Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | STATYSTYKI SZCZEGÓŁOWE | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -38 kg | -42 kg | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | -81 kg | +81 kg |
Kobiety | -36 kg | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | +70 kg |
kategoria: +81 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Jędrzejewski Daniel (KSJ Gwardia Koszalin) | |||||||
Bartos W. | |||||||
Bartos Wojciech (GKS Czarni Bytom) | |||||||
Lewandowicz A. | |||||||
Lewandowicz Amadeusz (11; UKS Olimp Nowa Sól) | |||||||
Lewandowicz A. | |||||||
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kostrzewa Remigiusz (UKS Sparta Sława) | |||||||
Dutkiewicz M. | |||||||
Dutkiewicz Michał (AZS-WSPiA Poznań) | |||||||
Gaumer M. | |||||||
Gaumer Michał (10; UKS Junior Lipno) | |||||||
Gaumer M. | |||||||
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Jarek Jakub (Pałac Młodzieży Tarnów) | |||||||
Jarek J. | |||||||
Magiera Daniel (WSS Winner Wrocław) | |||||||
Kowalczyk A. | |||||||
Kowalczyk Aleksander (GKS Czarni Bytom) | |||||||
Kowalczyk A. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kordyalik Wojciech (9; WKS Śląsk Wrocław) | |||||||
Kordyalik W. | |||||||
Kordyalik W. | |||||||
Altansukh Marcin (6; GKS Czarni Bytom) | |||||||
Altansukh M. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bartos W. | |||||||
Bartos W. | |||||||
Dutkiewicz M. | |||||||
Dutkiewicz M. | |||||||
Dutkiewicz M. | |||||||
Kowalczyk A. | |||||||
Kowalczyk A. | |||||||
Jarek J. | |||||||
Jarek J. | |||||||
Altansukh M. | |||||||
Altansukh M. | |||||||
Altansukh M. | |||||||
Altansukh M. | |||||||
Lewandowicz A. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Lewandowicz A. | |||||||
Gaumer M. | |||||||
Gaumer M. | |||||||
Gaumer M. | |||||||
Kowalczyk A. | |||||||
Kordyalik W. | |||||||
Kordyalik W. |