Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
IX Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki | |
---|---|
IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U11 (2013) | IX Turniej o Puchar Burmistrza Białołęki U13 (2011-2012) |
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -38 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | -81 kg | -90 kg | +90 kg |
Kobiety | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | +70 kg |
kategoria: -57 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bury Ala (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Krawczyk L. | |||||||
Krawczyk Lena (GKS Czarni Bytom) | |||||||
Krawczyk L. | |||||||
BURDELO ANNA (Ukraine Kiev) | |||||||
BURDELO A. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Żeberska Lena (IKIZAMA Judo Klub Piaseczno) | |||||||
Żeberska L. | |||||||
Celejewska Aniela (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Żeberska L. | |||||||
Kochman Lena (KS Gwardia Łódź) | |||||||
Kochman L. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zabijak Aleksandra (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
Vitkauskaite A. | |||||||
Vitkauskaite Audrina (Budoka Kaunas - Jonava) | |||||||
Levchenko O. | |||||||
Levchenko Oksana (UKJ 225 Warszawa) | |||||||
Levchenko O. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Adamiak Magdalena (UKJ Lemur Warszawa) | |||||||
PRIAHINA M. | |||||||
PRIAHINA MARIIA (Ukraine Kiev) | |||||||
Grzechnik H. | |||||||
Grzechnik Hanna (Kuma Judo Warszawa) | |||||||
Grzechnik H. | |||||||
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Krawczyk L. | |||||||
Krawczyk L. | |||||||
Żeberska L. | |||||||
Krawczyk L. | |||||||
Levchenko O. | |||||||
Levchenko O. | |||||||
Grzechnik H. |