Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
WOM - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Judo im. Jana ¦lawskiego | |||
---|---|---|---|
WOM - U12 dziecko młodsze (2012) | WOM - U14 dziecko (2010-2011) | WOM - U18 junior młodszy (2006-2007) | WOM - U21 junior (2003-2005) |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -38 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | -81 kg | -90 kg | +90 kg |
Kobiety | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | +70 kg |
kategoria: -46 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pawlak Paweł (UKJ 225 Warszawa) | |||||||
Pawlak P. | |||||||
Wróbel Mikołaj (KS Start Radom) | |||||||
Wierzbicki K. | |||||||
Wierzbicki Kacper (Hachi Judo Warszawa) | |||||||
Wierzbicki K. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Reutt Paweł (Klub Judo Mizu Kobyłka) | |||||||
Reutt P. | |||||||
Kirill Dmytriev (AZS UW Warszawa) | |||||||
Reutt P. | |||||||
Osiecki Mateusz (Klub Judo Boa Warszawa ) | |||||||
Osiecki M. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mosing Ksawery (UKJ 225 Warszawa) | |||||||
Mosing K. | |||||||
Wysokiński Filip (Klub Judo Mizu Kobyłka) | |||||||
Mosing K. | |||||||
Jasiński Antoni (UKJ Ryś Warszawa) | |||||||
Jasiński A. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kajdana Jeremi (Hato Judo Warszawa) | |||||||
Kajdana J. | |||||||
Gołębiewski Adrian (UKS Chojrak Warszawa) | |||||||
Kajdana J. | |||||||
Hilarowicz Franciszek (UKS Praskie Centrum Sportu Warszawa) | |||||||
Hilarowicz F. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wierzbicki K. | |||||||
Wierzbicki K. | |||||||
Reutt P. | |||||||
Mosing K. | |||||||
Mosing K. | |||||||
Mosing K. | |||||||
Kajdana J. |