Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
XII Ogólnopolski Białołęcki Turniej Judo |
---|
XII Turniej Judo - Memoriał G. Malika U13 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -24 kg | -27 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | +60 kg |
Kobiety | -21 kg | -27 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | +52 kg |
kategoria: -27 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Czajkowski Ignacy (Judo Legia Warszawa) | |||||||
Zdanowski K. | |||||||
Zdanowski Konrad (Sochaczewskie Centrum Sportów Walki Sochaczew) | |||||||
Zdanowski K. | |||||||
Stefański Tomasz (UKJ Arcus Warszawa) | |||||||
Stefański T. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Czermanowicz Jakub (UKS SameJudo ) | |||||||
Sławek M. | |||||||
Sławek Miłosz (UKJ Ryś Warszawa) | |||||||
Więckowski B. | |||||||
Więckowski Bartosz (LTS CSP Legionowo) | |||||||
Więckowski B. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Michalak Franciszek (UKJ Champion Warszawa) | |||||||
Michalak F. | |||||||
Iwanicki Michał (KS Yawara Warszawa) | |||||||
Michalak F. | |||||||
Rychlewski Radosław (Judo Legia Warszawa) | |||||||
Rychlewski R. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Podjaski Aleksander (UKJ 82 Warszawa) | |||||||
Podjaski A. | |||||||
Koperwas J. | |||||||
Koperwas Jan (UKJ Ryś Warszawa) | |||||||
Koperwas J. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zdanowski K. | |||||||
Zdanowski K. | |||||||
Więckowski B. | |||||||
Zdanowski K. | |||||||
Michalak F. | |||||||
Michalak F. | |||||||
Koperwas J. |