Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -27 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | +60 kg |
Kobiety | -26 kg | -30 kg | -34 kg | -37 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -55 kg | +55 kg |
kategoria: -50 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Stępień Jakub (UKS Czerwone Smoki Toshi Brwinów) | |||||||
Lewandowski W. | |||||||
Lewandowski Wiktor (MKS Olimpijczyk Włocławek) | |||||||
Lewandowski W. | |||||||
Prymas Tomasz (GKS Czarni Bytom) | |||||||
Prymas T. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Jesiotr Michał (UKJ Yuko Józefów) | |||||||
Jesiotr M. | |||||||
Kazukiewicz Adam (UKS Musu Warszawa) | |||||||
Jesiotr M. | |||||||
Kulczakiewicz Adam (UKS Judo Sensei Płock) | |||||||
Kulczakiewicz A. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Martynowski Hubert (UKS Kata Pruszków) | |||||||
Nojek A. | |||||||
Nojek Antoni (UKJ Champion Warszawa) | |||||||
Gostomski K. | |||||||
Gostomski Krystian (UKS Judo Sensei Płock) | |||||||
Gostomski K. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bielecki Aleksander (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Bielecki A. | |||||||
Ciszewski F. | |||||||
Ciszewski Filip (GKS Czarni Bytom) | |||||||
Ciszewski F. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Lewandowski W. | |||||||
Lewandowski W. | |||||||
Jesiotr M. | |||||||
Gostomski K. | |||||||
Gostomski K. | |||||||
Gostomski K. | |||||||
Ciszewski F. |