Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -60 kg | -65 kg | -71 kg | -78 kg | -86 kg | -95 kg | +95 kg |
Kobiety | -48 kg | -52 kg | -56 kg | -61 kg | -66 kg | -72 kg | +72 kg |
kategoria: -86 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zwarycz Maciej (WKS Flota Gdynia) | |||||||
Zwarycz M. | |||||||
Buczak Piotr (PKS Olimpia Poznań) | |||||||
Zwarycz M. | |||||||
B±czek Sebastian (GKS Wybrzeże Gdańsk) | |||||||
B±czek S. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wołoszyn Roman (KŚ AZS Gliwice) | |||||||
Gaweł S. | |||||||
Gaweł Sylwester (TS Wisła Kraków) | |||||||
Gaweł S. | |||||||
Ła¶ Daniel (KS Gwardia Opole) | |||||||
Ła¶ D. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wróbel Marek (KS Gwardia Bielsko-Biała) | |||||||
Wróbel M. | |||||||
Jankiewicz Mirosław (GKS Czarni Bytom) | |||||||
Wróbel M. | |||||||
Kozłowski Cezary (KS AZS-AWF Warszawa) | |||||||
Kozłowski C. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bochenek Daniel (TS Wisła Kraków) | |||||||
Bochenek D. | |||||||
Pagórek Sylwester (GKS Wybrzeże Gdańsk) | |||||||
Bochenek D. | |||||||
Urban Jarosław (WKS Kadra Rembertów) | |||||||
Urban J. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Buczak P. | |||||||
Buczak P. | |||||||
B±czek S. | |||||||
Ła¶ D. | |||||||
Wołoszyn R. | |||||||
Ła¶ D. | |||||||
Ła¶ D. | |||||||
Ła¶ D. | |||||||
Bochenek D. | |||||||
Jankiewicz M. | |||||||
Kozłowski C. | |||||||
Kozłowski C. | |||||||
Urban J. | |||||||
Pagórek S. | |||||||
Urban J. | |||||||
Urban J. | |||||||
Zwarycz M. | |||||||
Zwarycz M. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zwarycz M. | |||||||
Gaweł S. | |||||||
Gaweł S. | |||||||
Gaweł S. | |||||||
Wróbel M. | |||||||
Wróbel M. | |||||||
Bochenek D. |