Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Turniej Małego Mistrza | |
---|---|
Turniej Małego Mistrza U-12 | Turniej Małego Mistrza U-14 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -22 kg | -24 kg | -25 kg | -26 kg | -27 kg | -28 kg | -29 kg | -30 kg | -31 kg | -33 kg | -36 kg | -41 kg | -45 kg | +45 kg |
Kobiety | -22 kg | -24 kg | -26 kg | -28 kg | -31 kg | -34 kg | -38 kg | +38 kg |
kategoria: -26 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Brzostek Aleksandra (Klub Sportowy Nastula Club Warszawa) | |||||||
Rejniak M. | |||||||
Rejniak Maja (Judo Legia Warszawa) | |||||||
Marchel Z. | |||||||
Marchel Zuzanna (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Marchel Z. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Borucińska Matylda (KS AZS-AWF Warszawa) | |||||||
Siemiończuk I. | |||||||
Siemiończuk Ida (Judo Legia Warszawa) | |||||||
Siemiończuk I. | |||||||
Kalisz Anastazja (UKS Judo Victoria Międzyborów) | |||||||
Kalisz A. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mateusiak Kalina (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Mateusiak K. | |||||||
Królicka Natalia (Judo Legia Warszawa) | |||||||
Mateusiak K. | |||||||
Kołakowska Elżbieta (UKS Judo Panda Warszawa) | |||||||
Kołakowska E. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Borsuk Aleksandra (UKJ 82 Warszawa) | |||||||
Borsuk A. | |||||||
Osipiuk J. | |||||||
Osipiuk Julia (UKJ 225 Warszawa) | |||||||
Osipiuk J. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Marchel Z. | |||||||
Marchel Z. | |||||||
Siemiończuk I. | |||||||
Mateusiak K. | |||||||
Mateusiak K. | |||||||
Mateusiak K. | |||||||
Osipiuk J. |