Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
IKizama Judo CUP III - WOM | |
---|---|
IKizama Judo CUP III - WOM - U12 | IKizama Judo CUP III - WOM - U16 |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -30 kg | -33 kg | -36 kg | -39 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -80 kg | +80 kg |
Kobiety | -27 kg | -33 kg | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -65 kg | +65 kg |
kategoria: -42 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kamiński Piotr (UKJ 225 Warszawa) | |||||||
Sosiński R. | |||||||
Sosiński Rafał (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Błachnio B. | |||||||
Błachnio Borys (WKS Gwardia Warszawa) | |||||||
Błachnio B. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kowalski Maciej (UKS Sakura Warszawa) | |||||||
Pisarek J. | |||||||
Pisarek Jakub (IKIZAMA Judo Klub Piaseczno) | |||||||
Pisarek J. | |||||||
Leszewski Wojciech (UKS Safari 152 Warszawa) | |||||||
Leszewski W. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kowalski Julian (UKJ Champion Warszawa) | |||||||
Wójcik M. | |||||||
Wójcik Marcel (UKS Ukemi Judo Wolbrom Wolbrom) | |||||||
Wójcik M. | |||||||
Pogorzelski Stanisł±w (UKJ 82 Warszawa) | |||||||
Pogorzelski S. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Błachnio B. | |||||||
Michalski-stępkowski B. | |||||||
Michalski-stępkowski B. | |||||||
Michalski-stępkowski B. | |||||||
Pisarek J. | |||||||
Wójcik M. | |||||||
Wójcik M. |