Szanowni Państwo

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 o ochronie danych osobowych chcielibyśmy poinformować Państwa o sposobach oraz zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych na stronach naszego serwisu Polityka prywatności Judostat.pl.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal Judostat.pl z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu portalu Judostat.pl i podmiotów współpracujących . Oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych. Cofnięcie zgody może nastąpić przez przesłanie korespondencji pocztą za pośrednictwem kanału komunikacyjnego portalu Judostat.pl lub adresu mailowego rodo@judostat.pl.

Akceptuję
Puchar Polski Juniorek i Juniorów
Mława, 04-05.09.2010
 

LISTY WALK STATYSTYKA OGÓLNA LISTA ZAWODNIKÓW LISTA KLUBÓW WYNIKI ZAWODÓW KLASYFIKACJE FILMY Z ZAWODÓW

MężczyĽni -55 kg -60 kg -66 kg -73 kg -81 kg -90 kg -100 kg +100 kg
Kobiety -44 kg -48 kg -52 kg -57 kg -63 kg -70 kg -78 kg +78 kg

kategoria: -73 kg

Statystyka

Liczba startujących klubów 30
Liczba startujących zawodników 38
Liczba walk 48
Liczba reprezentowanych województw 9
Startujące roczniki 1991 - 1995
Średnia wieku zawodników 17 lat 229 dni
Średnia wieku medalistów 18 lat 225 dni
Średnia wieku zawodników z lokat 1-7 18 lat 178 dni
Najmłodszy zawodnik Robert Majgier (15 lat 22 dni)
Najstarszy zawodnik Maciej Włosiński (19 lat 238 dni)
Kluby z największą liczbą zawodników MKS Juvenia Wrocław (3 zawodników)
TS Wisła Kraków (3 zawodników)
WKS Gwardia Warszawa (2 zawodników)
Kluby z największą liczbą wygranych walk TS Wisła Kraków (8 walk)
SGKS Wybrzeże Gdańsk (5 walk)
WKS Śląsk Wrocław (5 walk)
Wyniki

 Imię i nazwiskoKlub
1
Filip Puzyr
SGKS Wybrzeże Gdańsk
2
Marek Chrapkiewicz
KS Gwardia Bielsko-Biała
3
Krzysztof Mrozek
TS Wisła Kraków
3
Bogdan Józwik
WKS Śląsk Wrocław
5
Patryk Iwaszkiewicz
MKS Juvenia Wrocław
5
Maciej Włosiński
TS Wisła Kraków
7
Seweryn Wiktorek
UKS Ippon MDK Kutno
7
Paweł Masiukiewicz
WKS Gwardia Warszawa

