Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Puchar Polski Juniorek i Juniorów
Luboń k/Poznania, 11.03.2017
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -81 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 22
Liczba startujących zawodników 24
Liczba walk 28
Liczba reprezentowanych województw 10
Startujące roczniki 1997 - 2000
Średnia wieku zawodników 18 lat 159 dni
Średnia wieku medalistów 18 lat 142 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 18 lat 315 dni
Najmłodszy zawodnik Jan Kujawa (16 lat 189 dni)
Najstarszy zawodnik Arkadiusz Lipa (20 lat 60 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKS Judo Orzeł Żyrardów (2 zawodników)
MOSiR Bochnia (2 zawodników)
MOSiR Cieszyn (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk KS Błękitni Tarnów (4 walk)
MMKS Wojownik Skierniewice (4 walk)
KS AZS-AWF Wrocław (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Arkadiusz Dziarmaga
KS Błękitni Tarnów
2
Paweł Drzymał
GKS Czarni Bytom
3
Wojciech Punda
KS AZS-AWF Wrocław
3
Mateusz Bolimowski
MMKS Wojownik Skierniewice
5
Gracjan Wyro¶lak
UKS 3 Piła
5
Mikołaj Szuba
AZS UW Warszawa
7
Michał Rombel
UKJ ASzWoj Warszawa
7
Kamil Kotlik
UKS Conrad Gdańsk

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaMateusz BolimowskiMMKS Wojownik SkierniewiceKrystian PrzyborekKSJ Gwardia Koszalin  
I rundaKonrad StanuszekMOSiR BochniaArkadiusz Cie¶lakMKS Truso Elbląg  
I rundaKamil PolnyUKS Judo Orzeł ŻyrardówSylwester WłodarczykKS Gwardia Bielsko-Biała  
I rundaMichał RombelUKJ ASzWoj WarszawaArkadiusz LipaMOSiR Cieszyn  
II rundaKamil KotlikUKS Conrad GdańskMichał CzarneckiWKSW Włocławek  
II rundaMateusz BolimowskiMMKS Wojownik SkierniewicePiotr IgnaczakWKS Gwardia Warszawa  
II rundaPaweł DrzymałGKS Czarni BytomKonrad JewtuchPKS Olimpia Poznań  
II rundaWojciech PundaKS AZS-AWF WrocławKonrad StanuszekMOSiR Bochnia  
II rundaArkadiusz DziarmagaKS Błękitni TarnówMikołaj SzubaAZS UW Warszawa  
II rundaPiotr StrzelecKS AZS-AWF WarszawaKamil PolnyUKS Judo Orzeł Żyrardów  
II rundaDawid Zaj±czkowskiMOSiR BochniaMaksymilian ManikowskiUKS Dębiec Poznań  
II rundaGracjan Wyro¶lakUKS 3 PiłaMichał RombelUKJ ASzWoj Warszawa  
?wier?fina?Mateusz BolimowskiMMKS Wojownik SkierniewiceKamil KotlikUKS Conrad Gdańsk  
?wier?fina?Paweł DrzymałGKS Czarni BytomWojciech PundaKS AZS-AWF Wrocław  
?wier?fina?Arkadiusz DziarmagaKS Błękitni TarnówPiotr StrzelecKS AZS-AWF Warszawa  
?wier?fina?Gracjan Wyro¶lakUKS 3 PiłaDawid Zaj±czkowskiMOSiR Bochnia  
pó?fina?Paweł DrzymałGKS Czarni BytomMateusz BolimowskiMMKS Wojownik Skierniewice  
pó?fina?Arkadiusz DziarmagaKS Błękitni TarnówGracjan Wyro¶lakUKS 3 Piła  
fina?Arkadiusz DziarmagaKS Błękitni TarnówPaweł DrzymałGKS Czarni Bytom  
repasa?e - I rundaKrystian PrzyborekKSJ Gwardia KoszalinPiotr IgnaczakWKS Gwardia Warszawa  
repasa?e - II rundaKamil KotlikUKS Conrad GdańskKrystian PrzyborekKSJ Gwardia Koszalin  
repasa?e - II rundaWojciech PundaKS AZS-AWF WrocławKonrad JewtuchPKS Olimpia Poznań  
repasa?e - fina?Wojciech PundaKS AZS-AWF WrocławKamil KotlikUKS Conrad Gdańsk  
o III miejsceWojciech PundaKS AZS-AWF WrocławGracjan Wyro¶lakUKS 3 Piła  

Repasaże II
repasa?e - II rundaMikołaj SzubaAZS UW WarszawaPiotr StrzelecKS AZS-AWF Warszawa  
repasa?e - II rundaMichał RombelUKJ ASzWoj WarszawaDawid Zaj±czkowskiMOSiR Bochnia  
repasa?e - fina?Mikołaj SzubaAZS UW WarszawaMichał RombelUKJ ASzWoj Warszawa  
o III miejsceMateusz BolimowskiMMKS Wojownik SkierniewiceMikołaj SzubaAZS UW Warszawa  

Polityka prywatności Judostat.pl