Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
II Otwarty Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki U12
Warszawa, 07.11.2015
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW
 WYNIKI ZAWODÓW
mężczyĽni: -27 kg
1
Mikołaj Manowski
UKJ Lemur Warszawa
2
Jakub Skup
UKS Judo Panda Warszawa
mężczyĽni: -30 kg
1
Oliwier Dygu¶
GKS Czarni Bytom
2
Mateusz Fityka
GKS Czarni Bytom
3
Dawid Manowski
UKJ Lemur Warszawa
3
Grzegorz Monder
UKJ Meiyo Warszawa
5
Adam Małolepszy
UKJ AON Rembertów
5
Marcin Wiel±dek
UKJ Lemur Warszawa
7
Kacper Miszczuk
MKS Juvenia Wrocław
7
Jakub Rzeniewicz
UKJ Lemur Warszawa
mężczyĽni: -33 kg
1
Adam Hryniewicz
TS Gwardia Opole
2
Hubert Kluz
BKS Judo Bydgoszcz
3
Michał Kotłowski
UKS Conrad Gdańsk
3
Tytus Hryminiak
UKJ Yuko Józefów
5
Marcin Kotlik
UKS Conrad Gdańsk
5
Maciej Mystkowski
UKJ Meiyo Warszawa
7
Bartosz Płoski
UKJ Lemur Warszawa
7
Wiktor Wi¶niewski
UKJ Lemur Warszawa
mężczyĽni: -36 kg
1
Ksawery Ignasiak
UKS Conrad Gdańsk
2
Bartłomiej Lis
UKJ Lemur Warszawa
3
Bartosz Gruchalski
UKS Okay Opole
3
Jakub Kisiel
UKS Judo Panda Warszawa
5
Alex Pitner
MKS Juvenia Wrocław
5
Wiktor Pigułeczka
MKS Juvenia Wrocław
7
Dawid Bronzel
GKS Czarni Bytom
7
Ignacy Berse
UKJ Yuko Józefów
mężczyĽni: -39 kg
1
Bartosz Lepianka
UKJ Lemur Warszawa
2
Tadeusz Majonek
UKJ AON Rembertów
3
Bartosz Wardziak
UKJ AON Rembertów
3
Hubert Bardian
UKJ Lemur Warszawa
5
Karol Kowalewski
UKJ Lemur Warszawa
5
Aleksander Gapiński
AZS OŚ Łódź
7
Deniss Ivanovs
Łotwa
7
Łukasz Stanisławski
AZS OŚ Łódź
mężczyĽni: -42 kg
1
Michał Hawrylik
UKS Conrad Gdańsk
2
Jakub Kuczyński
UKS Conrad Gdańsk
3
Maksymilian Nowak
BKS Judo Bydgoszcz
3
Jakub Wawrzonek
UKJ Lemur Warszawa
5
Karol Drozdowski
MKS Juvenia Wrocław
5
Michał Kaliniecki
UKJ Yuko Józefów
7
Dominik Skrzeczyński
UKS Kata Pruszków
7
Antoni Kostuj
UKJ Champion Warszawa
mężczyĽni: -46 kg
1
Adam Majewski
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa
2
Hubert Onuszkiewicz
UKS Judo Panda Warszawa
3
Franciszek Zawistowski
UKJ Yuko Józefów
3
Krzysztof Proszewski
UKJ Champion Warszawa
5
Leon Mamczarek
UKJ Champion Warszawa
5
Miłosz Wysocki
UKJ Ryś Warszawa
7
Bartosz Szymecki
MKS Juvenia Wrocław
7
Michał W±sikowski
UKS Musu Warszawa
mężczyĽni: -50 kg
1
Krystian Gostomski
UKS Judo Sensei Płock
2
Wiktor Lewandowski
MKS Olimpijczyk Włocławek
3
Michał Jesiotr
UKJ Yuko Józefów
3
Adam Kulczakiewicz
UKS Judo Sensei Płock
5
Antoni Nojek
UKJ Champion Warszawa
5
Filip Ciszewski
GKS Czarni Bytom
