Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Młodzików
Jarocin, 30-01.11.1996
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -38 kg -42 kg -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -65 kg -71 kg -78 kg -86 kg +86 kg

 kategoria: -65 kg
Ćwiartka A
 
Gabarkiewicz Bartosz (KS Gwardia Łódź)
Olejniczak Jakub (MKS Pałac Młodzieży Łódź) Gabarkiewicz B. 
Gabarkiewicz B. 
Osiadacz Piotr (KS AZS-AWF Warszawa) Osiadacz P. 
 
Gabarkiewicz B. 
Kasiński Robert (KS Gwardia Bielsko-Biała)
  Kasiński R. 
Kasiński R. 
Baciński Krzysztof (KS Gwardia Wrocław) Baciński K. 
 
Patyk G. 
Jankowski Michał (GKS Olimpia Grudziądz)
Czekalski Marcin (MDK Ippon Kutno) Jankowski M. 
Herdzina P. 
Herdzina Przemysław (TS Wisła Kraków) Herdzina P. 
 
Patyk G. 
Patyk Grzegorz (Pałac Młodzieży Tarnów)
  Patyk G. 
Patyk G. 
Jędrzejczak Bartosz (ULKS Ippon Jarocin) Jędrzejczak B. 
 


Ćwiartka B
 
Szachta Piotr (TKS Judo Toruń)
Poniewozik Rafał (SKS Shiroikaj Judo Club Świdnik) Poniewozik R. 
Poniewozik R. 
Golec Sebastian (WKS Grunwald Poznań) Golec S. 
 
Poniewozik R. 
Stefański Michał (PKS Olimpia Poznań)
  Stefański M. 
Golonka A. 
Golonka Arkadiusz (Pałac Młodzieży Tarnów) Golonka A. 
 
Poniewozik R. 
WoĽniakowski Łukasz (KS Gwardia Bielsko-Biała)
Krężoch Mariusz (KS Gwardia Koszalin) Krężoch M. 
Krężoch M. 
Urbanowicz Adam (WKS Śląsk Wrocław) Urbanowicz A. 
 
Krężoch M. 
Cudek Bartosz (KŚ AZS Gliwice)
  Cudek B. 
Cudek B. 
D±browski Michał (OPKS Gwardia Olsztyn) D±browski M. 
 


Ćwiartka C
 
Jakubczyk Michał (KS Lublinianka Lublin)
? (MKS CM Jordan Kraków) Jakubczyk M. 
Donat M. 
Donat Michał (GKS Czarni Bytom) Donat M. 
 
Łatocki M. 
Kowalski Piotr (ULKS Ippon Jarocin)
  Kowalski P. 
Łatocki M. 
Łatocki Marek (WKS Gwardia Warszawa) Łatocki M. 
 
Łatocki M. 
Imszenik Marcin (AZS UW Warszawa)
Ratajczak Michał (UKS Dwunastka Leszno) Ratajczak M. 
Ratajczak M. 
Kalbarz Damian (KŚ AZS Gliwice) Kalbarz D. 
 
Słowik P. 
Szarek Artur (KS Gwardia Bielsko-Biała)
  Szarek A. 
Słowik P. 
Słowik Paweł (Pałac Młodzieży Tarnów) Słowik P. 
 


Ćwiartka D
 
Kalinowski Maciej (KS Gwardia Wrocław)
Szpunda Rafał (MKS Juvenia Wrocław) Szpunda R. 
Szpunda R. 
Guzek Rafał (MKS Zryw Łowicz) Guzek R. 
 
Szpunda R. 
Mroszczyk Krzysztof (UKS Conrad Gdańsk)
  Mroszczyk K. 
Mroszczyk K. 
Nalewaj Łukasz (WKS Flota Gdynia) Nalewaj Ł. 
 
Nowak Ł. 
Berini Adam (KŚ AZS Gliwice)
  Berini A. 
Kaczyński M. 
Kaczyński Maciej (AZS AWF Gdańsk) Kaczyński M. 
 
Nowak Ł. 
Fijałkowski Witold (KS Arkonia Szczecin)
  Fijałkowski W. 
Nowak Ł. 
Nowak Łukasz (SKS Shiroikaj Judo Club Świdnik) Nowak Ł. 
 


Repasaże
 
 
Jędrzejczak B. 
Jędrzejczak B.  Jędrzejczak B. 
Herdzina P.  Jędrzejczak B. 
Gabarkiewicz B. 
Szachta P.  Jędrzejczak B. 
Szachta P. 
Golec S.  Szachta P. 
Golonka A.  Krężoch M. 
Krężoch M.  Jędrzejczak B. 
Nowak Ł. 
 
Kowalski P. 
Kowalski P.  Donat M. 
Donat M.  Słowik P. 
Słowik P. 
  Słowik P. 
Fijałkowski W. 
Fijałkowski W.  Fijałkowski W. 
Kaczyński M.  Fijałkowski W. 
Szpunda R.  Słowik P. 
Patyk G. 


Półfinały / Finał
 
Patyk G. 
Poniewozik R. 
Poniewozik R. 
Poniewozik R. 
Łatocki M. 
Łatocki M. 
Nowak Ł. 

Polityka prywatności Judostat.pl