Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
LISTY WALK | STATYSTYKA OGÓLNA | LISTA ZAWODNIKÓW | LISTA KLUBÓW | WYNIKI ZAWODÓW | KLASYFIKACJE | FILMY Z ZAWODÓW |
---|
MężczyĽni | -46 kg | -50 kg | -55 kg | -60 kg | -66 kg | -73 kg | -81 kg | -90 kg | +90 kg |
Kobiety | -40 kg | -44 kg | -48 kg | -52 kg | -57 kg | -63 kg | -70 kg | +70 kg |
kategoria: -44 kg |
Ćwiartka A | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szlachta Nikola (7; TS Wisła Kraków) | |||||||
Szlachta N. | |||||||
Szlachta N. | |||||||
Halke Maja (AZS OŚ Poznań) | |||||||
Kicek A. | |||||||
Kicek Andżelika (UKS Olimp Nowa Sól) |
Ćwiartka B | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pietrzak Klaudia (18; UKS Feniks Bytom) | |||||||
Pietrzak K. | |||||||
Pietrzak K. | |||||||
Bielecka Alicja (MKS Zryw Łowicz) | |||||||
Polkowska A. | |||||||
Polkowska Aleksandra (18; UKS Judo Kontra Mińsk Mazowiecki) |
Ćwiartka C | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Buzalska Marta (TKS Judo Toruń) | |||||||
Buzalska M. | |||||||
Czerwińska Karmela (UKJ 225 Warszawa) | |||||||
Berda P. | |||||||
Berda Paulina (7; KJ Samuraj Koszalin) | |||||||
Berda P. | |||||||
Ćwiartka D | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kuczek-feć N. | |||||||
Kuczek-feć Natalia (UKS Dwójka Rydułtowy) | |||||||
Wszołek I. | |||||||
Wszołek Izabela (7; MOSiR Bochnia) | |||||||
Wszołek I. | |||||||
Repasaże | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kicek A. | |||||||
Kicek A. | |||||||
Kicek A. | |||||||
Polkowska A. | |||||||
Polkowska A. | |||||||
Kicek A. | |||||||
Wszołek I. | |||||||
Buzalska M. | |||||||
Buzalska M. | |||||||
Buzalska M. | |||||||
Kuczek-feć N. | |||||||
Kuczek-feć N. | |||||||
Pietrzak K. | |||||||
Pietrzak K. |
Półfinały / Finał | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Szlachta N. | |||||||
Szlachta N. | |||||||
Pietrzak K. | |||||||
Szlachta N. | |||||||
Berda P. | |||||||
Berda P. | |||||||
Wszołek I. |