Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
OPP Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta
Sochaczew, 03-04.09.2011
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: +100 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 9
Liczba startujących zawodników 11
Liczba walk 17
Liczba reprezentowanych województw 8
Startujące roczniki 1992 - 1996
Średnia wieku zawodników 17 lat 110 dni
Średnia wieku medalistów 18 lat 124 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 17 lat 327 dni
Najmłodszy zawodnik Albert Pacanowski (14 lat 312 dni)
Najstarszy zawodnik Dariusz Podolecki (19 lat 196 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników UKS Junior Lipno (3 zawodników)
UKS Grot Kraków (1 zawodników)
MKS Juvenia Wrocław (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk TS Gwardia Olsztyn (4 walk)
KS Gwardia Wrocław (3 walk)
UKS Grot Kraków (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Kacper Witkowski
TS Gwardia Olsztyn
2
Kacper Kazimierowicz
KS Gwardia Wrocław
3
Dariusz Podolecki
UKS Grot Kraków
3
Kamil Grabowski
GKS Czarni Bytom
5
Mateusz Kwiatkowski
MKS Juvenia Wrocław
5
Przemysław Kałużny
UKS Junior Lipno
7
Dawid Paszko
UKS De La Salle Gdańsk
7
Jakub Lempke
UKS Ippon MDK Kutno

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaKacper KazimierowiczKS Gwardia WrocławMateusz KwiatkowskiMKS Juvenia Wrocław10:00  
I rundaDariusz PodoleckiUKS Grot KrakówDawid PaszkoUKS De La Salle Gdańsk10:00  
I rundaKacper WitkowskiTS Gwardia OlsztynPrzemysław KałużnyUKS Junior Lipno10:00  
ćwierćfinałKacper KazimierowiczKS Gwardia WrocławAlbert PacanowskiUKS Junior Lipno10:00  
ćwierćfinałDariusz PodoleckiUKS Grot KrakówBartosz KempiakUKS Junior Lipno10:00  
ćwierćfinałKacper WitkowskiTS Gwardia OlsztynJan JackiewiczUKJ AON Rembertów10:00  
ćwierćfinałKamil GrabowskiGKS Czarni BytomJakub LempkeUKS Ippon MDK Kutno10:00  
półfinałKacper KazimierowiczKS Gwardia WrocławDariusz PodoleckiUKS Grot Kraków10:00  
półfinałKacper WitkowskiTS Gwardia OlsztynKamil GrabowskiGKS Czarni Bytom10:00  
finałKacper WitkowskiTS Gwardia OlsztynKacper KazimierowiczKS Gwardia Wrocław10:00  
repasaże - I rundaMateusz KwiatkowskiMKS Juvenia WrocławAlbert PacanowskiUKS Junior Lipno10:00  
repasaże - I rundaDawid PaszkoUKS De La Salle GdańskBartosz KempiakUKS Junior Lipno05:00  
repasaże - finałMateusz KwiatkowskiMKS Juvenia WrocławDawid PaszkoUKS De La Salle Gdańsk10:00  
o III miejsceKamil GrabowskiGKS Czarni BytomMateusz KwiatkowskiMKS Juvenia Wrocław10:00  

Repasaże II
repasaże - I rundaPrzemysław KałużnyUKS Junior LipnoJan JackiewiczUKJ AON Rembertów10:00  
repasaże - finałPrzemysław KałużnyUKS Junior LipnoJakub LempkeUKS Ippon MDK Kutno10:00  
o III miejsceDariusz PodoleckiUKS Grot KrakówPrzemysław KałużnyUKS Junior Lipno10:00  

Polityka prywatności Judostat.pl