Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Ikizama Cup - Turniej o Puchar Burmistrza Piaseczna | ||
---|---|---|
Ikizama Cup Piaseczno U10 | Ikizama Cup Piaseczno U14 | Ikizama Cup Piaseczno U16 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -22 kg | -24 kg | -26 kg | -28 kg | -30 kg | -32 kg | -34 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | +55 kg |
Kobiety | -22 kg | -28 kg | -31 kg | -35 kg | -38 kg | -41 kg | -45 kg | +45 kg |
kategoria: -31 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nowosad Róża (Kuma Judo Warszawa) | |||||||
Jesionek Z. | |||||||
Jesionek Zuzanna (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Bielecka J. | |||||||
Bielecka Julia (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Bielecka J. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zamorowska Hanna (Jigo-Tai Warszawa) | |||||||
Zamorowska H. | |||||||
Siennicka A. | |||||||
Siennicka Antonina (UKS Safari 152 Warszawa) | |||||||
Siennicka A. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bielecka Łucja (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Bielecka Ł. | |||||||
Cieczkiewicz Natalia (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Bielecka Ł. | |||||||
Le¶niewska Anna (Klub Sportowy Nastula Club Warszawa) | |||||||
Le¶niewska A. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Majchrzak Wiktoria (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Majchrzak W. | |||||||
Zielińska I. | |||||||
Zielińska Ina (Klub Judo Mizu Kobyłka) | |||||||
Zielińska I. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bielecka J. | |||||||
Siennicka A. | |||||||
Siennicka A. | |||||||
Siennicka A. | |||||||
Bielecka Ł. | |||||||
Zielińska I. | |||||||
Zielińska I. |