Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza | |
---|---|
Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U9 | Chojrak Judo - Turniej Małego Mistrza U13 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -24 kg | -26 kg | -28 kg | -30 kg | -30 bis kg | -33 kg | -33 bis kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -56 kg | +56 kg |
Kobiety | -24 kg | -27 kg | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -40 kg | -46 kg | +46 kg |
kategoria: -33 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Głodek Karolina (UKJ Ryś Warszawa) | |||||||
Emilia P. | |||||||
Emilia Pochopień (Kuma Judo Warszawa) | |||||||
Kowalska J. | |||||||
Kowalska Joanna (UKJ Arcus Warszawa) | |||||||
Kowalska J. | |||||||
Boguracka Wiktoria (Sp 97 Warszawa) |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Frankiewicz Oliwia (MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski) | |||||||
Bek J. | |||||||
Bek Julia (UKJ 82 Warszawa) | |||||||
Bek J. | |||||||
Kupczyk Zoja (UKJ 225 Warszawa) | |||||||
Kupczyk Z. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sass Helena (KS Okami Łomianki) | |||||||
Bielawska E. | |||||||
Bielawska Emilia (UKJ Champion Warszawa) | |||||||
Bielawska E. | |||||||
Raczyńska Natalia (Judo Legia Warszawa) | |||||||
Raczyńska N. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Obszyńska Zuzanna (UKS Ronin-Team Warszawa) | |||||||
Olszewska Z. | |||||||
Olszewska Zuzanna (Kuma Judo Warszawa) | |||||||
Olszewska Z. | |||||||
Dziadosz Maria (UKJ Ryś Warszawa) | |||||||
Dziadosz M. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kowalska J. | |||||||
Bek J. | |||||||
Bek J. | |||||||
Bielawska E. | |||||||
Bielawska E. | |||||||
Bielawska E. | |||||||
Olszewska Z. |