFiS Gdańsk

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
Adrian Ło¶UKS Tomita ElblągMateusz KwiatkowskiKS Gwardia Wrocław10:00  
Damian NasiadkoSGKS Wybrzeże GdańskMateusz KwiatkowskiKS Gwardia Wrocław10:00  
Damian NasiadkoSGKS Wybrzeże GdańskAdrian Ło¶UKS Tomita Elbląg10:00  
Maciej SarnackiTS Gwardia OlsztynMateusz KwiatkowskiKS Gwardia Wrocław10:00  
Maciej SarnackiTS Gwardia OlsztynDamian NasiadkoSGKS Wybrzeże Gdańsk10:00  
Maciej SarnackiTS Gwardia OlsztynAdrian Ło¶UKS Tomita Elbląg10:00  
Robert BiegajUKS Judo WolbromKamil GrabowskiGKS Czarni Bytom10:00  
Robert BiegajUKS Judo WolbromArtur PujszoKS AZS AWFiS Gdańsk10:00  
Robert BiegajUKS Judo WolbromArtur TycKŚ AZS Gliwice10:00  
Artur TycKŚ AZS GliwiceArtur PujszoKS AZS AWFiS Gdańsk10:00  
Artur TycKŚ AZS GliwiceKamil GrabowskiGKS Czarni Bytom10:00  
Kamil GrabowskiGKS Czarni BytomArtur PujszoKS AZS AWFiS Gdańsk10:00  
półfinałMaciej SarnackiTS Gwardia OlsztynArtur TycKŚ AZS Gliwice10:00  
półfinałRobert BiegajUKS Judo WolbromAdrian Ło¶UKS Tomita Elbląg10:00  
finałMaciej SarnackiTS Gwardia OlsztynRobert BiegajUKS Judo Wolbrom10  

Polityka prywatności Judostat.pl