Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.
|
ZUKOVIA JUDO CUP 2019 | |||
---|---|---|---|
ZUKOVIA JUDO CUP 2019-U10 K | ZUKOVIA JUDO CUP 2019-U10 | ZUKOVIA JUDO CUP 2019-U12 | ZUKOVIA JUDO CUP 2019-U16 |
WYNIKI NA ŻYWO | LISTA ZAWODNIKÓW | KLUBY | STATYSTKA OGÓLNA | WYNIKI ZAWODÓW |
---|
Lp. | Klub | SUMA | -32 | -35 | -38 | -41 | -45 | -50 | -55 | -60 | -80 | +80 | -29 | -35 | -38 | -41 | -45 | -50 | -55 | +61 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Akademia Judo Dragon Gdynia | 5 | 1 | 2 | 1 | |||||||||||||||
2 | Bushi Toruń | 1 | 1 | |||||||||||||||||
3 | GKS Żukowo | 6 | 1 | 1 | 2 | 2 | ||||||||||||||
4 | GKS Olimpia Grudzi±dz | 2 | 1 | 1 | ||||||||||||||||
5 | GKS Orlęta Rosnowo | 3 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||||||
6 | Jaguar Gdańsk | 8 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||
7 | Kazoku Judo Gdańsk | 6 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||||
8 | KS AZS AWFiS Gdańsk | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||||
9 | MKS Olimpijczyk Włocławek | 3 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||||||
10 | MKS Truso Elbl±g | 1 | 1 | |||||||||||||||||
11 | Pałac Młodzieży Gdańsk | 4 | 1 | 1 | 2 | |||||||||||||||
12 | RED STAR Guryevsk | 3 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||||||
13 | Sdushor Kaliningrad | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||||
14 | SGKS Wybrzeże Gdańsk | 6 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | |||||||||||||
15 | TSJ Gryf Słupsk | 8 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||
16 | UKJ Pantera Gdynia Gdynia | 1 | 1 | |||||||||||||||||
17 | Ukj Wataha Gdynia Gdynia | 2 | 1 | 1 | ||||||||||||||||
18 | UKS 2 JUDO Nakło Nakło | 1 | 1 | |||||||||||||||||
19 | UKS Ada Judo Fun Gdańsk | 3 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||||||
20 | UKS Conrad Gdańsk | 3 | 2 | 1 | ||||||||||||||||
21 | UKS De La Salle Gdańsk | 1 | 1 | |||||||||||||||||
22 | UKS Galeon Gdynia | 12 | 1 | 3 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||
23 | UKS Grizzly Gdańsk | 7 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||
24 | UKS Kodokan Toruń | 1 | 1 | |||||||||||||||||
25 | UKS Mifune Gdańsk | 3 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||||||
26 | UKS Olimpia-Judo Elbl±g | 1 | ||||||||||||||||||
27 | UKS Opty Gdynia | 3 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||||||
28 | UKS SIMBA Reda | 7 | 1 | 1 | 3 | 2 | ||||||||||||||
29 | UKS Team Dragon Wejherowo | 1 | 1 | |||||||||||||||||
30 | UKS Tomita Elbl±g | 2 | 1 | 1 | ||||||||||||||||
31 | UKSJ Nippon Olsztyn | 1 | 1 |