Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Ogólnopolski Turniej Judo-U14
Kowala, 21.09.2019
 

Ogólnopolski Turniej Judo
Ogólnopolski Turniej Judo-U8 Ogólnopolski Turniej Judo-U10 Ogólnopolski Turniej Judo-U12 Ogólnopolski Turniej Judo-U16
WYNIKI NA ŻYWO LISTA ZAWODNIKÓW KLUBY STATYSTKA OGÓLNA WYNIKI ZAWODÓW

Wyniki zawodów
mężczyĽni: -35 kg
1
Laurynas Busauskas
Kaunas JC Asahi Kovno
2
Michał Iwanicki
KS Yawara Warszawa
3
Sebastian Rola
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.
3
Bartek DOBROWOLSKI
UKS SameJudo
5
Wojtek Michalak
UKJ Champion Warszawa
5
Tomasz Sarwas
UKJ Champion Warszawa
mężczyĽni: -38 kg
1
Jeremiasz Bętkowski
KS Kuzushi Kielce
2
Oliver Vozarsky
Judo Club Bardejov Bardejov
3
Wiktor Wołoszyn
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.
4
Bartosz Morzeński
UKSN FUKUTENJIN Kowala 51b
mężczyĽni: -42 kg
1
Franciszek Michalak
UKJ Champion Warszawa
2
Jakub Czermanowicz
UKS SameJudo
3
Krzysztof Natkowski
UKS Sakura Judo Płock
3
Aleksander Chmielewski
KS Yawara Warszawa
5
Franciszek Michalak
UKJ Champion Warszawa
5
Patrik Soroka
Judo Club Bardejov Bardejov
7
Jakub Knych
KS Yawara Warszawa
mężczyĽni: -46 kg
1
Krystian Ziółkowski
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.
2
Karol Czarnecki
UKJ Champion Warszawa
3
Piotr WoĽniak
ULKS Judo Kowala
3
Michal Kulka
Judo Club Bardejov Bardejov
5
Maksylimian Pieńkosz
UKS SameJudo
5
Bartłomiej Migryt
UKS SameJudo
mężczyĽni: -50 kg
1
Mateusz Waćko
UKS SameJudo
2
Antoni Kwieciński
UKJ Champion Warszawa
3
Jakub Bełbot
UKS SameJudo
4
Marcin Kwiatkowski
LUKS Jusport Justynów
5
Jakub Moksik
UKS Judo Tuliszków
mężczyĽni: -55 kg
1
Damian Jurek
Klub Judo Saru Tuszyn
2
Oliwier Jankowski
UKS Sakura Judo Płock
3
Jakub Ostrowski
UKS Olimp Skaryszew
4
Stanisław Dusak
IKIZAMA Judo Klub Piaseczno
5
Krzysztof Jeremin
UKJ Meiyo Warszawa
mężczyĽni: -60 kg
1
Aleksander Kowalczyk
UKJ ASzWoj Warszawa
2
Gor Abrahamyan
KS Kuzushi Kielce
3
Dawid Krupa
LUKS Jusport Justynów
mężczyĽni: +60 kg
1
Bartosz Ponieważ
KS Yawara Warszawa
2
ANTON KHACHTRYAN
UKS SameJudo
3
Franciszek Sikorski
UKS SameJudo
4
Szymon Piekut
UKS Judo Rawa Mazowiecka
5
Tymoteusz Kwiecień
UKSN FUKUTENJIN Kowala 51b
kobiety: -33 kg
1
Liliana Lipińska
UKS SameJudo
2
Julia KuĽmicka
KS Gwardia Białystok
kobiety: -40 kg
1
Zuzanna Zelek
UMKS ŻAK Kielce
2
Iga Stanisławska
AZS UŁ Łódź
kobiety: -44 kg
1
Bozidara Macećkova
Judo Club Bardejov Bardejov
2
Gabriela Filipiak
KS Gwardia Białystok
3
Oliwia Piechnik
ULKS Judo Kowala
4
Sabina Grzywaczewska
UKS Judo Rawa Mazowiecka
kobiety: -48 kg
1
Urszula WoĽniak
UMKS ŻAK Kielce
2
Klaudia Tomaszewska
UKS Judo Tuliszków
3
Maria Pakulska
UKS Judo Tuliszków
3
Julia Bultrowicz
KS Yawara Warszawa
5
Nikola Michalec
UKS Spartakus Lublin
5
Maria Buciak
UKJ Champion Warszawa
7
Magda Bartos
UKJ Champion Warszawa
kobiety: -52 kg
1
Alicja Domagała
ULKS Judo Kowala
2
Samanta Samsonaite
Kaunas JC Asahi Kovno
3
Martyna Ptak
UKJ Champion Warszawa
4
Wiktoria Grzyb
ULKS Judo Kowala
kobiety: -57 kg
1
Julia Zaborowska
UKJ Champion Warszawa
2
Aleksandra Jaworska
LUKS Jusport Justynów
kobiety: +57 kg
1
Katarzyna Klimkiewicz
UMKS ŻAK Kielce
2
Łucja Pawlicka
UKS Judo Tuliszków
3
Karolina Kawa
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.
3
Julia Grudzień
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.
5
Agata Górka
KS Yawara Warszawa
5
Anna Witkowska
UMKS Ostrowia Ostrowiec Św.

Polityka prywatności Judostat.pl