Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia Juniorów i Juniorek
Wrocław, 13.10.2013
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -81 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 19
Liczba startujących zawodników 32
Liczba walk 43
Liczba reprezentowanych województw 9
Startujące roczniki 1994 - 1998
Średnia wieku zawodników 17 lat 339 dni
Średnia wieku medalistów 19 lat 68 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 18 lat 364 dni
Najmłodszy zawodnik Miron Paj±k (15 lat 237 dni)
Najstarszy zawodnik Wojciech Pękala (19 lat 272 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników Szwecja (5 zawodników)
KS Gwardia Wrocław (3 zawodników)
MKS Juvenia Wrocław (3 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk Szwecja (10 walk)
KS Gwardia Wrocław (9 walk)
KŚ AZS Gliwice (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Patryk Iwaszkiewicz
KS Gwardia Wrocław
2
Wojciech Pękala
PTS Janosik Bielsko-Biała
3
Maciej Długosz
UKS Judo Wolbrom
3
Jonas Bjorktorp
Szwecja
5
Patrik Hurtig
Szwecja
5
Michał Głowacki
KŚ AZS Gliwice
7
Paweł Brot
KS Gwardia Łódź
7
Damian Parka
KS Gwardia Wrocław

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaMarcus Brunstrom SzwecjaBartosz GruszczyńskiKS Gwardia Łódź05:00  
I rundaDamian ParkaKS Gwardia WrocławWojciech KochanowiczUKS Kodokan Toruń10:00  
I rundaSzymon WoĽniakTS Wisła KrakówMichał EmcheKS Judo Koch Szczecin10:00  
I rundaWojciech PękalaPTS Janosik Bielsko-BiałaMichał ElsnerUKS Górnik Judo Konin  
I rundaBartosz CzulińskiAZS OŚ PoznańGrzegorz GdulaUKS Olimpia-Judo Elbląg  
I rundaPatrik Hurtig SzwecjaMichał CepuchMKS Juvenia Wrocław  
I rundaMichał GłowackiKŚ AZS GliwiceAdam SadowskiAKS Strzegom10:00  
I rundaArkadiusz RochmińskiMMKS Wojownik SkierniewiceRadosław KasprzykPKS Olimpia Poznań10:00  
I rundaPaweł LitwinMKS Juvenia WrocławMiron Paj±kKS Start Radom  
I rundaAleksander WronaTS Wisła KrakówDominik KrocMMKS Wojownik Skierniewice  
I rundaKrzysztof PanekPKS Olimpia PoznańWojciech RomanowskiUKS Olimpia-Judo Elbląg  
I rundaPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławJonas Bjorktorp Szwecja  
I rundaLucas Gissberg SzwecjaTobiasz PuzyrSGKS Wybrzeże Gdańsk07:00  
I rundaMateusz PałacKS Gwardia WrocławDaniel KuciejMKS Juvenia Wrocław  
I rundaMaciej DługoszUKS Judo WolbromJakub KowalewskiUKJ Ryś Warszawa  
I rundaPaweł BrotKS Gwardia ŁódźPhilip Lilja Szwecja05:00  
II rundaDamian ParkaKS Gwardia WrocławMarcus Brunstrom Szwecja  
II rundaWojciech PękalaPTS Janosik Bielsko-BiałaSzymon WoĽniakTS Wisła Kraków  
II rundaPatrik Hurtig SzwecjaBartosz CzulińskiAZS OŚ Poznań  
II rundaMichał GłowackiKŚ AZS GliwiceArkadiusz RochmińskiMMKS Wojownik Skierniewice  
II rundaPaweł LitwinMKS Juvenia WrocławAleksander WronaTS Wisła Kraków  
II rundaPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławKrzysztof PanekPKS Olimpia Poznań  
II rundaLucas Gissberg SzwecjaMateusz PałacKS Gwardia Wrocław  
II rundaMaciej DługoszUKS Judo WolbromPaweł BrotKS Gwardia Łódź  
ćwierćfinałWojciech PękalaPTS Janosik Bielsko-BiałaDamian ParkaKS Gwardia Wrocław10:00  
ćwierćfinałPatrik Hurtig SzwecjaMichał GłowackiKŚ AZS Gliwice10:00  
ćwierćfinałPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławPaweł LitwinMKS Juvenia Wrocław10:00  
ćwierćfinałMaciej DługoszUKS Judo WolbromLucas Gissberg Szwecja  
półfinałWojciech PękalaPTS Janosik Bielsko-BiałaPatrik Hurtig Szwecja  
półfinałPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławMaciej DługoszUKS Judo Wolbrom  
finałPatryk IwaszkiewiczKS Gwardia WrocławWojciech PękalaPTS Janosik Bielsko-Biała  
repasaże - I rundaSzymon WoĽniakTS Wisła KrakówMichał ElsnerUKS Górnik Judo Konin  
repasaże - I rundaBartosz CzulińskiAZS OŚ PoznańMichał CepuchMKS Juvenia Wrocław  
repasaże - II rundaDamian ParkaKS Gwardia WrocławSzymon WoĽniakTS Wisła Kraków  
repasaże - II rundaMichał GłowackiKŚ AZS GliwiceBartosz CzulińskiAZS OŚ Poznań10:00  
repasaże - finałMichał GłowackiKŚ AZS GliwiceDamian ParkaKS Gwardia Wrocław  
o III miejsceMaciej DługoszUKS Judo WolbromMichał GłowackiKŚ AZS Gliwice  

Repasaże II
repasaże - I rundaJonas Bjorktorp SzwecjaKrzysztof PanekPKS Olimpia Poznań10:00  
repasaże - I rundaPaweł BrotKS Gwardia ŁódźJakub KowalewskiUKJ Ryś Warszawa  
repasaże - II rundaJonas Bjorktorp SzwecjaPaweł LitwinMKS Juvenia Wrocław05:00  
repasaże - II rundaPaweł BrotKS Gwardia ŁódźLucas Gissberg Szwecja10:00  
repasaże - finałJonas Bjorktorp SzwecjaPaweł BrotKS Gwardia Łódź  
o III miejsceJonas Bjorktorp SzwecjaPatrik Hurtig Szwecja  

Polityka prywatności Judostat.pl