Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (mężczyĽni)
Kielce, 02-03.05.2009
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg

kategoria: -66 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 22
Liczba startujących zawodników 24
Liczba walk 33
Liczba reprezentowanych województw 12
Startujące roczniki 1993 - 1994
Średnia wieku zawodników 15 lat 290 dni
Średnia wieku medalistów 16 lat 9 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 15 lat 333 dni
Najmłodszy zawodnik Wojciech Jelonek (14 lat 201 dni)
Najstarszy zawodnik Jakub Brodowski (16 lat 110 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników KS AZS AWFiS Gdańsk (2 zawodników)
MKS Juvenia Wrocław (2 zawodników)
UKS De La Salle Gdańsk (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk AKS Strzegom (5 walk)
UKS Ippon MDK Kutno (4 walk)
UKS Siódemka Sochaczew (4 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Karol Kurzej
AKS Strzegom
2
Seweryn Wiktorek
UKS Ippon MDK Kutno
3
Patryk Kaliński
KJ Koka Jastrzębie-Zdrój
3
Michał Bartusik
PTS Walter Rzeszów
5
Marek Soczyński
GKS Czarni Bytom
5
Patryk Bogucki
UKS Siódemka Sochaczew
7
Michał Jabłoński
KS AZS AWFiS Gdańsk
7
Piotr Długosz
KS Gwardia Opole

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaPatryk IwaszkiewiczMKS Juvenia WrocławŁukasz SzafranPKS Olimpia Poznań10:00  
I rundaPatryk BoguckiUKS Siódemka SochaczewMikołaj BlujKS AZS AWFiS Gdańsk05:00  
I rundaSeweryn WiktorekUKS Ippon MDK KutnoDamian ZasadaWTJ Włocławek10:00  
I rundaPiotr DługoszKS Gwardia OpoleAdrian RóżańskiUKS Opty Gdynia05:00  
I rundaWojciech JelonekMKS Juvenia WrocławDamian PruszkowskiMMKS Wojownik Skierniewice10:00  
I rundaKarol KurzejAKS StrzegomMarek SoczyńskiGKS Czarni Bytom10:00  
I rundaJakub BrodowskiUKJ 225 WarszawaKarol StankiewiczUKS Judo Rawa Mazowiecka07:00  
I rundaFilip RosteckiUKS Drako 79 WarszawaKamil PiórkowskiUKS Tomita Elbląg  
II rundaMichał BartusikPTS Walter RzeszówPatryk IwaszkiewiczMKS Juvenia Wrocław10:00  
II rundaPatryk BoguckiUKS Siódemka SochaczewFilip Ł±tkaPałac Młodzieży Tarnów10:00  
II rundaSeweryn WiktorekUKS Ippon MDK KutnoDariusz Wi¶niewskiUKS De La Salle Gdańsk10:00  
II rundaPiotr DługoszKS Gwardia OpoleJakub ŁuszczykUKS Judo 48 Częstochowa10:00  
II rundaDawid OgrodzkiKS Judo Czechowice-DziedziceWojciech JelonekMKS Juvenia Wrocław05:00  
II rundaKarol KurzejAKS StrzegomTomasz WywiołKSJ Gwardia Koszalin10:00  
II rundaMichał JabłońskiKS AZS AWFiS GdańskJakub BrodowskiUKJ 225 Warszawa07:00  
II rundaPatryk KalińskiKJ Koka Jastrzębie-ZdrójFilip RosteckiUKS Drako 79 Warszawa10:00  
ćwierćfinałMichał BartusikPTS Walter RzeszówPatryk BoguckiUKS Siódemka Sochaczew07:00  
ćwierćfinałSeweryn WiktorekUKS Ippon MDK KutnoPiotr DługoszKS Gwardia Opole05:00  
ćwierćfinałKarol KurzejAKS StrzegomDawid OgrodzkiKS Judo Czechowice-Dziedzice10:00  
ćwierćfinałPatryk KalińskiKJ Koka Jastrzębie-ZdrójMichał JabłońskiKS AZS AWFiS Gdańsk07:00  
półfinałSeweryn WiktorekUKS Ippon MDK KutnoMichał BartusikPTS Walter Rzeszów  
półfinałKarol KurzejAKS StrzegomPatryk KalińskiKJ Koka Jastrzębie-Zdrój10:00  
finałKarol KurzejAKS StrzegomSeweryn WiktorekUKS Ippon MDK Kutno10:00  
repasaże - I rundaDamian ZasadaWTJ WłocławekDariusz Wi¶niewskiUKS De La Salle Gdańsk05:00  
repasaże - II rundaPatryk BoguckiUKS Siódemka SochaczewPatryk IwaszkiewiczMKS Juvenia Wrocław10:00  
repasaże - II rundaPiotr DługoszKS Gwardia OpoleDamian ZasadaWTJ Włocławek  
repasaże - finałPatryk BoguckiUKS Siódemka SochaczewPiotr DługoszKS Gwardia Opole  
o III miejscePatryk KalińskiKJ Koka Jastrzębie-ZdrójPatryk BoguckiUKS Siódemka Sochaczew10:00  

Repasaże II
repasaże - I rundaMarek SoczyńskiGKS Czarni BytomTomasz WywiołKSJ Gwardia Koszalin10:00  
repasaże - II rundaMarek SoczyńskiGKS Czarni BytomDawid OgrodzkiKS Judo Czechowice-Dziedzice10:00  
repasaże - II rundaMichał JabłońskiKS AZS AWFiS GdańskFilip RosteckiUKS Drako 79 Warszawa05:00  
repasaże - finałMarek SoczyńskiGKS Czarni BytomMichał JabłońskiKS AZS AWFiS Gdańsk10:00  
o III miejsceMichał BartusikPTS Walter RzeszówMarek SoczyńskiGKS Czarni Bytom10:00  

Polityka prywatności Judostat.pl