Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Turniej Małego Mistrza | |
---|---|
Turniej Małego Mistrza U-12 | Turniej Małego Mistrza U-14 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -22 kg | -24 kg | -25 kg | -26 kg | -27 kg | -28 kg | -29 kg | -30 kg | -31 kg | -33 kg | -36 kg | -41 kg | -45 kg | +45 kg |
Kobiety | -22 kg | -24 kg | -26 kg | -28 kg | -31 kg | -34 kg | -38 kg | +38 kg |
kategoria: -30 kg |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ciesielski Antoni (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Ciesielski A. | |||||||
¦ciuba Aleksander (UKS Ronin-Team Warszawa) | |||||||
Ciesielski A. | |||||||
Stan Tomasz (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Stan T. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Iwan Robert (UKJ 225 Warszawa) | |||||||
Nikiticz W. | |||||||
Nikiticz Władysław (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Kozlov P. | |||||||
Krasiński Kornel (Judo Legia Warszawa) | |||||||
Kozlov P. | |||||||
Kozlov Pavel (RED STAR Guryevsk) |
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ręczyn Michał (Klub Sportowy Nastula Club Warszawa) | |||||||
Ręczyn M. | |||||||
Pilas Fabian (UKJ Bushido Piaseczno) | |||||||
Ręczyn M. | |||||||
Czrkowski Tomasz (Kuma Judo Warszawa) | |||||||
Czrkowski T. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Staniszkis J. | |||||||
Ciesielski A. | |||||||
Ciesielski A. | |||||||
Ciesielski A. | |||||||
Kozlov P. | |||||||
Ręczyn M. | |||||||
Ręczyn M. |