Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
Włocławek, 29-30.05.1993
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW
 WYNIKI ZAWODÓW
mężczyĽni: -53 kg
1
Maciej Bernasiewicz
WTJ Włocławek
2
Bartosz Zieliński
WTJ Włocławek
3
Hubert ¦wiech
GKS Czarni Bytom
3
Tomasz Krajewski
OPKS Gwardia Olsztyn
5
Mariusz Sikorski
Pałac Młodzieży Tarnów
5
Adam Zajkowski
KS AZS-AWF Warszawa
7
Krzysztof Ogórek
KS Lublinianka Lublin
7
Przemysław Machej
TS Piast Cieszyn
mężczyĽni: -57 kg
1
Robert Krawczyk
GKS Czarni Bytom
2
Sebastian Dałek
KS Resursa Łódź
3
Robert Zaczkiewicz
KS Błękitni Tarnów
3
Adam Zubrzycki
PTS Katowice
5
Artur Komarnicki
BKS Hetman Białystok
5
Radosław Walkowiak
PKS Olimpia Poznań
7
Sebastian Lewandowski
AZS AWF Gdańsk
7
Paweł Adamowicz
BKS Hetman Białystok
mężczyĽni: -62 kg
1
Mateusz Michałek
TS Piast Cieszyn
2
Krzysztof Raczyński
KS Start Częstochowa
3
Maciej Posim
KS Resursa Łódź
3
Dominik Cyran
KS Start Częstochowa
5
Mariusz Tyryłło
OPKS Gwardia Olsztyn
5
Mariusz Skrzesiński
PTS Katowice
7
Marcin Kania
AKS Strzegom
7
Ryszard Dziura
PTS Walter Rzeszów
mężczyĽni: -68 kg
1
Rafał Kozielewski
MKS Juvenia Wrocław
2
Jacek Cyran
KS Gwardia Koszalin
3
Robert Trędowski
AKS Strzegom
3
Francesco Lepre
WKS Gwardia Warszawa
5
Mariusz Zubrzycki
PTS Katowice
5
Marcin Kunikowski
MKS Zryw Łowicz
7
Adrian Żurek
KS Start Częstochowa
7
Sławomir Sztyler
MKS Pałac Młodzieży Łódź
mężczyĽni: -75 kg
1
Jarosław Lewandowski
WTJ Włocławek
2
Robert Jocz
KS AZS-AWF Warszawa
3
Cezary Jabłoński
GKS Czarni Bytom
3
Grzegorz Szwemin
KS Gwardia Piła
5
Rafał Sobczyk
GKS Wybrzeże Gdańsk
5
Marcin Tondryk
KKS Hejnał Kęty
7
Stanisław Kmita
KS AZS-AWF Wrocław
7
Przemysław Wlazło
AZS AWF Gdańsk
mężczyĽni: -83 kg
1
Paweł Korycki
WTJ Włocławek
2
Tomasz Luba¶
UKS 15 Krosno
3
Dariusz Mazur
KS AZS-AWF Wrocław
3
Sebastian Hartliński
MKS Pałac Młodzieży Łódź
5
Patryk Pawłowicz
WKS Gwardia Warszawa
5
Piotr Nowicki
KS Gwardia Opole
7
Artur Maciałowicz
KS Błękitni Tarnów
7
Paweł Żakliński
MKS Juvenia Wrocław
mężczyĽni: -90 kg
1
Artur Przyborowicz
KS AZS-AWF Wrocław
2
Marek Szpiglewski
OPKS Gwardia Olsztyn
3
Mirosław Wolszczak
MKS Juvenia Wrocław
3
Daniel Proracki
GKS Czarni Bytom
5
Mariusz Biela
TS Wisła Kraków
5
Robert Jabłoński
GKS Olimpia Grudziądz
7
Krzysztof Trzebiński
PKS Olimpia Poznań
7
Wojciech Wołosiński
MKS Juvenia Wrocław
mężczyĽni: +90 kg
1
Paweł Biskupski
GKS Wybrzeże Gdańsk
2
Gabriel Lu¶niewski
KS AZS-AWF Wrocław
3
Andrzej Mielnik
PTS Katowice
3
Artur Błażejak
KU AZS WAT Warszawa
5
Marek Pliński
WKS Flota Gdynia
5
Leszek Cie¶lowski
KKS Hejnał Kęty
7
Robert Siemiński
OPKS Gwardia Olsztyn
7
Tomasz Sikora
WKS Śląsk Wrocław

Polityka prywatności Judostat.pl