Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów
Piła, 13-14.04.2013
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW
 KLASYFIKACJE MEDALOWE I PUNKTOWE
Klasyfikacja medalowa - mężczyĽni
Lp Klub Złote Srebrne Brązowe
1KS Gwardia Wrocław212
2KS AZS-AWF Warszawa201
3UMKS Żak Kielce110
4KS AZS AWFiS Gdańsk100
5KS Polonia Rybnik100
6PTS Janosik Bielsko-Biała100
7GKS Czarni Bytom011
8Klub Judo AZS Opole010
9KS Gwardia Bielsko-Biała010
10MMKS Jutrzenka Płock010
11MMKS Wojownik Skierniewice010
12UKJ AON Rembertów010
13AZS UW Warszawa001
14AZS-WSPiA Poznań001
15TKS Judo Toruń001
16TS Gwardia Olsztyn001
17TS Wisła Kraków001
18TSJ Gryf Słupsk001
19UKJ Millenium Rzeszów001
20UKJ Yuko Józefów001
21UKS Judo Wolbrom001
22UKS Siódemka Sochaczew001
23UKS Tomita Elbląg001
24WKS Gwardia Warszawa001
Klasyfikacja medalowa - kobiety
Lp Klub Złote Srebrne Brązowe
1AZS UW Warszawa111
2GKS Czarni Bytom111
3KS Gwardia Bielsko-Biała110
4KS Akademia Judo Poznań100
5MKS Juvenia Wrocław100
6TDK Trzcianka100
7TS Wisła Kraków100
8UKJ AON Rembertów100
9AZS-WSPiA Poznań011
10PUKS Makowiec Skaryszew010
11TKS Judo Toruń010
12UKS 3 Piła010
13UKS Narew Łapy010
14KS AZS AWFiS Gdańsk003
15WKS Gwardia Warszawa002
16AZS OŚ Poznań001
17KJ Koka Jastrzębie-Zdrój001
18KS Błękitni Tarnów001
19MKS Truso Elbląg001
20SGKS Wybrzeże Gdańsk001
21UKS Judo Eljot Płock001
22UKS Kodokan Toruń001
Klasyfikacja medalowa - razem
Lp Klub Złote Srebrne Brązowe
1KS Gwardia Wrocław212
2KS AZS-AWF Warszawa201
3GKS Czarni Bytom122
4KS Gwardia Bielsko-Biała120
5AZS UW Warszawa112
6UKJ AON Rembertów110
7UMKS Żak Kielce110
8KS AZS AWFiS Gdańsk103
9TS Wisła Kraków101
10KS Akademia Judo Poznań100
11KS Polonia Rybnik100
12MKS Juvenia Wrocław100
13PTS Janosik Bielsko-Biała100
14TDK Trzcianka100
15AZS-WSPiA Poznań012
16TKS Judo Toruń011
17Klub Judo AZS Opole010
18MMKS Jutrzenka Płock010
19MMKS Wojownik Skierniewice010
20PUKS Makowiec Skaryszew010
21UKS 3 Piła010
22UKS Narew Łapy010
23WKS Gwardia Warszawa003
24AZS OŚ Poznań001
25KJ Koka Jastrzębie-Zdrój001
26KS Błękitni Tarnów001
27MKS Truso Elbląg001
28SGKS Wybrzeże Gdańsk001
29TS Gwardia Olsztyn001
30TSJ Gryf Słupsk001
31UKJ Millenium Rzeszów001
32UKJ Yuko Józefów001
33UKS Judo Wolbrom001
34UKS Judo Eljot Płock001
35UKS Kodokan Toruń001
36UKS Siódemka Sochaczew001
37UKS Tomita Elbląg001
Klasyfikacja punktowa - mężczyĽni
Lp Klub Punkty
1KS Gwardia Wrocław46.0
2KS AZS-AWF Warszawa23.5
3UMKS Żak Kielce17.5
4GKS Czarni Bytom14.0
5KS AZS AWFiS Gdańsk14.0
6MMKS Wojownik Skierniewice12.0
7PTS Janosik Bielsko-Biała10.5
8AZS UW Warszawa9.0
9AZS-WSPiA Poznań9.0
10KS Polonia Rybnik9.0
11TS Wisła Kraków9.0
12UKS Tomita Elbląg9.0
13UKJ 225 Warszawa8.5
14Klub Judo AZS Opole7.0
15KS Gwardia Bielsko-Biała7.0
16MMKS Jutrzenka Płock7.0
17UKJ AON Rembertów7.0