7
Jakub Stępień
UKS Czerwone Smoki Nadarzyn
7
Aleksander Bielecki
UKS Chojrak Warszawa
mężczyĽni: -55 kg
1
Łukasz Przybylski
LKS Szubinianka Szubin
2
Igor Cisiak
UKJ Lemur Warszawa
3
Maciej Karasek
UKJ Ookami Warszawa
mężczyĽni: -60 kg
1
Dominik Zakowicz
LKS Szubinianka Szubin
2
Szymon Witusik
UKJ Arcus Warszawa
3
Nikodem Stochowiak
LKS Szubinianka Szubin
3
Brajan Le¶niewski
ULKS Judo Kowala
5
Szymon Kamiński
UKS Judo Sensei Płock
5
Michał Piekarek
UKJ Meiyo Warszawa
7
Hubert Bartos
GKS Czarni Bytom
7
Bartosz Lubaszka
UKS Chojrak Warszawa
mężczyĽni: +60 kg
1
Grzegorz Teresinski
KS Okami Łomianki
2
Rafał Mamot
UKJ Lemur Warszawa
3
Mateusz Rybicki
UKJ AON Rembertów
4
Robert Czak-żukowski
UKS Musu Warszawa
5
Jakub ¦wi±tkowski
GKS Czarni Bytom
kobiety: -26 kg
1
Anna Kowalska
UKJ Lemur Warszawa
2
Lidia Jędrzejek
UKJ Lemur Warszawa
3
Julia Rzeniewicz
UKJ Lemur Warszawa
kobiety: -30 kg
1
Julia Walendzik
UKJ Lemur Warszawa
2
Natalia Wieczorek
UKJ Lemur Warszawa
kobiety: -34 kg
1
Kinga Klimczak
MKS Juvenia Wrocław
2
Barbara Glen
UKJ Bushido Piaseczno
3
Daniela Badura
GKS Czarni Bytom
3
Jagoda Zawartko
UKJ Lemur Warszawa
5
Weronika Walczak
BKS Judo Bydgoszcz
5
Zuzanna Lisiak
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa
7
Pola Podpora
UMKS Dziatwa Warszawa
kobiety: -37 kg
1
Zuzanna WoĽniak
UKJ Yuko Józefów
2
Zuzanna Kwiatkowska
BKS Judo Bydgoszcz
kobiety: -40 kg
1
Alicja Wilk
UKS Judo Fight Club Warszawa
2
Zuzanna Kwiatkowska
BKS Judo Bydgoszcz
3
Alicja Umińska
UKS Ronin-Team Warszawa
kobiety: -44 kg
1
Zuzanna Banaszek
UKS Judo Fight Club Warszawa
2
Aleksandra Czwakiel
UKJ Lemur Warszawa
3
Aleksandra Łabaziewicz
UKJ Ookami Warszawa
3
Aleksandra Siwek
UKJ Lemur Warszawa
5
Natalia Majewska
UKJ Yuko Józefów
5
Julia Makówka
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa
7
Oliwia Resztak
AZS OŚ Łódź
kobiety: -48 kg
1
Marta Twardowska
BKS Judo Bydgoszcz
2
Kinga Kniter
MKS Juvenia Wrocław
3
Oliwia Szczepanowska
MKS Juvenia Wrocław
4
Wiktoria Baron
GKS Czarni Bytom
kobiety: -55 kg
1
Dominika Dołęgowska
UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa
2
Jagoda Linder
MKS Juvenia Wrocław
3
Alicja Godlewska
UKS Kata Pruszków
3
Nicole Czechowska
LKS Szubinianka Szubin
5
Maja Wileńska
UKJ Yuko Józefów
5
Amelia Klop
GKS Czarni Bytom
7
Olimpia Walasiewicz
LTS CSP Legionowo
kobiety: +55 kg
1
Kristiana Babija
Łotwa
2
Julia Rosińska
LKS Szubinianka Szubin
3
Dominika Sikorska
MKS Juvenia Wrocław

Polityka prywatności Judostat.pl