Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów
Piła, 13-14.04.2013
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -60 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 12
Liczba startujących zawodników 13
Liczba walk 20
Liczba reprezentowanych województw 6
Startujące roczniki 1993 - 1995
Średnia wieku zawodników 19 lat 28 dni
Średnia wieku medalistów 19 lat 34 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 19 lat 160 dni
Najmłodszy zawodnik Hubert Milczarski (17 lat 163 dni)
Najstarszy zawodnik Wiktor Szypowicz (20 lat 84 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KS Polonia Rybnik (2 zawodników)
UKS Judo Sensei Płock (1 zawodników)
KS Gwardia Bielsko-Biała (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk KS Polonia Rybnik (4 walk)
AZS UW Warszawa (4 walk)
KS Gwardia Bielsko-Biała (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Adrian Wala
KS Polonia Rybnik
2
Patryk Wawrzyczek
KS Gwardia Bielsko-Biała
3
Konrad Feliga
UKS Siódemka Sochaczew
3
Bartłomiej Kot
AZS UW Warszawa
5
Łukasz Ziembikiewicz
AZS-WSPiA Poznań
5
Patryk Piotrowski
UKJ Ryś Warszawa
7
Wiktor Szypowicz
KS AZS AWFiS Gdańsk
7
Jędrzej Lewicki
KŚ AZS Gliwice

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaBartłomiej KotAZS UW WarszawaHubert MilczarskiUKS Judo Sensei Płock10  
I rundaKonrad FeligaUKS Siódemka SochaczewMaciej LigęzaUKS Ippon MDK Kutno 
I rundaAdrian WalaKS Polonia RybnikJędrzej LewickiKŚ AZS Gliwice 
I rundaPatryk WawrzyczekKS Gwardia Bielsko-BiałaMarcin FranczukAKS Strzegom10  
I rundaŁukasz ZiembikiewiczAZS-WSPiA PoznańPrzemysław FrysztackiKS Polonia Rybnik 
ćwierćfinałKonrad FeligaUKS Siódemka SochaczewBartłomiej KotAZS UW Warszawa 
ćwierćfinałAdrian WalaKS Polonia RybnikIgor JasłowskiUKS 3 Piła10  
ćwierćfinałPatryk WawrzyczekKS Gwardia Bielsko-BiałaPatryk PiotrowskiUKJ Ryś Warszawa 
ćwierćfinałŁukasz ZiembikiewiczAZS-WSPiA PoznańWiktor SzypowiczKS AZS AWFiS Gdańsk 
półfinałAdrian WalaKS Polonia RybnikKonrad FeligaUKS Siódemka Sochaczew 
półfinałPatryk WawrzyczekKS Gwardia Bielsko-BiałaŁukasz ZiembikiewiczAZS-WSPiA Poznań10  
finałAdrian WalaKS Polonia RybnikPatryk WawrzyczekKS Gwardia Bielsko-Biała10  
repasaże - I rundaBartłomiej KotAZS UW WarszawaMaciej LigęzaUKS Ippon MDK Kutno10  
repasaże - I rundaJędrzej LewickiKŚ AZS GliwiceIgor JasłowskiUKS 3 Piła10  
repasaże - finałBartłomiej KotAZS UW WarszawaJędrzej LewickiKŚ AZS Gliwice10  
o III miejsceBartłomiej KotAZS UW WarszawaŁukasz ZiembikiewiczAZS-WSPiA Poznań 

Repasaże II
repasaże - I rundaPatryk PiotrowskiUKJ Ryś WarszawaMarcin FranczukAKS Strzegom10  
repasaże - I rundaWiktor SzypowiczKS AZS AWFiS GdańskPrzemysław FrysztackiKS Polonia Rybnik10  
repasaże - finałPatryk PiotrowskiUKJ Ryś WarszawaWiktor SzypowiczKS AZS AWFiS Gdańsk 
o III miejsceKonrad FeligaUKS Siódemka SochaczewPatryk PiotrowskiUKJ Ryś Warszawa 

Polityka prywatności Judostat.pl