Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Puchar Polski Juniorek i Juniorów Młodszych
Skierniewice, 13-14.03.2010
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -46 kg -50 kg -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg +90 kg
Kobiety -40 kg -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg +70 kg

kategoria: -52 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 16
Liczba startujących zawodników 20
Liczba walk 29
Liczba reprezentowanych województw 8
Startujące roczniki 1994 - 1996
Średnia wieku zawodników 14 lat 275 dni
Średnia wieku medalistów 15 lat 91 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 15 lat 24 dni
Najmłodszy zawodnik Alicja Hyska (13 lat 122 dni)
Najstarszy zawodnik Natasza Czarnecka (16 lat 58 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników GKS Czarni Bytom (3 zawodników)
AZS OŚ Poznań (3 zawodników)
MOSiR Cieszyn (1 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk UKJ 225 Warszawa (5 walk)
KS Judo Czechowice-Dziedzice (4 walk)
KS Polonia Rybnik (3 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Żaneta Rerutko
UKJ 225 Warszawa
2
Anna Borowska
KS Polonia Rybnik
3
Karolina Zięba
KS Judo Czechowice-Dziedzice
3
Maja Rasińska
KS Gwardia Bielsko-Biała
5
Sara Juszkiewicz
MKS Juvenia Wrocław
5
Karolina Gajdek
MOSiR Cieszyn
7
Alicja Musialik
GKS Czarni Bytom
7
Gabriela Mikołajczyk
STS Gryf-3 Słupsk

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaKarolina ZiębaKS Judo Czechowice-DziedziceMałgorzata GłowackaKSJ Gwardia Koszalin05:00  
I rundaŻaneta RerutkoUKJ 225 WarszawaMagdalena PopielawskaGKS Czarni Bytom10:00  
I rundaNatasza CzarneckaAZS OŚ PoznańDominika DudekTKS Judo Toruń10:00  
I rundaSara JuszkiewiczMKS Juvenia WrocławDominika ZaczekUKS-GKJ Głogów01:00  
II rundaMaja RasińskaKS Gwardia Bielsko-BiałaKarolina ZiębaKS Judo Czechowice-Dziedzice10:00  
II rundaMagdalena StanisławekPUKS Makowiec SkaryszewKatarzyna KurtykaGKS Czarni Bytom10:00  
II rundaŻaneta RerutkoUKJ 225 WarszawaGabriela MikołajczykSTS Gryf-3 Słupsk10:00  
II rundaJoanna MilejAZS OŚ PoznańMarta ŁukasiakUKS MDK Radom10:00  
II rundaKarolina GajdekMOSiR CieszynNatasza CzarneckaAZS OŚ Poznań10:00  
II rundaAnna BorowskaKS Polonia RybnikNatalia GromotowiczHKS Żubr Hajnówka10:00  
II rundaSara JuszkiewiczMKS Juvenia WrocławAlicja MusialikGKS Czarni Bytom05:00  
II rundaAlicja HyskaAZS OŚ PoznańAgnieszka MisiakKŚ AZS Gliwice10:00  
ćwierćfinałMaja RasińskaKS Gwardia Bielsko-BiałaMagdalena StanisławekPUKS Makowiec Skaryszew10:00  
ćwierćfinałŻaneta RerutkoUKJ 225 WarszawaJoanna MilejAZS OŚ Poznań10:00  
ćwierćfinałAnna BorowskaKS Polonia RybnikKarolina GajdekMOSiR Cieszyn07:00  
ćwierćfinałSara JuszkiewiczMKS Juvenia WrocławAlicja HyskaAZS OŚ Poznań07:00  
półfinałŻaneta RerutkoUKJ 225 WarszawaMaja RasińskaKS Gwardia Bielsko-Biała10:00  
półfinałAnna BorowskaKS Polonia RybnikSara JuszkiewiczMKS Juvenia Wrocław10:00  
finałŻaneta RerutkoUKJ 225 WarszawaAnna BorowskaKS Polonia Rybnik07:00  
repasaże - I rundaGabriela MikołajczykSTS Gryf-3 SłupskMagdalena PopielawskaGKS Czarni Bytom05:00  
repasaże - II rundaKarolina ZiębaKS Judo Czechowice-DziedziceMagdalena StanisławekPUKS Makowiec Skaryszew10:00  
repasaże - II rundaGabriela MikołajczykSTS Gryf-3 SłupskJoanna MilejAZS OŚ Poznań10:00  
repasaże - finałKarolina ZiębaKS Judo Czechowice-DziedziceGabriela MikołajczykSTS Gryf-3 Słupsk05:00  
o III miejsceKarolina ZiębaKS Judo Czechowice-DziedziceSara JuszkiewiczMKS Juvenia Wrocław05:00  

Repasaże II
repasaże - I rundaAlicja MusialikGKS Czarni BytomDominika ZaczekUKS-GKJ Głogów05:00  
repasaże - II rundaKarolina GajdekMOSiR CieszynNatalia GromotowiczHKS Żubr Hajnówka10:00  
repasaże - II rundaAlicja MusialikGKS Czarni BytomAlicja HyskaAZS OŚ Poznań10:00  
repasaże - finałKarolina GajdekMOSiR CieszynAlicja MusialikGKS Czarni Bytom10:00  
o III miejsceMaja RasińskaKS Gwardia Bielsko-BiałaKarolina GajdekMOSiR Cieszyn10:00  

Polityka prywatności Judostat.pl