Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
ZUKOVIA JUDO CUP 2019-U16
Żukowo, 27.04.2019
 

ZUKOVIA JUDO CUP 2019
ZUKOVIA JUDO CUP 2019-U10 K ZUKOVIA JUDO CUP 2019-U10 ZUKOVIA JUDO CUP 2019-U12 ZUKOVIA JUDO CUP 2019-U14
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW
 WYNIKI ZAWODÓW
mężczyĽni: -38 kg
mężczyĽni: -46 kg
1
Filip Grz±dziel
UKS Galeon Gdynia
2
Kamil Macko
GKS Żukowo
3
Jędrzej Kwa¶ny
UKJ Bushido Piaseczno
4
Krystian Gnat
GKS Orlęta Rosnowo
mężczyĽni: -50 kg
1
Eryk Ciechelski
UKS SIMBA Reda
2
Kasper Chybczyński
UKS Mifune Gdańsk
3
Kacper Płachecki
UKS Grizzly Gdańsk
3
Oliwier Gurdziński
UKS Mifune Gdańsk
5
Olgierd Kulwas
TSJ Gryf Słupsk
5
Kamil Ellwardt
UKS Mifune Gdańsk
mężczyĽni: -55 kg
1
Mateusz Szyperek
UKS Galeon Gdynia
2
Adrian Sałata
UKS Grizzly Gdańsk
3
Kacper Błoński
UKS Galeon Gdynia
4
Piotr Żytowiecki
SGKS Wybrzeże Gdańsk
mężczyĽni: -60 kg
1
Konrad Borysiak
UKS Kodokan Toruń
2
Paweł Grott
Aquastacja Judo Gdańsk
3
Piotr Płotka
Aquastacja Judo Gdańsk
4
Filip Chyła
KS AZS AWFiS Gdańsk
mężczyĽni: -66 kg
1
Filip Łaskowski
UKS Tomita Elbląg
2
Paweł Bogacki
UKS Galeon Gdynia
3
Marcel Sawicki
WKS Flota Gdynia Gdynia
4
Andrzej Heimrath
TSJ Gryf Słupsk
5
Oskar Krenke
GKS Żukowo
mężczyĽni: -73 kg
1
Wiktor Lewandowski
MKS Olimpijczyk Włocławek
2
Mateusz Rutkowski
TSJ Gryf Słupsk
3
Domarad Skierka
UKS Mifune Gdańsk
3
Adam Dębczyński
MKS Olimpijczyk Włocławek
5
Oliwier Podgórski
KS AZS AWFiS Gdańsk
5
Krzysztof Konstański
WKS Flota Gdynia Gdynia
mężczyĽni: -81 kg
1
Hubert Żuk
TSJ Gryf Słupsk
2
Dominik Góra
UKS Galeon Gdynia
mężczyĽni: +81 kg
1
Jakub Skrodzki
UKS Opty Gdynia
2
Marcel Dobrian
MKS Olimpijczyk Włocławek
3
Marcin Kurszewski
GKS Żukowo
4
Marek Urbaniak
Jaguar Gdańsk
5
Filip Czerski
GKS Żukowo
kobiety: -36 kg
kobiety: -44 kg
kobiety: -48 kg
1
Judyta Drywa
UKS Galeon Gdynia
2
Angelika Bieszk-Castillo
GKS Żukowo
kobiety: -52 kg
1
Julia Borys
Aquastacja Judo Gdańsk
2
Angelika Lenarczyk
UKS Opty Gdynia
3
Maria Stola
UKS Grizzly Gdańsk
4
Nikola Szczepankiewicz
GKS Orlęta Rosnowo
kobiety: -63 kg
1
Nicol Musialik
MKS Olimpijczyk Włocławek
2
Zofia Małycha
GKS Żukowo
3
Malwina Krenke
GKS Żukowo
4
Pola W±s
Pałac Młodzieży Gdańsk
kobiety: -70 kg
1
Maja Wileńska
UKJ Yuko Józefów
2
Alicja Płachta
UKS Grizzly Gdańsk
3
Otylia Kostka
Pałac Młodzieży Gdańsk
kobiety: +70 kg
1
Julia Janiszowska
UKJ Bushido Piaseczno
2
Katarzyna Znamirowska
TSJ Gryf Słupsk
3
Julia Wilczewska
GKS Żukowo

Polityka prywatności Judostat.pl