Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
ZUKOVIA JUDO CUP 2019 | |||
---|---|---|---|
ZUKOVIA JUDO CUP 2019-U10 | ZUKOVIA JUDO CUP 2019-U12 | ZUKOVIA JUDO CUP 2019-U14 | ZUKOVIA JUDO CUP 2019-U16 |
WYNIKI NA ŻYWO | LISTA ZAWODNIKÓW | KLUBY | STATYSTKA OGÓLNA | WYNIKI ZAWODÓW |
---|
Lp. | Klub | SUMA | -21 | -23 | -25 | -27 | -29 | -32 | -35 | -38 | -41 | -45 | +45 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Akademia Judo Dragon Gdynia | 20 | 1 | 2 | 5 | 1 | 2 | 1 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
2 | GKS Żukowo | 11 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | ||
3 | GKS Olimpia Grudzi±dz | 6 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | ||||||
4 | GKS Orlęta Rosnowo | 3 | 1 | 1 | 1 | ||||||||
5 | Jaguar Gdańsk | 12 | 1 | 5 | 2 | 4 | |||||||
6 | Kazoku Judo Gdańsk | 3 | 1 | 2 | |||||||||
7 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 2 | 1 | 1 | |||||||||
8 | KSJ Gwardia Koszalin | 2 | 2 | ||||||||||
9 | LION KALININGRAD Kaliningrad | 2 | 1 | 1 | |||||||||
10 | MKS Truso Elbl±g | 1 | 1 | ||||||||||
11 | MOS Zatoka Braniewo | 2 | 1 | 1 | |||||||||
12 | Pałac Młodzieży Gdańsk | 2 | 2 | ||||||||||
13 | RED STAR Guryevsk | 10 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | ||||
14 | Sdushor Kaliningrad | 1 | 1 | ||||||||||
15 | Sdushor Kaliningrad | 1 | 1 | ||||||||||
16 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 14 | 3 | 2 | 2 | 6 | 1 | ||||||
17 | UKJ " Mosty" Kosakowo | 8 | 1 | 2 | 1 | 3 | 1 | ||||||
18 | UKJ Pantera Gdynia Gdynia | 3 | 2 | 1 | |||||||||
19 | Ukj Wataha Gdynia Gdynia | 3 | 1 | 1 | 1 | ||||||||
20 | UKS 2 JUDO Nakło Nakło | 2 | 2 | ||||||||||
21 | UKS Ada Judo Fun Gdańsk | 4 | 2 | 1 | 1 | ||||||||
22 | UKS Conrad Gdańsk | 7 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | ||||||
23 | UKS De La Salle Gdańsk | 2 | 1 | 1 | |||||||||
24 | UKS Galeon Gdynia | 6 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | ||||||
25 | UKS Grizzly Gdańsk | 4 | 2 | 2 | |||||||||
26 | UKS Judo Fregata GDAŃSK | 2 | 1 | 1 | |||||||||
27 | UKS Mifune Gdańsk | 4 | 2 | 1 | 1 | ||||||||
28 | UKS Opty Gdynia | 4 | 1 | 1 | 2 | ||||||||
29 | UKS Orzeł Kończewo | 1 | 1 | ||||||||||
30 | UKS Piast Wrze¶cie Słupsk | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | |||||||
31 | UKS SIMBA Reda | 9 | 1 | 2 | 4 | 2 | |||||||
32 | UKS Team Dragon Wejherowo | 4 | 1 | 2 | 1 | ||||||||
33 | UKS-47 JUDO BUSHIDO-MORUS Szczecin | 1 | 1 |