Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
Ikizama Judo Cup IV | |
---|---|
Ikizama Judo Cup IV U12 (20010-2011) | Ikizama Judo Cup IV U14 (2008-2009) |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -35 kg | -38 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | -81 kg | +81 kg |
Kobiety | -32 kg | -36 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | +70 kg |
kategoria: -48 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kordyl Anna (MKS Olimpijczyk Włocławek) | |||||||
Jakóbczyk M. | |||||||
Jakóbczyk Maria (Kuma Judo Warszawa) | |||||||
Jakóbczyk M. | |||||||
Zelek Zuzanna (UMKS ŻAK Kielce) | |||||||
Zelek Z. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Cofor Natalia (GKS Czarni Bytom) | |||||||
Cofor N. | |||||||
Przetacka O. | |||||||
Przetacka Oliwia (UKJ Ryś Warszawa) | |||||||
Przetacka O. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PrzeĽdziecka Wiktoria (UKS Narew Łapy) | |||||||
PrzeĽdziecka W. | |||||||
Nowosad Róża (Kuma Judo Warszawa) | |||||||
PrzeĽdziecka W. | |||||||
Chojnacka Hanna (GKS Czarni Bytom) | |||||||
Chojnacka H. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kwapis Kinga (GKS Czarni Bytom) | |||||||
Kwapis K. | |||||||
Kwapis K. | |||||||
Grzeszczyk Otylia (UKJ Ryś Warszawa) | |||||||
Grzeszczyk O. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kordyl A. | |||||||
Zelek Z. | |||||||
Zelek Z. | |||||||
Zelek Z. | |||||||
Cofor N. | |||||||
Cofor N. | |||||||
Zelek Z. | |||||||
Kwapis K. | |||||||
Nowosad R. | |||||||
Nowosad R. | |||||||
Chojnacka H. | |||||||
Nowosad R. | |||||||
Grzeszczyk O. | |||||||
Grzeszczyk O. | |||||||
Przetacka O. | |||||||
Przetacka O. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Jakóbczyk M. | |||||||
Jakóbczyk M. | |||||||
Przetacka O. | |||||||
Jakóbczyk M. | |||||||
PrzeĽdziecka W. | |||||||
PrzeĽdziecka W. | |||||||
Kwapis K. |