18UKJ Millenium Rzeszów7.0
19TKS Judo Toruń5.5
20TS Gwardia Olsztyn5.5
21TSJ Gryf Słupsk5.5
22UKJ Yuko Józefów5.5
23UKS Judo Wolbrom5.5
24UKS Siódemka Sochaczew5.5
25WKS Gwardia Warszawa5.5
26KS Gwardia Łódź3.5
27KS Judo Czechowice-Dziedzice3.5
28KU AZS UKW Bydgoszcz3.5
29UKJ Legion Zamość3.5
30UKJ Ryś Warszawa3.5
31UKS Drako 79 Warszawa3.5
32KŚ AZS Gliwice3.0
33SGKS Wybrzeże Gdańsk3.0
34KJ Politechniki Białostockiej Białystok1.5
Klasyfikacja punktowa - kobiety
Lp Klub Punkty
1AZS UW Warszawa23.0
2GKS Czarni Bytom21.5
3KS AZS AWFiS Gdańsk20.0
4KS Gwardia Bielsko-Biała19.5
5AZS-WSPiA Poznań16.0
6WKS Gwardia Warszawa12.5
7KS Budowlani Sosnowiec10.5
8KS Akademia Judo Poznań9.5
9MKS Juvenia Wrocław9.0
10TDK Trzcianka9.0
11TS Wisła Kraków9.0
12UKJ AON Rembertów9.0
13AZS OŚ Poznań7.0
14KS AZS AWF Katowice7.0
15PUKS Makowiec Skaryszew7.0
16TKS Judo Toruń7.0
17UKS 3 Piła7.0
18KJ Koka Jastrzębie-Zdrój5.5
19KS Błękitni Tarnów5.5
20MKS Truso Elbląg5.5
21SGKS Wybrzeże Gdańsk5.5
22UKS Kodokan Toruń5.5
23UKS Conrad Gdańsk5.0
24UKS Narew Łapy4.0
25KJ Samuraj Koszalin3.5
26KS Polonia Rybnik3.5
27KSJ Gwardia Koszalin3.5
28UKS Judo Sensei Płock3.5
29UKS Judo Eljot Płock3.0
30UKS Orkan Judo Sochaczew2.0
31KS Gwardia Łódź1.5
32KS Start Radom1.5
33PTS Gwardia Bydgoszcz1.5
34TS Gwardia Olsztyn1.5
35UKS Ósemka Nowa Sól1.5
Klasyfikacja punktowa - razem
Lp Klub Punkty
1KS Gwardia Wrocław46.0
2GKS Czarni Bytom35.5
3KS AZS AWFiS Gdańsk34.0
4AZS UW Warszawa32.0
5KS Gwardia Bielsko-Biała26.5
6AZS-WSPiA Poznań25.0
7KS AZS-AWF Warszawa23.5
8TS Wisła Kraków18.0
9WKS Gwardia Warszawa18.0
10UMKS Żak Kielce17.5
11UKJ AON Rembertów16.0
12KS Polonia Rybnik12.5
13TKS Judo Toruń12.5
14MMKS Wojownik Skierniewice12.0
15KS Budowlani Sosnowiec10.5
16PTS Janosik Bielsko-Biała10.5
17KS Akademia Judo Poznań9.5
18MKS Juvenia Wrocław9.0
19TDK Trzcianka9.0
20UKS Tomita Elbląg9.0
21SGKS Wybrzeże Gdańsk8.5
22UKJ 225 Warszawa8.5
23AZS OŚ Poznań7.0
24Klub Judo AZS Opole7.0
25KS AZS AWF Katowice7.0
26MMKS Jutrzenka Płock7.0
27PUKS Makowiec Skaryszew7.0
28TS Gwardia Olsztyn7.0
29UKJ Millenium Rzeszów7.0
30UKS 3 Piła7.0
31KJ Koka Jastrzębie-Zdrój5.5
32KS Błękitni Tarnów5.5
33MKS Truso Elbląg5.5
34TSJ Gryf Słupsk5.5
35UKJ Yuko Józefów5.5
36UKS Judo Wolbrom5.5
37UKS Kodokan Toruń5.5
38UKS Siódemka Sochaczew5.5
39KS Gwardia Łódź5.0
40UKS Conrad Gdańsk5.0
41UKS Narew Łapy4.0
42KJ Samuraj Koszalin3.5
43KS Judo Czechowice-Dziedzice3.5
44KSJ Gwardia Koszalin3.5
45KU AZS UKW Bydgoszcz3.5
46UKJ Legion Zamość3.5
47UKJ Ryś Warszawa3.5
48UKS Drako 79 Warszawa3.5
49UKS Judo Sensei Płock3.5
50KŚ AZS Gliwice3.0
51UKS Judo Eljot Płock3.0
52UKS Orkan Judo Sochaczew2.0
53KJ Politechniki Białostockiej Białystok1.5
54KS Start Radom1.5
55PTS Gwardia Bydgoszcz1.5
56UKS Ósemka Nowa Sól1.5

Polityka prywatności Judostat.pl