Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Mistrzostwa Polski Młodzików
Jarocin, 30-01.11.1996
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW
 WYNIKI ZAWODÓW
mężczyĽni: -38 kg
1
Sebastian ¦więtoń
KS Gwardia Koszalin
2
Dawid Babicki
KS Gwardia Bielsko-Biała
3
Jarosław Szymajda
ASJ AON Rembertów
3
Arkadiusz Lasik
KS Gwardia Bielsko-Biała
5
Damian Lisiewicz
KS AZS-AWF Wrocław
5
Przemysław Sasiak
KS Gwardia Piła
7
Patryk Wiktor
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
7
Przemysław Pasterkiewicz
AKS Strzegom
mężczyĽni: -42 kg
1
Wojciech Teperek
AZS AWF Gdańsk
2
Artur Kłys
TS Wisła Kraków
3
Paweł Kabat
KS Gwardia Piła
3
Krzysztof Przybylski
KS Gwardia Piła
5
Sebastian Chojka
KS AZS AWF Gorzów Wlk.
5
Adam Skulte
GKS Czarni Bytom
7
Mariusz Curyło
KS Błękitni Tarnów
7
Dariusz Ruszał
Pałac Młodzieży Tarnów
mężczyĽni: -46 kg
1
Mariusz Branecki
ULKS Ippon Jarocin
2
Marcin Sielewicz
GKS Wybrzeże Gdańsk
3
Marcin Pilarski
GKS Czarni Bytom
3
Marcin Franczak
AKS Strzegom
5
Artur W±s
Pałac Młodzieży Tarnów
5
Andrzej Horbacz
AKS Strzegom
7
Michał ¦lipek
KS AZS AWF Gorzów Wlk.
7
Ireneusz Szczepański
GKS Olimpia Grudziądz
mężczyĽni: -50 kg
1
Przemysław ¬ródło
MKS Truso Elbląg
2
Przemysław Kolondra
TS Piast Cieszyn
3
Krzysztof Kubiak
MDK Ippon Kutno
3
Maciej Walczak
ULKS Ippon Jarocin
5
Mariusz Goc
SKS Shiroikaj Judo Club Świdnik
5
Łukasz Winiarski
OPKS Gwardia Olsztyn
7
Łukasz Wesołowski
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.
7
Tomasz Szczepański
PTS Walter Rzeszów
mężczyĽni: -55 kg
1
Tomasz Adamiec
UKJ Ryś Warszawa
2
Paweł Maciejewski
WKS Flota Gdynia
3
Grzegorz Trędowski
AKS Strzegom
3
Dawid Golen
UKS 15 Krosno
5
Bartosz Pi±tek
KS Polonia Rybnik
5
Maciej Kupryjańczyk
ULKS Ippon Jarocin
7
Dawid Jurkiewicz
Pałac Młodzieży Katowice
7
Emil Wróblewski
KS Start Radom
mężczyĽni: -60 kg
1
Adam Remiarz
KS Polonia Rybnik
2
Paweł Pogorzelec
KS Gwardia Wrocław
3
Piotr Zbyszewski
ZKJ Yamabushi Zakopane
3
Paweł Honisz
KS Polonia Rybnik
5
Jarosław Ryszkiewicz
KS Gwardia Koszalin
5
Jakub Tokarz
WKS Śląsk Wrocław
7
Michał Maszota
WKS Flota Gdynia
7
Jakub ¦wi±tkowski
GKS Olimpia Grudziądz
mężczyĽni: -65 kg
1
Rafał Poniewozik
SKS Shiroikaj Judo Club Świdnik
2
Marek Łatocki
WKS Gwardia Warszawa
3
Bartosz Jędrzejczak
ULKS Ippon Jarocin
3
Paweł Słowik
Pałac Młodzieży Tarnów
5
Grzegorz Patyk
Pałac Młodzieży Tarnów
5
Łukasz Nowak
SKS Shiroikaj Judo Club Świdnik
7
Mariusz Krężoch
KS Gwardia Koszalin
7
Witold Fijałkowski
KS Arkonia Szczecin
mężczyĽni: -71 kg
1
Roman Janiszewski
AZS UW Warszawa
2
Antoni Chmielewski
WKS Gwardia Warszawa
3
Artur Nosek
KS Gwardia Wrocław
3
Piotr Bukowski
AZS AWF Gdańsk
5
Krzysztof Sosnowski
MKS Żak Ełk
5
Paweł Jurkiewicz
KS Gwardia Wrocław
7
Maciej Machowski
TKS Judo Toruń
7
Marcin Gostyński
KS Gwardia Bielsko-Biała
mężczyĽni: -78 kg
1
Gracjan Podpora
WKS Śląsk Wrocław
2
Michał Orzeł
GKS Czarni Bytom
3
Paweł Kaczyński
AZS AWF Gdańsk
3
Marcin Kwieciński
KS AZS-AWF Wrocław
5
Krzysztof Szewczak
OPKS Gwardia Olsztyn
5
Michał Garnys
MKS Zryw Łowicz
7
Wojciech Bolesławski
KKS Hejnał Kęty
7
Michał Michalski
UKS Narew Łapy
mężczyĽni: -86 kg
1
Jarosław Ciemieniewski
KS Gwardia Łódź
2
Grzegorz Klonek
MTS Płomień-Milowice Sosnowiec
3
Jakub Wasilewski
MKS Juvenia Wrocław
3
Paweł Krajna
PKS Olimpia Poznań
5
Marcin Suwała
WKS Gwardia Warszawa
5
Karol Miarka
UKS Ósemka Nowa Sól
7
Marcin Chmielewski
WKS Flota Gdynia
7
Miłosz Gałka
MOSiR Bochnia
mężczyĽni: +86 kg
1
Grzegorz Eitel
WKS Gwardia Warszawa
2
Wojciech ¦witała
LKS Szubinianka Szubin
3
Kamil Piskorski
SKS Shiroikaj Judo Club Świdnik
3
Dawid Grabski
KKS Hejnał Kęty
5
Hubert Borkowski
WKS Gwardia Warszawa
5
Marcin Pipień
TS Wisła Kraków
7
Tomasz Prokurat
KU AZS WAT Warszawa
7
Łukasz Dziuba
KS Start Radom

Polityka prywatności Judostat.pl