Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Puchar Polski Juniorek i Juniorów młodszych
Jezierzyce, 15-16.11.2008
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg -60 kg

kategoria: -66 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 11
Liczba startujących zawodników 15
Liczba walk 22
Liczba reprezentowanych województw 9
Startujące roczniki 1993 - 1994
Średnia wieku zawodników 15 lat 137 dni
Średnia wieku medalistów 15 lat 62 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 15 lat 91 dni
Najmłodszy zawodnik Bruno Jamuła (14 lat 135 dni)
Najstarszy zawodnik Jakub Brodowski (15 lat 307 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KS AZS AWFiS Gdańsk (4 zawodników)
MKS Juvenia Wrocław (2 zawodników)
KS Gwardia Opole (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk MKS Juvenia Wrocław (5 walk)
UKS Ippon MDK Kutno (4 walk)
Pałac Młodzieży Tarnów (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Patryk Iwaszkiewicz
MKS Juvenia Wrocław
2
Filip Ł±tka
Pałac Młodzieży Tarnów
3
Piotr Długosz
KS Gwardia Opole
3
Seweryn Wiktorek
UKS Ippon MDK Kutno
5
Jakub Brodowski
UKJ 225 Warszawa
5
Kamil Piórkowski
UKS Tomita Elbląg
7
Karol Kurzej
AKS Strzegom
7
Bruno Jamuła
MKS Juvenia Wrocław

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaPiotr DługoszKS Gwardia OpoleMichał JabłońskiKS AZS AWFiS Gdańsk03:00  
I rundaSeweryn WiktorekUKS Ippon MDK KutnoMarek SoczyńskiGKS Czarni Bytom07:00  
I rundaKarol KurzejAKS StrzegomRafał ŁukasikPTS Walter Rzeszów10:00  
I rundaPatryk IwaszkiewiczMKS Juvenia WrocławMikołaj BlujKS AZS AWFiS Gdańsk10:00  
I rundaPatryk BoguckiUKS Judo-Kano PłockMateusz KogutKS AZS AWFiS Gdańsk05:00  
I rundaFilip Ł±tkaPałac Młodzieży TarnówBruno JamułaMKS Juvenia Wrocław05:00  
I rundaJakub BrodowskiUKJ 225 WarszawaKamil PiórkowskiUKS Tomita Elbląg10:00  
ćwierćfinałPiotr DługoszKS Gwardia OpoleSeweryn WiktorekUKS Ippon MDK Kutno05:00  
ćwierćfinałPatryk IwaszkiewiczMKS Juvenia WrocławKarol KurzejAKS Strzegom03:00  
ćwierćfinałFilip Ł±tkaPałac Młodzieży TarnówPatryk BoguckiUKS Judo-Kano Płock10:00  
ćwierćfinałJakub BrodowskiUKJ 225 WarszawaIwo JatkiewiczKS AZS AWFiS Gdańsk05:00  
półfinałPatryk IwaszkiewiczMKS Juvenia WrocławPiotr DługoszKS Gwardia Opole10:00  
półfinałFilip Ł±tkaPałac Młodzieży TarnówJakub BrodowskiUKJ 225 Warszawa05:00  
finałPatryk IwaszkiewiczMKS Juvenia WrocławFilip Ł±tkaPałac Młodzieży Tarnów10:00  
repasaże - I rundaSeweryn WiktorekUKS Ippon MDK KutnoMichał JabłońskiKS AZS AWFiS Gdańsk10:00  
repasaże - I rundaKarol KurzejAKS StrzegomMikołaj BlujKS AZS AWFiS Gdańsk07:00  
repasaże - finałSeweryn WiktorekUKS Ippon MDK KutnoKarol KurzejAKS Strzegom  
o III miejsceSeweryn WiktorekUKS Ippon MDK KutnoJakub BrodowskiUKJ 225 Warszawa05:00  

Repasaże II
repasaże - I rundaBruno JamułaMKS Juvenia WrocławPatryk BoguckiUKS Judo-Kano Płock07:00  
repasaże - I rundaKamil PiórkowskiUKS Tomita ElblągIwo JatkiewiczKS AZS AWFiS Gdańsk  
repasaże - finałKamil PiórkowskiUKS Tomita ElblągBruno JamułaMKS Juvenia Wrocław05:00  
o III miejscePiotr DługoszKS Gwardia OpoleKamil PiórkowskiUKS Tomita Elbląg05:00  

Polityka prywatności Judostat.pl