Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
XIX Ogólnopolski Białołęcki Turniej Judo Memoriał Grzegorza Malika |
---|
Memoriał Grzegorza Malika U11(2013-2014) |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -32 kg | -35 kg | -38 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | -81 kg | -90 kg | +90 kg |
Kobiety | -33 kg | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -70 kg | +70 kg |
kategoria: -60 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wegrzyński Jan (UKJ 225 Warszawa) | |||||||
Wegrzyński J. | |||||||
Dziedzina Aleksy (Klub Sportowy Nastula Club Warszawa) | |||||||
Wegrzyński J. | |||||||
Rudzki Aleks (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Rudzki A. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Jankowski Maciej (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Jankowski M. | |||||||
Gajek W. | |||||||
Gajek Wiktor (UKS Judo Panda Warszawa) | |||||||
Gajek W. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szczepanik Przemysław (KS Start Radom) | |||||||
Szczepanik P. | |||||||
Szczepanik P. | |||||||
Pyrża Piotr (UKJ 225 Warszawa) | |||||||
Pyrża P. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Weitz Franciszek (Kuma Judo Warszawa) | |||||||
Weitz F. | |||||||
Mazurkowski F. | |||||||
Mazurkowski Franek (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Mazurkowski F. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dziedzina A. | |||||||
Dziedzina A. | |||||||
Rudzki A. | |||||||
Dziedzina A. | |||||||
Jankowski M. | |||||||
Jankowski M. | |||||||
Mazurkowski F. | |||||||
Mazurkowski F. | |||||||
Pyrża P. | |||||||
Pyrża P. | |||||||
Weitz F. | |||||||
Weitz F. | |||||||
Weitz F. | |||||||
Gajek W. | |||||||
Gajek W. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Wegrzyński J. | |||||||
Wegrzyński J. | |||||||
Gajek W. | |||||||
Wegrzyński J. | |||||||
Szczepanik P. | |||||||
Szczepanik P. | |||||||
Mazurkowski F. |