Lista walk

Filtr zawodników:
RundaZwycięzcaPokonanyWynikFilm
I rundaPatryk IwaszkiewiczMKS Juvenia WrocławWojciech DudaKS AZS-AWF Wrocław05:00  
I rundaSeweryn WiktorekUKS Ippon MDK KutnoMarcin WitkowskiUKJ 225 Warszawa10:00  
I rundaKrzysztof Gala¶KS AZS-AWF WarszawaPatryk BoguckiUKS Siódemka Sochaczew10:00  
I rundaPiotr My¶liwiecKS Błękitni TarnówBartłomiej StankiewiczUKS De La Salle Gdańsk10:00  
I rundaDamian PipczyńskiKS Gwardia ŁódźOskar KowalewskiKS Gwardia Wrocław10:00  
I rundaSzymon WilczyńskiZKJ Yamabushi ZakopaneArkadiusz SzyszkowskiKŚ AZS Gliwice10:00  
II rundaPatryk IwaszkiewiczMKS Juvenia WrocławAleksander BalwierzTS Wisła Kraków10:00  
II rundaMateusz KuczyńskiZKJ Yamabushi ZakopaneDamian PruszkowskiMMKS Wojownik Skierniewice10:00  
II rundaSeweryn WiktorekUKS Ippon MDK KutnoRobert MajgierMOSiR Stalowa Wola10:00  
II rundaMichał MajcherPTS Walter RzeszówArtur KlimekWKS Gwardia Warszawa10:00  
II rundaKrzysztof Gala¶KS AZS-AWF WarszawaBruno JamułaMKS Juvenia Wrocław10:00  
II rundaMaciej WłosińskiTS Wisła KrakówAleksander JatowttWKS Śląsk Wrocław10:00  
II rundaKamil PiórkowskiUKS Tomita ElblągMaciej CichockiUKS Orkan Judo Sochaczew10:00  
II rundaMarek ChrapkiewiczKS Gwardia Bielsko-BiałaPrzemysław BalcerakMMKS Jutrzenka Płock  
II rundaPaweł MasiukiewiczWKS Gwardia WarszawaPiotr My¶liwiecKS Błękitni Tarnów07:00  
II rundaMichał Le¶niakMOSiR BochniaWojciech BełczowskiMOSiR Stalowa Wola10:00  
II rundaKrzysztof MrozekTS Wisła KrakówDamian PipczyńskiKS Gwardia Łódź10:00  
II rundaPaweł MillerKS AZS AWFiS GdańskDaniel D±bekGKS Czarni Bytom10:00  
II rundaŁukasz KordyaszAZS UW WarszawaSzymon WilczyńskiZKJ Yamabushi Zakopane10:00  
II rundaBogdan JózwikWKS Śląsk WrocławAdrian RóżańskiUKS Opty Gdynia10:00  
II rundaFilip Ł±tkaPałac Młodzieży TarnówMateusz PazdajUKS 3 Piła10:00  
II rundaFilip PuzyrSGKS Wybrzeże GdańskWojciech JelonekMKS Juvenia Wrocław  
III rundaPatryk IwaszkiewiczMKS Juvenia WrocławMateusz KuczyńskiZKJ Yamabushi Zakopane10:00  
III rundaSeweryn WiktorekUKS Ippon MDK KutnoMichał MajcherPTS Walter Rzeszów10:00  
III rundaMaciej WłosińskiTS Wisła KrakówKrzysztof Gala¶KS AZS-AWF Warszawa07:00  
III rundaMarek ChrapkiewiczKS Gwardia Bielsko-BiałaKamil PiórkowskiUKS Tomita Elbląg07:00  
III rundaPaweł MasiukiewiczWKS Gwardia WarszawaMichał Le¶niakMOSiR Bochnia10:00  
III rundaKrzysztof MrozekTS Wisła KrakówPaweł MillerKS AZS AWFiS Gdańsk07:00  
III rundaBogdan JózwikWKS Śląsk WrocławŁukasz KordyaszAZS UW Warszawa10:00  
III rundaFilip PuzyrSGKS Wybrzeże GdańskFilip Ł±tkaPałac Młodzieży Tarnów10:00  
ćwierćfinałPatryk IwaszkiewiczMKS Juvenia WrocławSeweryn WiktorekUKS Ippon MDK Kutno07:00  
ćwierćfinałMarek ChrapkiewiczKS Gwardia Bielsko-BiałaMaciej WłosińskiTS Wisła Kraków10:00  
ćwierćfinałKrzysztof MrozekTS Wisła KrakówPaweł MasiukiewiczWKS Gwardia Warszawa07:00  
ćwierćfinałFilip PuzyrSGKS Wybrzeże GdańskBogdan JózwikWKS Śląsk Wrocław10:00  
półfinałMarek ChrapkiewiczKS Gwardia Bielsko-BiałaPatryk IwaszkiewiczMKS Juvenia Wrocław10:00  
półfinałFilip PuzyrSGKS Wybrzeże GdańskKrzysztof MrozekTS Wisła Kraków10:00  
finałFilip PuzyrSGKS Wybrzeże GdańskMarek ChrapkiewiczKS Gwardia Bielsko-Biała10:00  
repasaże - I rundaWojciech DudaKS AZS-AWF WrocławAleksander BalwierzTS Wisła Kraków10:00  
repasaże - II rundaWojciech DudaKS AZS-AWF WrocławMateusz KuczyńskiZKJ Yamabushi Zakopane10:00  
repasaże - III rundaSeweryn WiktorekUKS Ippon MDK KutnoWojciech DudaKS AZS-AWF Wrocław05:00  
repasaże - III rundaMaciej WłosińskiTS Wisła KrakówKamil PiórkowskiUKS Tomita Elbląg10:00  
repasaże - finałMaciej WłosińskiTS Wisła KrakówSeweryn WiktorekUKS Ippon MDK Kutno07:00  
o III miejsceKrzysztof MrozekTS Wisła KrakówMaciej WłosińskiTS Wisła Kraków01:00  

Repasaże II
repasaże - II rundaPaweł MillerKS AZS AWFiS GdańskDamian PipczyńskiKS Gwardia Łódź10:00  
repasaże - III rundaPaweł MasiukiewiczWKS Gwardia WarszawaPaweł MillerKS AZS AWFiS Gdańsk10:00  
repasaże - III rundaBogdan JózwikWKS Śląsk WrocławFilip Ł±tkaPałac Młodzieży Tarnów10:00  
repasaże - finałBogdan JózwikWKS Śląsk WrocławPaweł MasiukiewiczWKS Gwardia Warszawa10:00  
o III miejsceBogdan JózwikWKS Śląsk WrocławPatryk IwaszkiewiczMKS Juvenia Wrocław07:00  

Polityka prywatności Judostat.pl