Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Międzynarodowe Mistrzostwa Marek w Judo - SameJudo Cup 2 | |||
---|---|---|---|
SameJudo Cup - U8 | SameJudo Cup - U9 | SameJudo Cup - U10 | SameJudo Cup - U12 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -32 kg | -35 kg | -38 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | +66 kg |
Kobiety | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -52 kg | -57 kg | +57 kg |
kategoria: -55 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pruszkowski Hubert (UKS Ulisses Team Pruszków) | |||||||
Pruszkowski H. | |||||||
Piotrowski Kornel (UKS 10 Bydgoszcz) | |||||||
Pruszkowski H. | |||||||
TARAZEVYCH PAVLO ( UKR TRIUMF KIEV) | |||||||
TARAZEVYCH P. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Rudenko Danil (Ukraine Judo Dnipropetrovsk) | |||||||
Czajewski J. | |||||||
Czajewski Jacek (Judo Legia Warszawa) | |||||||
Czajewski J. | |||||||
Popławski Filip (MKS Zryw Łowicz) | |||||||
Popławski F. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FAGIANI FLAVIO (shentao judo bergamo carvico) | |||||||
Apolinarski M. | |||||||
Apolinarski Mikołaj (UKS 10 Bydgoszcz) | |||||||
Apolinarski M. | |||||||
Lasmak Alex (20; KS Gwardia Białystok) | |||||||
Lasmak A. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vladislav Burdonos (Ukraine Judo Dnipropetrovsk) | |||||||
Vladislav B. | |||||||
Wenerski W. | |||||||
Wenerski Wiktor (UKJ Arcus Warszawa) | |||||||
Wenerski W. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pruszkowski H. | |||||||
Pruszkowski H. | |||||||
Czajewski J. | |||||||
Pruszkowski H. | |||||||
Apolinarski M. | |||||||
Apolinarski M. | |||||||
Wenerski W. |