Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
XIII Turniej Judo Młodzików
Mysiadło, 04.02.2017
 

XIII Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola
XIII Turniej Judo Dzieci U13
LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -35 kg -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg +81 kg
Kobiety -36 kg -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

 kategoria: -55 kg
Ćwiartka A
 
Proszewski Krzysztof (UKJ Champion Warszawa)
Krassowski Michał (UKJ 82 Warszawa) Proszewski K. 
Proszewski K. 
Durasiewicz Damian (KS Start Radom) Durasiewicz D. 
 
LIPIŃSKI K. 
LIPIŃSKI KAJETAN (UKS SameJudo )
  LIPIŃSKI K. 
LIPIŃSKI K. 
Lasmak Alex (KS Gwardia Białystok) Lasmak A. 
 


Ćwiartka B
 
Pawlica Aleksy (2; UKJ Ryś Warszawa)
  Pawlica A. 
Pawlica A. 
Kulczakiewicz Adam (UKS Judo Sensei Płock) Kulczakiewicz A. 
 
Zawistowski F. 
Arkuszewski Bartosz (Kuma Judo Warszawa)
  Arkuszewski B. 
Zawistowski F. 
Zawistowski Franciszek (UKJ Yuko Józefów) Zawistowski F. 
 


Ćwiartka C
 
Kacalak Jakub (UKS Ippon MDK Kutno)
  Kacalak J. 
Kacalak J. 
Kikolski Maciej (UKS Judo Sensei Płock) Kikolski M. 
 
Hyszko I. 
Hyszko Igor (UKJ Lemur Warszawa)
  Hyszko I. 
Hyszko I. 
Barszcz Maciej (UKJ 225 Warszawa) Barszcz M. 
 


Ćwiartka D
 
Żółtański Aleksander (UKS Sadyba Warszawa)
  Żółtański A. 
Suchowolak J. 
Suchowolak Jeremi (UKS Orkan Judo Sochaczew) Suchowolak J. 
 
Ginszt M. 
Koszowski Jan (UKJ Ryś Warszawa)
  Koszowski J. 
Ginszt M. 
Ginszt Michał (HKS Żubr Hajnówka) Ginszt M. 
 


Repasaże
 
 
Lasmak A. 
Lasmak A.  Lasmak A. 
Proszewski K. 
Pawlica A. 
 
Arkuszewski B. 
Arkuszewski B.  Pawlica A. 
Pawlica A.  Pawlica A. 
Hyszko I. 
 
Barszcz M. 
Barszcz M.  Kacalak J. 
Kacalak J. 
Suchowolak J. 
 
Koszowski J. 
Koszowski J.  Suchowolak J. 
Suchowolak J.  Zawistowski F. 
Zawistowski F. 


Półfinały / Finał
 
LIPIŃSKI K. 
LIPIŃSKI K. 
Zawistowski F. 
LIPIŃSKI K. 
Hyszko I. 
Ginszt M. 
Ginszt M. 

Polityka prywatności Judostat.pl